Nane İle Tüylere Son!!!

FikirAdasi

Fikir Adası
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2008
835
3
Kızlar nane ve nane çayının tüyleri döktüğü hatta zamanla yok ettiğini söyledi İbrahim Saraçoğlu....

Sanırım 15 gün kulllanıyormuşuz, sonra 1 hafta mola... Sonra bir 15 gün daha... Gitsin tüyler... :sm_cool:

Bunu da netten araştırdım :

Prof. Dr. Tamer, 2002 yılında Yenişarbademli ilçesinden hastaneye gelen yaşlı bir hastanın şikayeti üzerine, bu kişinin çok fazla nane çayı içtiğini ve erkeklik hormonlarının ölmeye başladığını tespit ettiklerini söyledi. Bunun üzerine fareler üzerinde nane çayıyla ilgili bazı deneyler gerçekleştirdiklerini dile getiren Prof. Dr. Tamer, daha sonra 21 yetişkin kadın ve 5 yetişkin erkek üzerinde araştırma yaptıklarını vurguladı. Prof. Dr. Tamer, düzenli olarak nane çayı içen yetişkin kadınlarda tüylerin azaldığını kaydetti.

Kullananız var mı? :eek:

canm ben duymadım ama ben karınca yumurta yagını kullanıyorm ve faredilir derecede etki yapıyooo

canm ben duymadım ama ben karınca yumurta yagını kullanıyorm ve faredilir derecede etki yapıyooo

benim ağda yaptırdığım güzellik merkezindeki estetisyene sormuştum karınca yumurta yağını işe yararmı diye. büyük bi güzellik merkezi olduğu için denenmesi için getirmişler kadın ilk önce kendinde denemiş işe yaramadığı için ürünü getirtmemiş.. bana söylenen bu ama işe yarıyosa bende alim bari

Erkeklik hormonunu azaltıyosa denemeyin derim.vücut boşuna üretmiyo testosteronu.tüyler gidecek diye 2 gramlık kaslarınızdan olmayın:))

ben öyle taze felan içmiyorum.hazır nane çayı içiyorum bazen içine hazır papatyada katıyorum.hani iplikli poşetlerde varya onlardan.demekki ondan tüylerim azalmıyomuş :KK70:

Kızlar nane ve nane çayının tüyleri döktüğü hatta zamanla yok ettiğini söyledi İbrahim Saraçoğlu....

Sanırım 15 gün kulllanıyormuşuz, sonra 1 hafta mola... Sonra bir 15 gün daha... Gitsin tüyler... :sm_cool:

Bunu da netten araştırdım :

Prof. Dr. Tamer, 2002 yılında Yenişarbademli ilçesinden hastaneye gelen yaşlı bir hastanın şikayeti üzerine, bu kişinin çok fazla nane çayı içtiğini ve erkeklik hormonlarının ölmeye başladığını tespit ettiklerini söyledi. Bunun üzerine fareler üzerinde nane çayıyla ilgili bazı deneyler gerçekleştirdiklerini dile getiren Prof. Dr. Tamer, daha sonra 21 yetişkin kadın ve 5 yetişkin erkek üzerinde araştırma yaptıklarını vurguladı. Prof. Dr. Tamer, düzenli olarak nane çayı içen yetişkin kadınlarda tüylerin azaldığını kaydetti.

Kullananız var mı? :eek:

Nane,papatya, yesilcay, kusburnu cayi, isirganotu cayi.... aksama kadar defalarca iciyorum hic bir tüyüm yerinden oynamis degil. :içelim:

karınca bende yaradı valla baya azalmıstı tüylerim ama sizinkini bilemem

21 kadın, 5 erkek denek...
insanlar üzerindeki etkiyi araştırmak için yeterli bir sayı değil.
alsınlar, doğunun güçlü ve kalın kıllı insanlarını onlardaki etkiyi araştırsınlar. kendime referans olarak bunu alırım ancak :)))))
Nerden bilcem bu deneklerin Tekirdağ'ın tüysüz insanlarından olmadığını :)

annemde sabah programlarinin birinde cikan bir doktordan duymus aynisini...
bende denicem, nane cayini severim zaten tazesinide yerim ne olcak...

denedigimde sonucu buraya yazarim...

X