Estetik ameliyat öncesi - sonrası resimlerim

aloft

Guru
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2007
537
476
6 mart 2008 de ameliyat oldum,yani yaklaşık 2,5 ay önce..
doktorum bülent cihantimurdu ameliyatımın toplam maliyeti 2,500 ytl tuttu..
hiç bir sorun yaşamadım,çok memnunum.. :1rolleyes:

resimlerimi buraya ameliyat olmayı düşünenlere bilgi amaçlı koydum,çünkü ben de ameliyat olmaya karar verdikten sonra böyle resimleri çok aradım.
cevap yazarken lütfen alıntı yapmadan cevap yazınız,bunu özellikle rica ediyorum a.s.

bu sonrası,böyle oldu burnum naniknanik öncesi tabiki :1closedeyes:

resimler bir yılı aşkındır burda artık kaldırıyorum kızlar

Son düzenleme:
doğal ve güzel olmuş yüzünede uymuş.kapalı mıydı ameliyatın

sanırım açık ameliyattı çünkü burnumun alt kısmında dikişler vardı,iz falan kalmadı
benim de hala şişlikler var biliyorsunuz doktorlar tam şekli 6-12 ay arası belli olur dedi..

mutluyum bu halimleden çok memnunum :1rolleyes:

çok güzel olmuş :nazar: maşallah,bende haziran sonunda olacağım,gün aldım,umarım seninki gibi güzel bir burna sahip olurum.bir şey soracağım insanın özgüveni yenileniyor değil mi şöyle yandan falan fotoğraf çektirirken,değişiklik olarak neler hissediyorsun günlük hayatta biraz bunları anlatır mısın?

Psikolojik açıdan çok rahatlıyorsun bir kere.. :1rolleyes:

Yandan resim çekinmeyi bırak insanlarla konuşurken bile kendine güvenin artıyor..
mesela saç şeklim eskiden burnumdaki kemerden dolayı her saç şeklini yapamazdım,
şimdi çeşit çeşit model yapıyorum..
kendini daha güzel hissediyorsun.yüzünün güzelliği ortaya çıkıyor,

Ben ameliyata karar verdikten sonra resmen takıntı yapmıştım burnumu,ne giyersem giyeyim
saçımı nasıl yaparsam yapayım kendimi güzel hissetmiyordum.suratımın ortasında kocaman birşey varmış gibi oluyordu..

ben sadece bunca zaman beklememe şaşıyorum.. hiç korkulacak bir ameliyat değilmiş çünkü.. :kahve:

ben doktorumdan özellikle doğal bir burun istedim,yüzüme yakışsın doğal dursun yeter dedim.. istediğim gibi de oldu zaten.. :1hug:

Psikolojik açıdan çok rahatlıyorsun bir kere.. :1rolleyes:

Yandan resim çekinmeyi bırak insanlarla konuşurken bile kendine güvenin artıyor..
mesela saç şeklim eskiden burnumdaki kemerden dolayı her saç şeklini yapamazdım,
şimdi çeşit çeşit model yapıyorum..
kendini daha güzel hissediyorsun.yüzünün güzelliği ortaya çıkıyor,

Ben ameliyata karar verdikten sonra resmen takıntı yapmıştım burnumu,ne giyersem giyeyim
saçımı nasıl yaparsam yapayım kendimi güzel hissetmiyordum.suratımın ortasında kocaman birşey varmış gibi oluyordu..

ben sadece bunca zaman beklememe şaşıyorum.. hiç korkulacak bir ameliyat değilmiş çünkü.. :kahve:

ben doktorumdan özellikle doğal bir burun istedim,yüzüme yakışsın doğal dursun yeter dedim.. istediğim gibi de oldu zaten.. :1hug:

aynen yaa nedense bende ameliyata karar verdikten sonra kendime karşı çok mu acımasız oldum ne,ne giysem sürsem ayy olmadı şeklinde kendimi garip hissediyorum.Bi de şimdi doktorum çalışma yaptı bilgisayarda ya,bu yeni halini görünce mi etkilendim ne,psikolojim bi tuhaf oldu...sürekli ameliyattan sonraki halimi hayal ediyorum yaa:dance: kafayı yemezsem iyidir arkadaşlar o güne kadar:sm_cool:

Doktorun yaptığı çalışmadan çok daha güzeli oluyor emin ol,sonuçta ne kadar teknoloji ilerlesede orda biraz daha yapay oluyor,doğalı daha hoş oluyor :teytey:

umarım senin ki olunca sen de koyarsın resimlerini :1hug:

Çok doğal duruyor cnm burnun güle güle kullaan.Şişliklerin ne durumda?Yandan şişlik yok ama önden durum nasıl?

ranip burnun harika gözüküyor rica etsem önden çekilmiş fotoğrafını ekleyebilir misin?ben temmuz ayında olucam .benim daha çok problemim ön kısmın genişliği...bu yüzden burnunun önden görüntüsünü merak ettim ..

