Sayfa: 1/11 123 ... SonSon
Toplam 105 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Büyük göğüsler için sütyen seçimi

1. Konu Sahibi : mız mız #1
    Giriş tarihi
    Dec 2006

Büyük göğüsler için sütyen seçimi

kızlar benım goguslerım bıraz buyuk ve rahatsızım bu halınden yanı elımde olsa 75 beden yaptıtım estetıkle o kadar rahatsızım 85 /b goguslerım tasıyamıyorum sırtım agrıyo kafamçokkarıştı

neyse bana onerebılecegınız bır suyten modelı varmı hepsını denedım ama hıc bırınden mennun kalmadım goguslerı kucuk gosteren modeller aldım ama bır sure sonra eskısı gıbı oluyor bır suru para doktum gecen gun sutyen aldım bırı 85 buyuk geldı bırde farklı bır model aldım 95 ancak olduuu halbukııııı 85 daha buyuktuuuuu

sole kıyafetın altında hos duran bır model arıyorumm yardım edın kafamçokkarıştı

2. Konu Sahibi : mız mız #2
    Cok guzel bi soru canim. tesekkurler. Benimde goguslerim buyuk. 90-95 falan. Hicbi turlu guzel bi model bulupta icime sinerek kullanamadim. ya yanlardan tasiyor ya da dik durmuyor. Benim derdimde dik gostercek bi sutyen. insallah bilenler yazar!!!

3. Konu Sahibi : mız mız #3
    bende 90 kullanıyorm pekte memnun oolduğum sölenemez yani bu durmdan hem insanı daha da kilolu gösteriyor:bbo: kullandığım sütyeni tarif edicem ama ne kadar anlatabilirm bilmiyorm süngersiz tabi birazda kalın askılı oluolar malum taşiımak zor oluo onları:1closedeyes: ama altında tel var bölece dik duruo yanlara doğru taşma olmuyor :dance: yanlız her yerde bulunmuyor telsiz(demirsiz)ler var ama onlarında body altlarında hoş durmuyolara.s

4. Konu Sahibi : mız mız #4
    mini miester modelleri var ten, kom ve yeni inci markalar. hem toparlıyor hemde bir beden daha küçük gösteriyor. tavsiye ederim. büyük göğüsler için toparlayıp bir beden de küçük gösteriyor ve öyle taşmaları falan da önlediği için kıyafetleriniz de şık duruyor.

5. Konu Sahibi : mız mız #5
    Giriş tarihi
    Aug 2007
    minimizer sütyenler bu konuda işinize yarayabilir. hem toparlıyor hemde bir beden küçük gösteriyor...günlük kullanım için bella donna markasını tavsiye ederim. çokta dayanıklı...mağazalarda 30 küsur fiyatı...diğer markalarınkine de baktım fakat göğüs formuna tam oturan tek bu marka oldu...sitesine girip bir bak istersen...

6. Konu Sahibi : mız mız #6
    ben trump kullanıyorum süper rahat ve taşma olmuyor askılarda kola yakın alttan telli ama teli hissetmiyorsun ve küçük gösteriyor yanlız biraz pahalı ben en son 2 tane aldım tanesi 84 milyondu ama çamaşır makinesinde yıka 90 da hiçbirşey olmuyor ben iki sütyeni hiçbirşey olmadan iki üç yıl giyerim o kadar iyi çıkıyor verdiğiniz paraya değiyor

7. Konu Sahibi : mız mız #7
    Beltin Guest
    95 beden kullanıyorum,düşünün halimi

mutlaka telli kullanırım

8. Konu Sahibi : mız mız #8
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    tr'de var mi bilmiyorum ama wonderbra kucuk gogusler kadar buyuk gogusler icin de harika bir minimizer sutyen uretmis..gecenlerde aldim ve gercekten cok guzel gosteriyor..hem dik hem de 2 beden kucuk diyebilirim..kesinlikle tavsiye ediyorum!

9. Konu Sahibi : mız mız #9
    ben 90 kullanıyorum ve hiç bir ağırlık hissetmiyorum sütyenin sıkı olmasına dikkat ederim.

10. Konu Sahibi : mız mız #10
    Giriş tarihi
    Dec 2006
    bende agırlık hıssetmıyorum ama ıste ordan burdan tasması benı sınır edıyor

Sayfa: 1/11 123 ... SonSon