Büyük göğüsler için sütyen seçimi

Benim de göğüslerim 85-90. yeni incinin bi sütyenini aldım 30 tlydi. memnun kaldım uçlarını belli etmiyor ve altı telli olduğundan dik duruyor. tavsiye ederimm :KK16::KK16:

Büyük göğüsleri dik tutmanın yolu cup ölçünüzü bilmektir.Sırtı darı cup ölçüsü büyük olan çamaşırlar işinizi görür.

arkadaşlar sizi büyük bir yükten kurtarıyorum.işte marka BERLEİ B510.süper bir sütyen.abartmıyorum en az 8 senedir aynı sütyeni çamaşır makinasında yıkayarak kullanıyorum.bu 8 sene içinde 2 doğum yaptım.beden ölçüm sürekli değişmesine ragmen her ölçüde aynı sütyeni rahatlıkla kullaıyorum.markası çoktan silinmişti.saatlerdir internette bulmaya çalışıyordum.sonunda buldum ve hemen sizinle paylaştım.çok mutluyum..:KK52:

Arkadaşlar ben de sütyen bulma konusunda epeyce sıkıntı yaşayan biriyim. bu forumdan epeyce faydalandım. Hep duyduğum bir marka vardı berlei b510. bulup denedim. hiç ama hiç beğenmedim çünkü sivri görünüyor ve dikiş izi belli oluyordu. magic form kullandım o da minimizer ancak pek de küçük gösterdiği söylenemez. sonra kararttım gözümü ve berleiyi aldım. herkes yıkandıktan sonra sivriliği gider falan diyordu. giydiğim gün herkes zayıfladığımı söyledi. birkaç gün gömlek giydim çünkü dikiş izi badilerden belli olabilir. yıkamama gerek kalmadan yuvarlaklaştı ve ilk yıkamadan sonra epeyce gitti sivriliği. şimdi badilerle bile giyiyorum dikiş izi belli olmuyor olsa da küçük göründüğüne değiyor. ön yargılı olmayın derim ben tecrübeyle sabit :KK70: ama triumph u da çok merak ediyorum onu da alıp kullanacağım.

selam kızlar bende bugün triumph denedim.süper bişeydi çok ama çok beğendim fakat 106 tl almadım.uygun satan yerler var mıdır?

Bende Altan kullanıyorum en son 2 sene önce 70 tly aldım hala kullanıyorum hem küçük gosteriyo hem dikiş siz hemde omuz agrilarini azaltıyor ben çok memnunum tavsiye ederim kızlar. .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Iste bu çok rahat bence emzirme dönemi dede kullandım bozulması makinada yıkıyor um 60 hep sıkıntı yok

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1407486393606.jpg
    $1407486393606.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 529
Yeni inci straples model kullanıyorum benimkileri büyük anca bu saklıyor.

hem tasarım hem de boyut çeşitliliği nedeniyle en çok c&a'dan almışımdır sütyenlerimi. h&mi de başarılı buluyorum ama fiyatını pek haketmiyor.

göğüslerim gözüme büyük geldiği için sütyen vb. de pek yakıştırmazdım ama yakın zamanda tezenis'ten birkaç sütyen aldım, ve inanılmaz hoşuma gitti. destek konusunda çok başarılı değil ama nasıl bir kesimleri varsa resmen duruşlarına bayıldım. türkiyede satışı var mı emin değilim ama online olarak da bulunabilir muhtemelen. normalde kullandığınızdan 1 cup küçük alabilirsiniz eğer denemeden alacaksanız.

Kızlar ben 34 bedenim. 42 kiloyum ve boyum 154. Göğüslerime gelince... 85 bazen 90. Hala kendime göre bi sütyen bulamadım zaten belim çok ince ve göğüslerim vücuduma göre çok büyük görünüyor. Omuzlarım acıyor artık sütyenlerin ağırlığından. Tam oturaması için kenarlardan taşmaması için napmam lazım :KK43:

Kızlar ben 34 bedenim. 42 kiloyum ve boyum 154. Göğüslerime gelince... 85 bazen 90. Hala kendime göre bi sütyen bulamadım zaten belim çok ince ve göğüslerim vücuduma göre çok büyük görünüyor. Omuzlarım acıyor artık sütyenlerin ağırlığından. Tam oturaması için kenarlardan taşmaması için napmam lazım :KK43:

bence seçtiğiniz sütyenlerin sırt ölçüsünde sıkıntı var. boyu 1.50 kilosu 40 olan arkadaşımın kullandığı sütyenin sırt ölçüsü 70 mesela. tahmin etmem gerekse 70 c/d kullanmanız gerekiyor derdim.

bence seçtiğiniz sütyenlerin sırt ölçüsünde sıkıntı var. boyu 1.50 kilosu 40 olan arkadaşımın kullandığı sütyenin sırt ölçüsü 70 mesela. tahmin etmem gerekse 70 c/d kullanmanız gerekiyor derdim.

Sırt ölçüsü küçük olan aldığım zaman da çok küçük geliyor. Herşeyi denedim sonuç aynı :/