Resimler için çook teşekkürler..Buraya eklemen çok iyi olmuş bize fikir oluyo..Biraz cesaret işi tabi ekleyebilmek.
Çok geçmiş olsun..Çok güzel olmuşsun. Nerde kime olmuştun?
Bu sıralar gördüğüm tüm ameliyatlar başarılı olmuş. Demek hiç korkmaya gerek yok.
Peki nasıl bi cildin vardı???Hassas fln..Benim hassas bi cildim var korkuyorum kendini yenilemez diye.

benim de cildim hassas,öyle her kremi falan kullanamam mesela.. ama cilt kendini yenilemez olur mu hiç,özellikle bizim yaşlarımızda çok çabuk iyileşir yaralar. a.s
doktorumu ve ücretini ilk mesajımda yazdım :kahve:
iki tane daha resim ekliyorum önden görünüşünü merak edenler için.. a.s.

......................
resimleri kaldırdım..

Son düzenleme:
canım önden de gayet başarılı ama küçük bi önerim olacak kaç yaşındasın bilmiyorum ama saçlarını açık bırakınca toplu halinden bi 10 yaş daha genç görünüyorsun, açık saç daha çok yakışıyora.s.

:1shok: bebeişim çok begendım ben yenı halını benım burnumda kemerli bende istiyorum amelıyat olmak senınkını cok begendım bana doktorun telefon bilgilerini falan versen nasılolur askummmm nolurr:çok üzgünüm:

güzel haberlerini bekliyorum:teytey:

canım önden de gayet başarılı ama küçük bi önerim olacak kaç yaşındasın bilmiyorum ama saçlarını açık bırakınca toplu halinden bi 10 yaş daha genç görünüyorsun, açık saç daha çok yakışıyora.s.

Ben de açık halini daha çok seviyorum çok nadir toplarım zaten saçlarımı :1hug:
26 yaşındayım bu arada.. :1closedeyes:

dertlicim doktorun bilgilerini özel mesaj olarak atacağım sana. a.s.

ranıp güle güle kullan ve geçmiş olsun. ama ameliyat öncesine ait fotonda (ilk foto) bilgisayarda oynanmış gibi görüntüler var. biraz daha mı kemerliydi? eğer öyleyse gerçekten çok başarılı bi ameliyat olmuş. profilden çekilen fotoğraflarından birinde özellikle çok hoş duruyo burnun.

O resmi doktor muayene olmaya gittiğimde çekmişti, dijital makinadan,oynama falan yok resimde güzelim..
benim çektiklerimde var ameliyata karar verme aşamasında görüntü yandan aynı :1ninca:

şimdi halinden çok memnunum,tabi bir de tam anlamıyla yani 6-12 ay sonra burun şeklini alınca daha da iyi olacak..ucunda hala şişlikler var çünkü.. benneyaptımki

Ben de açık halini daha çok seviyorum çok nadir toplarım zaten saçlarımı :1hug:
26 yaşındayım bu arada.. :1closedeyes:

dertlicim doktorun bilgilerini özel mesaj olarak atacağım sana. a.s.

canım bencede çok güsel olmuş güle güle kullan benimki dah açok yeni 13 günlük ama ben daha tam olarak alışamadım yeni görüntüme benimkide açık ameliyat oldu is filan yok denecek kadar az ama o kısımda böle şişlik var balon gibi aşaı dogru duruyor sendede olmuşmuydu böle bi durum ne kadar süre sonra ordaki şişlik geçiyor çünkü 2 ay sonaki resimlerine baktıgımda orda şişlik göremedim ben

Tatlım tam olarak ordaki şişlikler ne zaman geçti bilmiyorum.bir ayın sonunda mimiklerimi tamamen yapabildiğimi hatırlıyorum..birazda burnumdaki o sertlik yok olmuştu..

benim de hala şişliklerim var ama dediğim gibi gözle görülür bişey değil,yani beni yeni tanıyan bir insan ameliyat olduğumu anlayamaz,ne iz kaldı ne bişey :dance:

Ama şişlikler özellikle burun ucu şişliği en zor inen yer diye biliyorum..üzme kendini bu ameliyatın sonucu için sabır gerekli yerimseniben

Burun ucundaki şişliğin inmesi daha uzun zaman alır çünkü burun ucu kıkırdaktır ve kıkırdak kemikten daha geç iyileşir.Kemik kısımların şişliği kıkırdağa oranla daha çabuk iyileşme gösterir.Bu yüzden burun ucundaki şişliğin geçmesi daha geç olacaktır şimdiden panik yapmamak lazım.a.s.

burnun çook güzell olmuş.. güle güle kullan ( mı denir artık sırnaşık şey )

doktor bilgilerini banada özel mesajdan yollarmısın :asigim: birde bu doktorun yaş konusunda ne düşündüğünü biliyormusun acaba ??? ben 17 yaşındayım ve benim gittiğim doktor 20 den önce olmaz :1no2: dedi..

X