Cilt Bakımı Ürünleri caudalie cilt bakım ürünü kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

ecemiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
235
8
merhaba arkadaslar,bir eczanade bana bu ürünün sample larını vermişlerdi.doğal ve organikmiş.üzüm çekirdeği etken maddesiymiş.yapısı güzel.kullanan ve memnun kalan arkadaşlar var mı acaba?

ben caudalienin güzellik iksirini kullandım, harika bişey, daha sürdüğüm an cildime can geldi, ben de araştırdığımda dünya çapında ünlülerin kulladığını okumuştum, diğer ürünlerinden de almayı düşünüyorum, özellikle de leke için olanını, ama heryerde satılmıyofisfisfis

ben nemlendiricisini, peelingini ve gece kremini kullandım........ fransız markası........ dermakozmetik ürünler içinde yer alıyor.......... pellingi güzeldi, küçük partiküllü tam istediğim şekilde....... ama nemlendiricilerinden hiç memnun kalmadım........ hep sivilce yaptı ........ ama cilt tipimi belirteyim ki işlinize yarasın; kuru ve aşırı hassas, sivilceye meyilli.

Ben başka bir sitede "Güzellik iksiri" nin yorumlarına bakmıştım birkaç
kişi alkol oranı yüksek olduğu için tahriş sorunu yaşadığını söylüyor..Bir de birkaç kişi bu üründe kimyasal maddelerin fazlalığından yakınmıştı

Cildim aşırı hassas kuru cildimi onardı kurulduğunu giderdi bir kutu bitti ikinci kutuyu aldım bugün cildimin yorgunlugunu aldı....tavsiye ederim ama ürün almadan önce mutlaka cilt analizi yaptırın

ben günes kofre setini kullandim fena degildi eczacima danistim farkli urunlerde onerdir

Son düzenleyen: Moderatör:
bende bir çok yoruma dayanarak aldım ürünü. ancak hiç memnun kalmadım.
verdiğim paraya yazık oldu. yüzümde kaşıntı yapıyor ilk sıktıktan sonra.

Benimde dudağımın üstü kızarıyor bazan öyle bi kızarıyor ki bıyığını mi aldırdın diye soruyorlar hamileyken Dr gittim çünkü kızarıklık artık tavan yapmıştı Dr doğum yap emzirmeyi bitir öyle gel dedi cuma günü başka bi dr gittim Özel muayeneye kilcal damarların var onların lazerle tedavi edilmesi gerekiyor dedi ama ben güvenmedim çünkü kilcal damar çatlamak yok e ozaman niye lazer kullanılsın bi eczaneye sordum bana caudalie aldım çok met etti dünden beri kullanıyorum daha bi kızarıklık giderici bi durumu olmadı ince bi fondötenle kapatıyorum deneyimimi burdan paylaşırım bende ama merakta ediyorum benimle aynı sorunu yaşayıp çare bulan arkadaşlar oldu mu beyaz ve ince tenliyim cildim bu yüzden çok hassas

Eczanede calisan bir tanidik cok iyi oldugunu soyleyerek caudalie marka gece kremi, gunduz kremi, serum vs satti bana. Cildim berbat oldu. Dokuntu, pul pul olma ve kabarma yapti urunler. Eczaneye gittim soyledim " bizim urunumuz yapmaz oyle sey" dediler. Bunlari sikayet edecek bir yer yok mu acaba???

X