Maske Tarifleri Yourt ve Karbonat maskesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
canim benim cildimde yagliya yakin bende 2. uygulamami yaptim bisi olmadi henuz baya duzelmis gibi gorunuyo cildim belkide sende gozeneklerini temizlemek için once kusturmus sonra tamamiyle temizlicek olabilir. ben bi urun alcaktim kadin dedi bu once cildinizdeki herseyi kusturur silviceleriniz çikar sonrada hepsini temizler dedi ama yeterince moralim bozuktu birde temizlelene kadar sivilceli sivilceli kendimi çekemem yani =) ondan almadim :)))))))))

valla bilemicem artık cnm baktm sivilce yapmaya başladı heralde yoğurttan dedm yağlı olduğu için bide bende çok öle sivilce çıkmaz ama çıkınca kocaman kocaman ve iltihaplı çıkar baktm maskeyi kullandıktan sora kocaman kocaman sivilcelr çıkmaya başladı daha fazla kullanmadm bıraktm

arkadaşlar ben söyle biliyorum ve yapıyorum ve memnunun : yoğurtla kabartma tozu,1 ç kasığı yoğurt.yarım cay kaşığı kadarda k.tozu.hadi su pastalara konulan.karıştırıyorum kabarıyo yoğurt braz.sürüyorum,tam kurumadan önce yüzümde ovalıyorum parmaklarımla.dökülüyo.kirler cıkıyo zemuszemus.sonra yıkıyorumm ohh misler gibi.tanıdıgım herkesede tavsiye ediyorum memnunlar.karbonat degil kabartma tozu benmki.:hulya:

:13:
ya cildim ben beyaz oldu kırmızılık vardı şimdi cildim tek renge döndü

cilt bakım uzmanları zaten kimsenin cildini beğenmez o kadar çok para alıyolar iki buhar bi kreme.tabiikii her kremi her yöntemi kötüleyecekler.ben cildimin bakımsız olduğunu hissettiğim zamanlarda yapıyorum bu maskeyi çok da memnunum.bakım yapılmış gibi oluyor.hatta bazenn içine mısıı uuda katıyorum.

arkadaşlar ben yeni üye oldum bu siteye ve sizden yardım istiyorum acil !:KK43:ben 4 gün önce cildim içn doktora gittim bana ,İsotrexin verdi suratımda kırmızı yanıklar oluştu leke gibi bunlar nsıl geçicek ? bana yogurtla karbonatı kariştırıp sür dediler cildim hasas korkuyorum acıkcasi ilaci kulanmayı kestim ama cildimde yanıklar oluştu :KK43:napmam lazım sizce ?

arkadaşlar benim cildim karma cilt ve yaglı arkadaşların cildi yanmiş kiminin ki bu yüzden korkuyorum ama denemekte istiyorum tam tarifi nedir? ve bu karbonat dedigim toz yani beyaz karboant mı????????:44:

arkadaşlar benim cildim karma cilt ve yaglı arkadaşların cildi yanmiş kiminin ki bu yüzden korkuyorum ama denemekte istiyorum tam tarifi nedir? ve bu karbonat dedigim toz yani beyaz karboant mı????????:44:

ve siyah noktaları gideriyor mu ?????

kızlar benim cildim hassas ama yinede lekeler için bi deneyim dedim sonuç domates gibi oldum kem üstüne krem artık bi iki güne anca düzelir her halde ki ben toplasan bi dakka anca bekledim ama dayanamadım acısına da yıkadım yaparken cildiniz hassassa bi daha düşünün bence...:KK20:

bende denedım yuzmun yandıgını hıssetmm ama artık sadece burnumun ustune uygulayacagm peki aranızda siyah noktalrı gecırdıgını goren varmı

kızlar benimde çene altımda kararma var 2 yıldır inş işe yarar bu akşam başlıcam hatta birazdan yapıp tv karşısına gecer beklerim.
ben sadece çenemin altına kullanacağın o yüzden yanması falan umrumda değil bıktım kapatıcılar sürüp dışarı çıkmaktan.

ya bu maskeyi bende uygulamak istiyorum, benim yuzumdede cok siyah noktalar ve sivilce lekeleri var. umarim bunlari yok ederrrrr

arkadaşlar ben bu maskeye birde 2-3damla limon ekliyorum.bir iki aydır ara ara yapıyorum.çok faydasını gördüm.yüzümde çillerin rengi bayağı açıldı.ve siyah noktalara iyi geliyo.daha önceden her yaz ablam gördüğünde çillerimin renginin koyulaşıp çoğaldığını söylerdi. bugün gördü senin cildin pırıl pırıl olmuş, daha bi cildimin güzelleştiğimi söyledi.hiç bi yan etkiside görmedim.tavsiye ederim....

yazılanları okuyup maskeyi yaptım şimdi- kabartma tozu kullandım.yüzüme,boynuma ve dekolte bölgeme sürdüm,yarım saat sonra yıkanıcam bakalım sonucu yazarım :KK52:

kaydadeğer bi sonuç göremedim ben,ama tabii daha ilk yapışım,bikaç günde bir yapmayı düşünüyorum,ilerleme olursa yazarım yine:KK51:

iki kere yaptm hiç bişe farketmedm hatta ilkinde düşündm kabartma az oldu die ikincie çoğlattm karbonati ama yine ne yandi ne beyazlatti nese sağlik olsn arada denerm yine böylee ama ikisi karşinica kokusu berbat oluo benceee:44:

X