Büyük göğüsler için sütyen seçimi

kızlar ben trumpı tek geçerim bu konuda ben komda 85 90 giyiniyordum komun bütün modellerinide denedim her yerimden taşıyordu trumpda bu sorun yok ve 80 d takıyorum o kadarda rahat inanılmaz ne bel ağrısı ne birşey kadı

Kıslar benimkide 80DD heryerde bulamıyorum bedenimi..Kom Lenyy kullanıyorum gayette memnunum tavsiye ederim :1hug:

canım benım benım bır akrabamında buyuk oda rahat edemıyo kendı ozel dıktırıyo ve çokda rahat oldugunu soyluyor bır dene ıstersen

arkadaşlar benimde en uyuz olduğum tarafımdan biri bu konu ..90 beden alıyorum büyük geliyo ve çirkin görünüyodu .85 beden alıyorum küçük gelio rahatsız oluyodum ..şimdi kom' un 85-B bedenini aldım hani şu dikişsis dik gösteren modelinden ..kıyafetlerde de hem hoş duruyo hemde bi beden küçük gösteriyo ..mutlaka bi deneyin ....

ben de aynen bu durumdan şikayetçiyim.Alırken ee bu olur artık diye düşünüp denemediğim için koleksiyon yaptım resmen hiçbirini de kullanamadım değiştirsem bile hepsi aynı çıktığı için pes etmiştim artık:sm_confused:fakat ben çok dik görünmesini de istemiyorum yani normal,doğal dursun bana yeter bahsettiğiniz modeli deneyeceğim a.s. umarım bu kez istediğimi bulurum.Zaten bi bulsam onu 5-10 tane alıp stok yapıcam ya sırnaşık şey bıktım artık

ya bende hep içimde kalıor böle güzel güzel sütyenler kullanamıorum hiç renkli renkli.. :KK43: bide minimiserlar yanlara doğru baastırıor göğüslerimi. hiç hoş görünmüüor vede hep kalın askılı oluor:KK43:

QUOTE=blue rain;2818740]mini miester modelleri var ten, kom ve yeni inci markalar. hem toparlıyor hemde bir beden daha küçük gösteriyor. tavsiye ederim. büyük göğüsler için toparlayıp bir beden de küçük gösteriyor ve öyle taşmaları falan da önlediği için kıyafetleriniz de şık duruyor.[/QUOTE]

onlar topluyo küçük gösteriyo ama sungersiz oldugundan uçları belli ediyo malum yazda geldi badiyle falan kullanıslı olmuyo
:1no2:

triump ve marks&spencer ın sütyenlerine bakın. ben bir de askısızlarda maidenform marka sütyen kullanıyorum. ancak son zamanlarda antalya da bulamadım. amerikan malı.

Son düzenleyen: Moderatör:
büyük göğüslerin ağrı yapması yanlış südyen seçiminden kaynaklanır. bedeninize uygun olanı alın ve askı boylarını iyi ayarlayın.
bir de kom markalı südyeni kullanabilirsiniz.biraz pahalı ama kalitesi çok iyidir.

peki böyle fırfırlı filan renkli renkli sütyenler bulabilirmiyiz bu bedenlere?

kızlar kom rosena yada kom serana yı tavsiye ederim yıllardır kullanırım çok memnunum fiyatı 31 .75 bence çok uygun yıllarca dayanıyor

kıslar şunu deneyin bunu deneyin die birbirinize tavsiyede bulunmanız güsel. ama taşmalar göğüsün cup ölçüsünden kaynaklı bunu biliyorsunuzdur. bu nedenle iç çamaşırı alacağınız mağazada yardım isteyin. ancak o salaklar daha cup ölçülerinin ne anlama geldiğini bilmiorlar. ben 75 d kullanıorum. bi mazada bana size 75 olmaz hanımefendi göğüsleriniz büyük 90 felan olmalı demişti.
tamam ona göre 90ın cup olabilir ama sırt olayından hbri yok.
bu olaya dikkat eden mağzalardan alışveriş yaparsanız rahat edersiniz

kızlar yeni incinin toparlayıcı ve küçültücü sütyeni var.ben kullandım 80B den 75C ye düştü gögüslerim tavsiye ederim
1640s1zf1.jpg

kom nelly kullandım yıllardır...rosenna modelide çok şık ama ortada taşma yapıyor...bedenim 75 DD her yerde bulamıyorum...yeni inci çabuk deforme oldu....ufff ya çok özeniyorum şu renk renk ufaktefek modellere ama maalesef...minimiserlarda çok basık ve yayık yapıyor sanki....gönlüme göre bulamadım...triumph deneyeceğim...çok methettiler...

almanyada yasiyorum ve türkiyede tek bir sütyen göremedim kendime göre!

söylendigi gibi numaralar bel ölücümü cup bedenleri farkli bende sütyenin markasina göre 85 D veya 85 E giyiyorum. türkiyeye göre 85 in beli ve 100 cup'i iyi gelirdi.
En iyi toparlaya sütyenler süngersiz yani sirf ince kumasdan alti telli olanlar, balkonett sekli olursa daha dik duruyor. C&A da bulunuyor bazen hemde öyle renkli süslü seylerde oluyor.

ama büyük bedenler bulundumu hemen kapisiliyor kalmiyor :KK43:

komun südyenini tek geçiormm südyenn sıkı olmalı sarmalıı bolluk olmamalı yeni inci de kullandım hiç memnun kalmadım tende idare eder:):)