2 Tüp Bebek Denemesi Yaptiran Arkadaşlar

kırılmasın nermin benim birinci denememde hiç bi şey olmadı.Direk kan testi gönünde kanım 0 çıkmıştı.İkinci denemem de ise 5+2 günlüğe kadar dayandı bu benim için çok anlam ifade ediyor tıbbı bilmem ama çok yaklaştığımı hissediyorum bir dahaki sefere ve hatta kendiliğinden olacağına inancım var biz bunu hakediyoruz arkadaşım sakın umudunu kırma.Deneme öncesinde kendini fiziğini zihnini güçlendirmek için elinden geleni yap.Ben şimdi sabah akşam çöre otu bal tarçın karışımı kullanıyorum,eşime keçi boynuzu kürü uyguluyorum onunla beraber bende kullanıyorum.Hem eşim hemde ben elevit,folbiol,aceselenyum kullanıyoruz.Eşim bol çerez tüketiyor.Ve tedaviden bir ay önceside akupunkturu düşünüyorum.Ve en önemlisi verecek olanı unutmayıp öncelikle hayırlısını isteyerek malın sahibini hiç unutmadan dua ediyorum.Verecek olan o bense vesileyim iyi bir vesile olmak içinde elimden geleni yapacağım.

maviş sende aynı şekilde derin bi nefes alın ve bu olumsuz düşünceleri bir an evvel defedin.Bakın ben dokuz senedir bekliyorum defalarca hezimete uğradım ama yılmak yok ve bu sitede bizlerden çok daha kötüsünü yaşamış ama yılmamış ve sonuç almış insanlar var bunu onların inancı sağlamış şimdi kendimize ve yüreğimize inanma zamanı.Hadi toplayın morallarinizi göreyim sizi

kızlar her şeyin başı moralli olabilmek ve olumlu düşünüp olumlu inanmaya kendimizi alıştırmamız lazım.Olabilir bazen insanın enerjisi düşebiliyor ama bu düşüşü daha fazla uzatıp kendinize zarar vermeyin böyle düşünmenin bi faydası yokki.Bende bazan bi dakkada komalık olabiliyorum ama çarçabuk toplayacağız ve hep kendimize olumlu düşünceleri alışkanlık haline getireceğiz ki sürece bizimde olumlu katkımız olsun.Bide sahip olamadıklarımıza değilde bir de sahip olduklarımıza bakalım.Mesela benim harika bir eşim var dünyaya 100 kere gelsem her defasında onunla evlenirim.Allah ona sağlık sıhhat versin ilk önce onun için teşekkür ediyorum Allahıma ve düşünün daha ne kadar çok teşekkür edilecek şeyimiz var.Ve bir gün bize harika yetiştireceğimiz evladı verdiği içinde teşekkür edeceğiz.

Nermincim bende birinci denemenden sonrakilerde şans daha yüksek diye duydum, inşallah öyledir, senin hiç dondurulmuş embriyon yokmuydu

nermincim valla bende 2. defa denemek için gün sayıyorum rabbim inşallah yüzümüzü ikincide güldürür...nasip işi bellimi olur bu sefer herşey çokk daha güzel olur...

nermincim ilk tüp bebekte olmaması 2.de de olmayacak anlamına gelmez güvenin kırılmasın lütfen .bence pes etmemelisin kendini biraz toparlayıp yeniden denemelisin insallah hayırlısıyla gebe kalırsın

been arkadaş olmak istiyorum morale çok ihtiyacım var 2 haziranda transfer yapıldı olmadı dün sonuçları aldım dünya başıma yıkıldı nolur bana yardım edin çok bunalımdayım her gün ağlıyorum..

been arkadaş olmak istiyorum morale çok ihtiyacım var 2 haziranda transfer yapıldı olmadı dün sonuçları aldım dünya başıma yıkıldı nolur bana yardım edin çok bunalımdayım her gün ağlıyorum..
canım benimde birinci denememdi ama olmadı[....bende çok ağladım ama yapıcak hiçbir şey yok..sadece kendimizi yıpratıyoruz..kabulleniyosun en azından ben kabullendim ve ikinci deneme için kolları sıvadım.....rabbim bir gün bizede yaşatıcak inşallah anneliği .....sana şuan ne diyebilirimki başka.....allah yardımcımız olsun..../B]

arkadaşlar ben dün bir hastaneyle konuştum bana neden olamadığının sebebini araştırmalıyız önce dedi bunu araştırmak zormu,uzunmu sürüyor ve ayrıca hastanemi değiştircem sizce doğrumu yapıyorum bana akıl v erin nasıl düşünecemi bilmiyorum kafayı yicem allahım nolur bizlerede bu sevgiyi yaşat anneliği tattır bizleri yerme rahman ve rahim olan allahım

