esmerlere yakışan parfümler

tahin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
47
0
arkadaşlar sizce esmer bayanlara yakışan parfümler hangileri?fikirlerinizi paylaşırmısınız???

Son düzenleme:
canım esmer bayanlara benim bildiğim şekerli kokular yakışır.......

parfüm ismi veremiyorum çünkü bilmiyorum ben beyaz tenliyimm.............

esmer olmamakla birlikte, esmerlere tavsiye edebileceğim bi parfüm varsa o da hypnotic poison'dır. bir de esmer bi arkadaşım kenzo - jungle kullanıyodu, çok yakışıyodu kanımca. ama ikisi de ağırdır biraz, kış parfümü de diyebiliriz a.s.

yaz için tavsiye edeceğiniz böyle şekerli ağır olmayan parfüm var mıı???

merhaba canım bende esmerim ve senin gibi yaz için değişik bir parfüm arıyorum.umarım bize yardımcı olan olur.

esmerlere daha baharatlı kokular yakışıyor... egzotik kokular..... casmir gibi........samsara yıda uygun buluyorum esmerlere........ama bunlar kış için daha iyi yaza ağır kaçar.........

Yazın baharatlı olmaz. L`occitane diye bir marka var, İstanbulda sanırım sadece. Onların parfümleri güzel. Hafif, yazlık. Body shop un Cherry blossom. rougeberrysi de güzel. Clinique in happy... serisi vardı o da iyidir. Halen satışta mı bilmiyorum ama. Avonun be kissable parfümü de iyi. Bu saydıklarımın çoğu çiçekli, çiçek-baharatlı. Miracle çok yakışır esmerlere, klasik biraz gerçi. Amor amor, babydoll da şekerli baharlıdır, güzeldir.
Sonuç olarak esmer ten bütün parfümleri taşıyabilir üstünde. Yeter ki parfüm güzel olsun :))

esmerim ve ağır kokulara ne kendimde nede bir başkasında tahammül edemem.. hafif ve rahatsız etmeyici koku olmalı benim için benim 3,4 senedir kullandığım tek parfüm

< Oriflame - Divine >

ben çok menmunum isterseniz deneyin..tavsiye ederim özelliklede yaz için süper bir koku.. ben yaz kış kullanırım tenimle bütünleşti adeta ki en güzelide bu..

sevgiyle kucakladıım..

bende esmer tenliyim bizlere daha çok baharatlı ve vanilya kokuları iyi gidiyor ancak yaz için hafif koku olması lazım ben bu yüzden deodorant kullanıyorum 'naf naf'adlı deo

bende esmerim oriflame divine ve volara kullanıyorum vücut kremleriyle beraber kullanıyorum hoş ve hafif kokular yaz için ideal bence

hemso nerdesin kizz ...oriflameyi cok duydum ama ben yaz icin estee lauder lila bir sisedeve iceberg öneriyorum ama ben tam bir deo hatasiyim denizde kum bende deodorant akliniza gelecek her marka ....

avonun surreal canım.
ben kullanıyorum esmerim ve yaz için hafif ama kalıcı bi parfüm .. :KK66:

Amor amor akat2000 magnum paris 3 birde cemin acik parfumleri asla vaz gecmedim parfum kokulari ve parfumler hem kalicilar acik olmalarina ragmen ustumu yikasamda cikmior kokusu esmerimde ne siksam aykisio beee

akad 2000 i koklamıştım güzel hoş ama amor amor tam bi esmer kokusu kendimi ağır bişey giyince onu sıkıp daha kadınsı hissediyorum şahsen....sengözlerimebaksanab

ben koyu esmerim:) kesinlikle şekerli kokuları yada esmerliğini ortaya çıkarcak dişi kokuları tavsiye ediyorum. kenzo amor denemen lazım sexy212 ve tabiki naomi campbell

kuzenim esmer ve onun kokusu cok hosuma gidiyor lolitayi kullaniyor ve kendisiyle ozlesen bir koku haline geldi kokuyu aldikmi aa bizimki geldi diyoruz :roflol:

X