Chanson D' Eau kullanan var mı ?

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2006
3.433
10
Arkadaşlar ben seneler önce bunun deodorantını almıştım..fena değildi hatırladığım kadarıyla..
şimdi malum yaz geldi...

chanson d' Eau nun parfümünü alayımmı sizce ?
yada orijinal ve yerli olup da yaza uygun olduğunu düşündüğünüz bi isim varsa verebilir misiniz ?

Son düzenleme:
Ben seneler önce kullanmıştım. Gayet güzel,ferah bir koku. Tavsiye ederim. İhtiyaç duysam alacağım bir koku.

Açık parfüm almak yerine hem ekonomik hem de kaliteli kokuları almayı tercih ederim. Aynı firmanın bir de Exclamation vardı sanırım. Adidas kokuları da fena değil.

anladım canım sağol :) bazı parfümlerin kokusu güzel olsa da alkol oranı yüksek mi oluyor nedir..ağırlaştırıyor parfümü..sanırım bunda öyle birşey yok :)

uzun zaman yaz mevsımınde zevkle kullandım bu kokuyu.çok da severım.memnun kalacaksın bence çok taze bır kokudur,bana da hep baharı ve yazı hatırlatır.

bı ara mavı renklı olanı da vardı o da guzeldı hala varmı acaba?gerçi resımdekını cok daha begenırım.yeşili yanı............

bı ara mavı renklı olanı da vardı o da guzeldı hala varmı acaba?gerçi resımdekını cok daha begenırım.yeşili yanı............

mavi renkli olanın adı da chanson d'air di evet hatırlıyorum..ama artık göremiyorum ondan..hep yeşiller var...benim sorduğum da yeşillerdi zaten...yorumun için teşekkür ederim :)

mavi renkli olanın adı da chanson d'air di evet hatırlıyorum..ama artık göremiyorum ondan..hep yeşiller var...benim sorduğum da yeşillerdi zaten...yorumun için teşekkür ederim :)

bende kullandım canım yeşilinide mavisinide hatta şu an deodarantı war yeşilinin bende.ama mavisi üretimden kalkmış sorduğumda satıcı bayan öyle söylemişti.ben çok severek kullanmıştımyerimseniben

Benim de çok severek kullandığım bir parfüm. deodorantı ve parfümü ile birlikte almıştım. hala bitmedi. Koyu mavi kapaklı olan içinde sim ve yıldızlar vardı hani bahsettiğin bu mu?
Bence vazgeçme kullan derim.
Bir de Nevea'nın fresh deodorantını severek kullanıyorum.:dance:

Benim de çok severek kullandığım bir parfüm. deodorantı ve parfümü ile birlikte almıştım. hala bitmedi. Koyu mavi kapaklı olan içinde sim ve yıldızlar vardı hani bahsettiğin bu mu?
Bence vazgeçme kullan derim.
Bir de Nevea'nın fresh deodorantını severek kullanıyorum.:dance:

Aklıma geldi bugün bir deodorantın kokusuna vuruldum. avonun turunçlu olan deodorantı harika. her zaman yokmuş avonda. Senses serisinde hani vücut şampuanları vücut kremleri var hatırladınmı? onun deodorantı almayı düşünüyorum.

chanson d'eau'yu 2 sene boyunca kullandim ortaokuldaydim o zamanlar yasima cok uygundu:). sonra piyasadan kaldirildigini ogrendim ve hicbiryerde bulamadim. cok farkli bir parfum bir ozelligi de asla bikip baska bir parfume gecemiosunuz. cok sukur ki yeniden uretime basladilar ve biz de bu mis gibi kokudan mahrum kalmadik. ustelik kocaman bi deodorantini da cikarmislar kesinlikle tavsiye ediyorum :)

Chanson'un eskiden piyasada olan bir ürünü vardı. Chanson d'amour. Harika bir baharat kokusuydu ve kapağı da beyazdı. Bir de yine benzer bir koku olan mavi kapaklı Chanson Magique vardı ve maalesef o da yok artık. Arasam da benzer kokan bir parfüm bulamıyorum. Yoğun baharat kokusu... Acaba benzer kokular bilenler var mı? :sm_confused:

vay be annem kullanırdı 10 sene önce nerdeyse çekmecesinden gizlice sıkardım bayılırdım bu kokuya. fiyatı ne kadar bu arada??

bu parfümün alkol yoğunluğu nasıl arkadaşlar ?
genelde marketlerden olan bu tür (yani 50 liranın altında fiyatı olan) parfümlerin alkolu çok yoğun oluyor..hatta parfümün kendi kokusunu bile bastırıp ağırlaştırıyor...
bunda öyle yoğun alkol oranı yok sanırım öyle değil mi ?
100 ml olanını gördüm de ondan soruyorum...bizim burada bu parfümün 50 ml olanı yok...

bende seneler önce liseye giderken kullanmıştım çokta severek kullandım ooohhh misss gibiydi. tavsiye ederim herkeze iç açıcı ferah bi kokusu var.

Ben de özellikle yazları yeşil olanının deodorantını kullandım yıllarca. Taze, ferah ve tertemiz sabun kokusu istiyorsanız harika bir deodorant.

lisedeyken kullandıgım parfumdu..cok hafıf ve ferah bir kokuydu..adını tam hatırlamıyorum ama kullandıgım Chanson Magique ti galıba ıcınde kucuk kucuk pırıltılı boncuklar vardı...

X