canım beim benimde 1 tüp bebek tedavim negatifti.ama 2.yi de aynı merkezde yaptırdım ilki negatif olunca daha farklı tedavi uyguladılar ve dört embriyor dördüz gebelikti.tabi sonra işkiye indirildi şimdi ikiz hamileyim.doktorum banada 2 daha başarılı demişti ve oldu

mrb arkadaslar benimde ilk tup bebek denemem basarisizlikla sonuclandi sizler yapilan tetkik ve tedavileri okuyunca bana yapilanin cok eksik oldugunu dusunmeye basladim.2.denemeyi yapcam temmuzda regl olunca doktorum aramami soyledi,dondurulmus 5 embriyo ile denemek icin ama ben stres atmak icin ailemin yanina gitmeye karar verdim ordan dondukten sonra yaptircam.2 ay sonra yani.ama icim hic rahat diil,doktorum bana rahim filmi falan cekmedi,siz ikinci denemede 1.den farkli olarak ne yaptiniz paylasirsaniz sevinirim.

simdiden tesekkurler.

mrb arkadaslar benimde ilk tup bebek denemem basarisizlikla sonuclandi sizler yapilan tetkik ve tedavileri okuyunca bana yapilanin cok eksik oldugunu dusunmeye basladim.2.denemeyi yapcam temmuzda regl olunca doktorum aramami soyledi,dondurulmus 5 embriyo ile denemek icin ama ben stres atmak icin ailemin yanina gitmeye karar verdim ordan dondukten sonra yaptircam.2 ay sonra yani.ama icim hic rahat diil,doktorum bana rahim filmi falan cekmedi,siz ikinci denemede 1.den farkli olarak ne yaptiniz paylasirsaniz sevinirim.

simdiden tesekkurler.
bazı yerler 2. denemeden sonrada farklı tetkik istemiyo ama bence baştan istemek daha dogru ya boşuna deniyosak problem varsa dimi ama.... ben ilk iki başarısız denemeden sonra kliniği değiştirdim üçüncüye başlarken histereskopi yapıldı rahimin sorunsuz oldugundan emin olmak için eşim ve benden karyogram genetik test istendi.. birde kanda pıhtılaşma problemi varmı diye test yapılıyor... bence bunların hepsine baştan bakılması daha iyi....

kızlar benim 2 denemem oldu ikiside negatif...ikincisi dondurulmuşlarla olmuştu.....doktor çok şaşırıyo nasıl olmaz diye.....bi sorun yok diyolar....şimdi bizden sadece genetik test istedi....bu yeterlimi acaba başka testlerde istenmiyomu.....sizden ne istediler merkezimi değiştirsem karar veremiyorum.....

canım beim benimde 1 tüp bebek tedavim negatifti.ama 2.yi de aynı merkezde yaptırdım ilki negatif olunca daha farklı tedavi uyguladılar ve dört embriyor dördüz gebelikti.tabi sonra işkiye indirildi şimdi ikiz hamileyim.doktorum banada 2 daha başarılı demişti ve oldu
canım ya senden ne gibi tetkikler tahliller istediler ....açıklarsan sevinirim....

kızlar benim 2 denemem oldu ikiside negatif...ikincisi dondurulmuşlarla olmuştu.....doktor çok şaşırıyo nasıl olmaz diye.....bi sorun yok diyolar....şimdi bizden sadece genetik test istedi....bu yeterlimi acaba başka testlerde istenmiyomu.....sizden ne istediler merkezimi değiştirsem karar veremiyorum.....

canım bizdede aynısı tüm testleri yaptırdık hiçbirşey çıkmadı sorun sadece eşimde azosperm.. bizede şaşırıyorlar yaşım 27 şans çok yüksek her seferinde 1. kalite dört embriyo transfer edildi ama bikez bile tutmadı... tüm testleri yaptık artık kader diyoz şimdi 4. yaptırdım test sonucunu bekliyom hayırlısı bakalım....

slm arkadaşlar benim iki defa yaptirdim tü bebek ama olmadi bunun üzerine bide tesadüf tiorit hastaligimi ögrendim ondanmi olmuyo onuda bilmiyorum allah inşallah elbet birgün bizede anneligi tatdirsin herşeyin hayirlisi diyorum yapicak birşeyimiz yok ben üzerime düşen görevlerimi yaptim taktir allahin!......

slm arkadaşlar bende 26 nisanda tüp bebek yaptırdım ama olmadı. ilk gün çok kötüydüm devamlı ağladım. ama şimdi alıştım çünkü elmizden bir şey gelmiyor. dr en az 2 ay sonra 2 tüp beek tedavisine başlayabileceğimiz söyledi. temmuzu bekliyorum. ama temmzdan önce bir şeyler ypmam gerekiyormu onu da bilmiyorum. 7 tane emriyo dondurulmuş benim. onlardan yine 1 tanesimi konacak. onuda bilmiyorm ama inşallah bu sefer tutar allaha yalvarıyorum hayırlı evlat versin bizede aneliği tattısı diye. inşallah tüm isteyenlere verir yarabbim.

X