Maske Tarifleri Yourt ve Karbonat maskesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
bende bu maskeyi yaptm. sonuç gerçekten çok güzel oldu. cildim yağlı hiç bir yan etkisi olmadı.

bende kabartma tozu olanı denedim süper oluyo böle siyah noktalarınız kabarıyo çok güzel pıt pıt die sesler çıkıyo sırnaşık şeyben memnunum kabartma tozunu fazla kaçırmayın yoğurttan az olsuna.s

Aman aman sakın...her cilt kaldıramıyor bu maskeyi...benim yüzümü acayip yaktı....yıkadıktan sonrada kırmızı kırmızı büyük lekeler oluştu...yüzünüzün tümüne uygulamadan önce cildinizin minik bir bölümünde deneyin derim...

kıslar korktum ben acaba uygulasammı uygulamasammı sivilce cok yapan bir cildim var sanırım yaglı cilt olarak adlandırılıo napsam yakaydirigubbakcemile

ya kızlar.. azcık karbonat koyun içine.. tutup da bi awuç koyarsanız yanma falan olabilir.. ayrıca yüz için werilen maskeleri göz cewreniz haric sürün.. göz cewresindeki deri en ice we hassas deri cnku.. kırışmalar olabilir göz cewrenizde.. bende deniyeceğim bu karbonat maskesini 3günde bir.. haftada 2 kez falan..bakalım.. gelişmeleri yazarım

arkadaslar bu maskeye 8 hafta devam etmenız sonucunda porselen gıbı bı cılt vaadedılıyo haftada 1 gun yapmanız yeterlı imis ben ılk yaptıgımda memnun kaldım ama(dun)son
yaptıgımda asırı yanma oldu:çok üzgünüm: vee gozeneklerım acıldı gıbı olcuyu ıyı ayarlayın bence

süper bi karışım gerçketen etkili cildimpürüzsüz oldu peeling bile böyle yapamadı :KK70:

peki kırmızı sivilce izlerinide açıyor mu bu maske. benim cildim yağlı onun için korkmadan yapabilirim. sivilce izlerinden başka lekem yok. işe yarıyorsa yapayım...

ufak bir bölgede denemen gerekiyor çünkü her cildin tepkisi farklı oluyor.yüzüm yandı diyenler de var çok memnun kalanlar da

benim cildim çok hassas sanırım. sivilceleri geçirmek ya da cildimi temizlemek için 3 yöntem deniyorsam, 2sinde yüzüm yanıyor. bunuda denedim ve yaktı suratımı.

bu bakımı ben yapıyodum ama cilt bakımına gittiğimde doktor bana bu maskenin çok da iyi bişi olmadığını söyledi..

ya cildim ben beyaz oldu kırmızılık vardı şimdi cildim tek renge döndü

^ne güzel iste. :) bende denemisdim, cildime iyi gelmisdi diye hatirliyorum. ama cokdan yapmadim yine denicem. cogu maskeler ilk defada ise yariyor cünkü, sonradan cild kötülese biliyor :KK43:. ama yine denicem. ben bal da ilave etmisdim.

bir tatlı kaşığı kadar yoğurda çay kaşığının ucuyla karbonat karıştırıp yüzüne sürüyorsun.karbonat oranı artınca hassas ciltleri etkileyebiliyor.

bende gerçketen çok işe yaradı bi süredir yapıyorum tavsiye ederim pamuk gibi cildim nemli baya ışıl ışıl

Yaf ben okuma özürlüyüm sanırım kaydirigubbakcemile3
nasıl okuduysam sen git karbonat yerine kabartma tozu koy sırnaşık şey sırnaşık şey
ıyi ki de yüzüme bişey yapmadı :roflol:

Bu maskeyi 2 hafta önce ben yaptım sürdüm felaket derecede yandı sonra geçti yanması bende 15 dakika bekledim ve yıkadım daha sonrasında yüzümün heryerinde sivilceler çıktı allahtan hafta sonuydu 2 günde kurudu ve şuan daha iyi bu hafta sonu tekrar deneyeceğim acaba tekrar olumuki?

X