Estetik ameliyat öncesi - sonrası resimlerim

burnun çook güzell olmuş.. güle güle kullan ( mı denir artık sırnaşık şey )

doktor bilgilerini banada özel mesajdan yollarmısın :asigim: birde bu doktorun yaş konusunda ne düşündüğünü biliyormusun acaba ??? ben 17 yaşındayım ve benim gittiğim doktor 20 den önce olmaz :1no2: dedi..

canım bence doktoru dinle ve 20den önce yaptırma...sonuçta gelişim halinde olan bir burun ameliyat edildikten sonra gelişirse deformasyona neden olabilir.çok zor değil zaten bu yaşta sana ameliyat yapacak doktor bulmak,çoğu yapar.

doktorun bilgilerini özel mesajla atarım ama sen bence de doktorları dinle bir iki sene daha bekle..

son bir kaç gündür tesadüf eseri lise arkadaşlarımla karşılaşıyorum,hepsinden de aynı cümleyi duydum..
''sen gün geçtikçe güzelleşiyorsun'' tabi ameliyat olduğumu anlamıyorlar,bir güzellik var sende diyorlar..a.s.
insan seviniyor böyle şeyleri duyunca.:eek:

merhaba ranıp, geröekten çok güzel olmuş,hayırlı olsun. Bende onbşgün önce ameliyat oldum senin ameliyattan bir hafta sonraki resimlerini görünce hayret ettim hiç şişlik yoki gözlerinde kanlanma oluşmadımı benim halen gözlerimdeki kanlanma hitmedi çok enişeliyim....,

Gercekten yerinde bir karar olmus diyecegim kalp kirmis kabalik etmis gibi olacagim ama gercekten cok iyi bir tablo ciktigi icin bunu rahatlikla ve ictenlikle soyleyebiliyorum.Kesinlikle cok orjinal uyumlu ve guzel duruyor.Gule gule kullan :)

çok güzel ve doğla durmuş canım ; bazı kişilerin burnu kayık gibi oluyor öyle olmamaış senin ki çok güzel maşallah :)

sağolun kızlar :nazar:
nerdeyse bir sene olacak bazen ben bile unutuyorum ameliyat olduğumu :icecream:

Çok beğendim müthiş güzel olmuş..Sende güzel bir kızmışsın zaten..

canim cok guzel olmussun cok yakismis :)
tabi simdi baya zaman gecmistir.. bana da bi bilgileri verirsen cok sevinirim :KK66:

meraba ben adanadan bende burun amelyati olacam ama hala dr arıyorum sen nerde oldun lütfen bana yazarmmısın

burnun gayet güzel o0lmus ve yakısmıs bir burun insanı cok fazla değiştiriyor

canim burnun cok guzel olmus.gule gule kullan. her ameliyat boyle basarili olmuyor. bak ben de 17 martta ameliyat oldum. ameliyat oncesi resmim suan bilgisayarda yok, ameliyat sonrasi resimlerim var, ekliycem bakin resimlerime. ben hic memnun degilim, deliklerim cok farkli.bence burnum cok cirkin olmus.simdi 2. ameliyat dusunuyorum. sizce 2. sefer sadece burun ucu ameliyatiyla duzelir mi?
43176981zq6.th.jpg

67803154nc5.th.jpg

resimleri ekledim

Son düzenleme:
canım burnunun ucunda bir sorun olduğu resimden belli oluyor.iyi bir doktor bulursan düzelttirebilirsin bence ucu düzelince çok hoş olur...ameliyatını kim yaptı adını ve nerede olduğunu yazarsan başka arkadaşlarda o doktora gidip kötü sonuç almazlar...

canım burnunun ucunda bir sorun olduğu resimden belli oluyor.iyi bir doktor bulursan düzelttirebilirsin bence ucu düzelince çok hoş olur...ameliyatını kim yaptı adını ve nerede olduğunu yazarsan başka arkadaşlarda o doktora gidip kötü sonuç almazlar...
canim ben turkiyede yaptirmadim,salak gibi bakude (azerbaycanda) yaptirdim. dr unv yi TR de bitirmis, uzun zaman orda calismis ben de guvendim, yaptirdim ama gordugunuz gibi cok kotu olmus. simdi tekrar ayni doktora yaptirirsam ucretsiz mi yapmasi gerekiyor acaba?

yani bildiğim kadarıyla çok az bir ücretle yada ücretsiz yapıyormuş doktorlar... bence eğer imkanın varsa sen o doktora gitme derim ben...

yani bildiğim kadarıyla çok az bir ücretle yada ücretsiz yapıyormuş doktorlar... bence eğer imkanın varsa sen o doktora gitme derim ben...

istanbulda ve ya ankarda sadece burunucu yaptirirsam kaca mail olur? bi bilgin var mi canim?

tuana_tuana, burnun eger kendi burnun olsaydı ameliyat olma ne gerek var güzel derdim, ama sen estetik olmussun ve estetik ameliyat oldugun icin de niye böyle bir sonuc olsun ki degil mi? aslında doktorunun yeniden ücretsiz olarak düzeltmesi lazım ama o doktora tekrar ne kadar güvenebilirsin ki? eger TRde olmus olsaydın ameliyatı sana hukuki olarak hakkını aramanı tavsiye ederdim ama yurtdısında oldugun icin oranın kanunlarını bilemedigimden bir sey diyemeyecegim. ama bence sen kendine iyi baska bi doktor bul derim ben, nacizane fikrim...

haklisin canim baska dr bulmam lazim, bu sefer en iyisi TR de yaptiriyim ben. bak canim ameliyattan onceki resmimi buldum PC de, ekliyorum. onden bakinca eski hali daha guzel. eskiden sadece yandan bakinca cok kotuydu. simdi onden bakinca kotu senağlamasenağlamasenağlama

11863591hn6.th.jpg

istanbulda ve ya ankarda sadece burunucu yaptirirsam kaca mail olur? bi bilgin var mi canim?
slm
canım eski burnunu gördüm ameliyat olmasaydın daha güzelmiş bence ucunu çok değiştirmiş doktor...sadece burun ucu ameliyatlarının normal ameliyatlardan daha ucuz olduğunu duymuştum...ankarada araştırdığım kadarıyla 2000-5000 arası burun ameliyatı yapıyolarmış...ama senin burun ucu olduğu için daha ucuz olur...

X