Büyük göğüsler için sütyen seçimi

benmde 95 göğüslerim ağırlık hissetmiyorum aksine çok severim büyük olmalarını ama regli dönemimde yüzüstü yatamam:KK70:
sütyende çok kullanmam ama sert ve çok diktir maşallah..

kıslar şunu deneyin bunu deneyin die birbirinize tavsiyede bulunmanız güsel. ama taşmalar göğüsün cup ölçüsünden kaynaklı bunu biliyorsunuzdur. bu nedenle iç çamaşırı alacağınız mağazada yardım isteyin. ancak o salaklar daha cup ölçülerinin ne anlama geldiğini bilmiorlar. ben 75 d kullanıorum. bi mazada bana size 75 olmaz hanımefendi göğüsleriniz büyük 90 felan olmalı demişti.
tamam ona göre 90ın cup olabilir ama sırt olayından hbri yok.
bu olaya dikkat eden mağzalardan alışveriş yaparsanız rahat edersiniz

Kesinlikle bu yoruma katılıyorum, İstanbul'da yaşayanlar için Bağdat Caddesinde triump satan mağazadaki (adını hatırlayamadım ama Şaşkınbakkal Lacoste mağazasının yanındaki binanın altında) satıcı bayanı öneriyorum. Son derece bilgili ve tam istediğiniz görünüme uygun sütyeni alabilirsiniz!!! Ben de yıllardır Triump klasik 75 D cup kullanıyordum. Doğumdan sonra malesef daha da büyüdü, bakalım süt işi bitince ne olacak !!!

Küçültme ameliyatını bile düşünmeye başladım...

arkadasler alti demirli üstü düz askilari cabraz takilanlardan kullanmanizi tavsiye ederim ilgilenen var ise

kesinlikle nbb toprlayacı modelini tavsiye ederim

Son düzenleme:
ben nbb markasının toparlayıcı modelini tavsiye ederim.çoook rahat ve kullanışlı .fiatı da çook uygun.uzun süre de dayanıyor.3-4 sene önce 12 ye almıştım.hala da birşey olmadı.makineye de atıyorum.

triump sütyen yıllardır kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim öncesinde kom nelly kulandım ama triump daha uzun süre dayanıyor ve dantelli v.s de var, sırt ölçüsü bölgesi 75-80-.... diye gidiyor gögüs bölgesi A-B-C-D_ E olarak çoğu diğer ürünler sırt ve gögüs ayrımı yok, makinayada atıyorum poblem yok bu konuda çok araştırdım sonunda buna karar kıldım

Arkadaşlar sizlerin mesajlarınızı okuyunca vallahi kendi halime üzüldüm :KK43:
Ben kiloluyum biraz ama aşırı büyük göğüslere sahibim, sırt ölçüsü olarak çok büyük olmasa da, cup olarak aşırı büyükler 90 FF Beden sütyen giyiyorum ve kom da vs. bulabilmem mümkün değildi sütyen. bulabildiklerimde nasıl anlatayım, şıklıkla alakası olmayan şeylerdi. (Babaanne sütyeni diyordum onlara :) ) Fakat istanbulda oturanlar varsa cevahir alışveriş merkezinde debenhams var 1 yıl kadar önce orayı keşfettim ve orada gerçekten bedenime uygun ve çok şık ürünler alabiliyorum. Üst ve alt kombin şekilde bulabilmekte mevcut ve bir çok markanın ürünleri satılıyor, bence eğer gitmediyseniz uğramanızı tavsiye ederim, indirim dönemlerini yakalarsanız çok uygun fiyatlara da alabiliyorsunuz. Burada bazı arkadaşların bahsettiği triump markası da satılıyor ama ben pek sıcak bakmamıştım fiyatları oldukça yüksekti.

ben çok denedim her markanınkini ten yaşlı teyzelerimizin gögüsleri için sanırım onun sütyenleri çok komik duruyor ve hiç memnun kalmadım ama com markasını bir deneyin derim dik gösteriyor ve toparlıyor ve benim gittiğim çok ünlü bir iç çamasırcıda tenin tasarımlarından herkesin şikayetci olduğunu söyledi

ben çok denedim her markanınkini ten yaşlı teyzelerimizin gögüsleri için sanırım onun sütyenleri çok komik duruyor ve hiç memnun kalmadım ama Kom markasını bir deneyin derim dik gösteriyor ve toparlıyor ve benim gittiğim çok ünlü bir iç çamasırcıda tenin tasarımlarından herkesin şikayetci olduğunu söyledi

ten kullandım berbat babanne sütyeın.
1yıldırda kom alıyorum hiçde dayanıklı değil hiçde küçük göstermedı memnun değilim bıktım zaten .80 D cokmu buyuk demek kızlar ya moralım cok bozuk.kılo aldım bunlarda buyudu.
trumpu duymadım ankarada nerden alabilirimm 2 hafta sonra gidecegım birde onu deneyeyım bakalım bıktım vallaa

kızlar nbb toparlayıcı gerçekten de küçük gösteriyor.bir de kardeşime sorayım o da bir marka kullanıyor onunki de bayağı bir küçük gösteriyor.öğrenip yazarım.

