Lekeler, Çiller Cilt Beyazlatc ve leke giderici maske tarifleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
achroactive max krem kullanın achroactivemax.com sitesinde bilgileri vermiş

Soya suyunu nerden alacağız soya
sütüylede olur mu?

Soja fasulyesi cinlerin yedigi beyaz sey degilmi..maş fasulyesi baska bisey sanirim dimi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yüzdeki lekeler ve akneler için doğal maske ve tonik | Hafif Tarif

Bu siteden aldığım tarif ile burun kenarında güneş lekesi ve bıyık üzerindeki sir yanığı denize gidince koyu kahverengi oldu..BB krem aldım ama yinede görünüyordu..Bir hafta oldu tarifi uyguladığım ve o koyu yerler soyulmaya başladı..Tavsiye ediyorum ben yararını gördümm.

Tonikle maskeyimi uyguladiniz birinimi yoksa sadece

eger krem kullancaksan da soya özlü kremler kullan cildi lekelerı acıyor...

Cok ilginc soya özlü bisey demissiniz bir arkadasda soya suyu tavsiye etmis sizde böyle yazinca dikkatimi cekti demek soya suyu iyi geliyor lekelere onjmu denesek

Sen denedinmi geciyormu lekeler?

evet denedimaktara gittim saçım için yağ alacaktım adam o kadar iddialı konuştu ki yüzünde lekeler var buğday yagı al 15 günde farkı görürsün dedi her gece parmak uçlarımla masaj yaparak denedim ben çok farketmemişken çevremdekiler sürekli azaldığını söyledi ben devam ettim ama en iyi güneş kremini kullanıyorum doktor tavsiyesiyle lütfen solenta pigmenta adlı güneş kremini kullanın 74 liraya aldım çok iyi bir krem lekeleri önlediği gibi var olanları da azaltıyor gece de buğdey yağı kullandım yüzümü hem yumuşatıyor hem de lekelerimi azalttı 15 gün fayda görmezsen bırak dedi adam bence deneyin muhteşem bir de haftada 2 sefer karbonat ve yoğurt sürüp 5 dakika bekletip yıkıyorum o da çok güzel renk açıcı ve siyah nokta giderici

Cok ilginc soya özlü bisey demissiniz bir arkadasda soya suyu tavsiye etmis sizde böyle yazinca dikkatimi cekti demek soya suyu iyi geliyor lekelere onjmu denesek

evet soya özlu kremler lekeleri gözle görulur bicimde acıyor tavsıye ederım..hatta roc un ve diadermin ait öyle bir krem olması gerek yanlsı hatırlamıyorsam bir yakınım kullanmıstı faydasını da görmustu..direk soya özlü bir üründe kullanabılrısınız tabi böyle bişey kullanırken sabırlı da olmak gerekıyor zamanla faydası olan seylr bunlar...ınsallah bır faydası olur :KK34:

Kızlar merhaba ben aranıza yeni katıldım.liseden beri bıyık lekesiyle uğraşıyorum gri bir bıyık resmen:) üzerine de hamilelik zamanında yanaklarımdaki lekeler eklendi ve antalyada yaşıyorum düşünün halimi.denemediğim ürün,lazer,yağ vs hiçççbirşey kalmadı.milyarlar vermişimdir çok sinir bozucu.doğm sonrasında elmalılı bir hanımın kendi yaptıgı iksir gibi bir krem kullandım.görümcem getirmişti.aaa aaaaaa 2 sürüşte yanaklarımdakiler gitti.ve bıyıgım da hafifçe gri kaldı.çok kullanamıyorum bebegime bulaşıyor çünkü.vazelinin içine karıştırılmış birşey.çözemedim :)
Ama spectra lazeri tavsiye ederim.çünkü lekeyi küçültüyor.tamamen geçirmesede.ve cildi yeniliyor.harika bir cildiniz oluyor.

kızlar 1 haftadır yüzüme kil maskesi yapıyorum yarım saat bekletip keçi sütü sabunuyla yıkıyorum çok faydasını gördüm hem renk tonunu açıyo hemde çillerin rengi soluyo tavsiye ederim yılladır kullanmadığım kalmamıştı çok mutluyum :KK52::KK52::KK52:

Arkadaşlar Dr İbrahim Saraçoğlu TV'de bir tarif verdi ve o adam gerçekten çok bilinçli emin olmadığı şeyide söylemez
Güneş lekesine kür,kırışıklığa iyi gelir
4 sert kayısı(çekirdeği çıkacak)
1 sert kırmızı elma kabuğunu az suyla haşla robottan geçir püre yapıp yüze sür 15 dak. Beklenilecek ve yıkanacak haftada 2 kez uygulanmalı farkı görün dedi
Madem kayısı mevsimi yaklaşıyor denenmeli bence

Yaklaşık iki aydir haftada bi kez pirinç unu maskesini kullanıyorum. Daha ilk günden etkisi farkediliyor. Cildimi aydınlattı rengini açtı ve sivilce izlerim farkedilir derecede azaldi. Maskenin hazırlanışı:küçük bi kaseye iki tatli kaşığı pirinc unu koyduktan sonra üzerine azar azar sut döküp krem kıvamına gelinceye kadar karıştırın, bi pamukla yüzünüze sürün 20dakika bekledikten sonra ılık suyla yıkayın.Ilk uygulamada biraz kizariklik yapti bende ama diğer gün yüzümün aydinlandigini ve yumusadigini farkettim.. Sivilce lekeleri için ayrica kucuk bi kaseye iki üç çay kasigi karbonatin üzerine uc dort damla limon damlatin kabaricaktir zaten. Yüzünüze aşağıdan yukari uygulayın. Lekeleri kabuk kabuk döker. :)

Kızlar Cilt Lekeleri için 100lerce tarif verilen bir site var site adı cilt.net üstelik bu tarifleri kullanan kişiler yorumlarını yazmış bazı kişiler lekelerindne kurtulamadığını söyleselerde genel manada kullananlar memnun sizde bir deneyin derim.

Unutmadan Güzellik maskesitariflerinide denemeyi ihmal etmeyin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Dr İbrahim Saraçoğlu TV'de bir tarif verdi ve o adam gerçekten çok bilinçli emin olmadığı şeyide söylemez
Güneş lekesine kür,kırışıklığa iyi gelir
4 sert kayısı(çekirdeği çıkacak)
1 sert kırmızı elma kabuğunu az suyla haşla robottan geçir püre yapıp yüze sür 15 dak. Beklenilecek ve yıkanacak haftada 2 kez uygulanmalı farkı görün dedi
Madem kayısı mevsimi yaklaşıyor denenmeli bence

Kayisi aldim deneyecegim bir

Acaba kaysilardami kaynatilacak anlamadim

Aman ya yaptim bisey anlamadim hem cok zahmetli bisey ya elmanin kabuklarida erimiyorki zaten

Zahmeti neresindeki? Kayısıları ve elma kabuklarını haşlayıp blendırdan geçirip püre yapıldıktan sonra yüze sürülecek.. Elmanın kabuğu erimezki zaten blendırdan geçirmen gerek..Ben bahçemizde yetişecek olan kayısıları bekliyorum bende deneyeceğim çok mantıklı geldi bu tarif bana kayısının cildi beslediğini biliyorum pes etmeyin bence

Son düzenleme:
X