arkadaşlar benımde85 ile 90 arası değişiyor ben (Yeni ınci nin TR-85-B ART-6809) kullanıyorum super toparlıyor ben yedekte 3 - 4 tane aldım renklerıde var onyargılı olmadan bu kodu verıp bı deneyın emınım coook memnun olacaksınız.....

ben 95 beden kullanıyordum en son geçen hafta nbb nin 95 bedenini getirttim olmadı şimdi 100 bedeni gelecek ama bence nbb nin kullanın ne sırt ağrısı yapıyor ne de sarkık duruyo çok güzel ve çok rahat

Arkadaşlar ben kom barbara kullanıyorum. 75-B kullanıyorum. ama siz nbb yi çok övmüşsünüz. Hangi modelini tavsiye edersiniz? Bir de nbb denemeyi düşünüyorum

Arkadaşlar ben kom barbara kullanıyorum. 75-B kullanıyorum. ama siz nbb yi çok övmüşsünüz. Hangi modelini tavsiye edersiniz? Bir de nbb denemeyi düşünüyorum[/QUOTE
merhaba arkadaşım.
anlattığımız nbb nin toparlayıcı modeli.
hem fiatı da uygun.18 di pazarlıkla 15e aldım.denemeye değer.uzun süre kullandığım halde hem de makineye atarak bişey olmadı(en az 3yıl)
renk seçenekleri de mevcut,siyah,ten rengi ve beyaz.
ben omuz askılarını da biraz kısaltıyorum keserek (daha dik duruyor)

Arkadaşlar ben kom barbara kullanıyorum. 75-B kullanıyorum. ama siz nbb yi çok övmüşsünüz. Hangi modelini tavsiye edersiniz? Bir de nbb denemeyi düşünüyorum[/QUOTE
merhaba arkadaşım.
anlattığımız nbb nin toparlayıcı modeli.
hem fiatı da uygun.18 di pazarlıkla 15e aldım.denemeye değer.uzun süre kullandığım halde hem de makineye atarak bişey olmadı(en az 3yıl)
renk seçenekleri de mevcut,siyah,ten rengi ve beyaz.
ben omuz askılarını da biraz kısaltıyorum keserek (daha dik duruyor)

aa fiyatıda çok uygunmuş gerçekten. NBB nin sitesine girdim ama nerelerde satıldığına dair bişey göremedim. YKM mağazalarında falan da bulamadım. ızmitte nerede bulabilirim acaba bilginiz var mı? mutlaka almak istiyorum. Bir de bu markada toparlayıcılarda şeffaf askı seçeneği var mı? genelde olmuyo ama bi soriim :))

aa fiyatıda çok uygunmuş gerçekten. NBB nin sitesine girdim ama nerelerde satıldığına dair bişey göremedim. YKM mağazalarında falan da bulamadım. İzmitte nerede bulabilirim acaba bilginiz var mı? mutlaka almak istiyorum. Bir de bu markada toparlayıcılarda şeffaf askı seçeneği var mı? genelde olmuyo ama bi soriim :))

askıları bayagı bir kalın bence şeffaf askı seceneği yok,ama ben yanlış biliyor da olabilirim.
çarşılarda iç çamaşırı satan sıradan dükkanlardan bulabilirsniz yinede bulamazsanız nbb nin sitesinde telefonu vardır.oraya bir telefon açıp nerelerde bulabileceğinizi öğrenebilirsiniz..umarım memnun kalırsınız.

arkadaşlar benim çok güzel bir yöntemim var.bilmem dener misiniz?
mesela her zaman kullandığınız çamaşırın üzerine -hani iç çamaşırcılarda satılıyor ya bazen pazarlarda da görüyorum- her rengi olan penye iç çamaşırları var ya onu kullanıyorum daha dik ve daha küçük gözüküyorlar.( ben bile gözlerime inanamıyorum:teytey:)
fotoğraf makinem olsaydı penye üst iç çamaşırın fotoğrafını eklerdim ama malesef böyle bir imkanım yok şimdilik..imkanım olursa eklerim en kısa zmanda.
ama bence her yerde bulabilirsiniz onlardan.her rengi var,sporcu iç çamaşırına benziyor.