Büyük göğüsler için sütyen seçimi

Ayyy mıllet olmamasından sıkayertcı bızdede masallah denemedım klmadı ama yok yok olmuyo okadar gusel sutyenşler varkı ole ozewnıyoumkı ama bez toparlayıcıdan baska care yok :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

Kızlar göğüslerim büyük diye yakınmayın lütfen. Ben 95 D kullanıyorum. Yakınacağım tek nokta sütyen bulamamak. Yoksa göğüslerimin iriliğinden,diriliğinden asla şikayetçi değilim. Benim gibi gerçekten iri göğüslere sahip hanımlar beni daha iyi anlayacaktır. 75 85 falan iri demeyin bunlara lütfen gülesim geliyor.Tavsiye derseeniz Yeni İnci ve Kom derim çok fazla seçenek yok ama çok güzeller. minik memelilerden daha seksiyiz di mi kızlar :KK1:

Kızlar göğüslerim büyük diye yakınmayın lütfen. Ben 95 D kullanıyorum. Yakınacağım tek nokta sütyen bulamamak. Yoksa göğüslerimin iriliğinden,diriliğinden asla şikayetçi değilim. Benim gibi gerçekten iri göğüslere sahip hanımlar beni daha iyi anlayacaktır. 75 85 falan iri demeyin bunlara lütfen gülesim geliyor.Tavsiye derseeniz Yeni İnci ve Kom derim çok fazla seçenek yok ama çok güzeller. minik memelilerden daha seksiyiz di mi kızlar :KK1:

simdi benim goguslerim ne buyuk ne kucuk. birazdan yazicagim seye yaran var gocunuyosun seklinde cevap gelmesin diye bastan aciklama yapiyim dedim. bu sayfayi da takip etmiyorum denk geldi okudum ama bunca gogsunden sikayetci insan varken minik memelilerden daha seksiyiz demenin ne manasi var anlamadim.

:KK36:Neredeyse 10 yıla yakın süredir triumph kullanıyordum. Ykmde satılıyordu ama artık satmıyor. Nereden alacağımı bilemiyorum. Bir internet sitesi var gayet güzel bir site orda satılıyor ama sütyen bu denemeden alınmazki.. Ankarada nerde satılıyor acil bulmam lazım. Başka hiçbir marka olmuyor çok denedim yok yok yok.. Acil yardım :/

KOM SERENA modeli nasil sizce kizlar? cok memnun kalanlar var 45 tl
kullanan varmi?
birde ben yurtdisindayim ya internet uzerinden alamiyorum galiba bilgniz varmi?

Bu sayfadaki tavsiyelerden sonra triumph marka sutyen aldım.

Bir sıkıntı olduğunda değiştirme imkanımız var mıdır, diye sorduk. Bir ay içerisinde değiştirebilirsiniz, bazı durumlar için 3 ay da olabilir denildi.

Neyse, bir süre kullandım, tam hatırlayamıyorum bir kaç gün kadar. Sonra omuzlarımı tahriş ettiğini farkettim, kızartıyordu ve acıtıyordu.

Ayrıca göğsümü de tam sarmalamadı, taşma yaptı - ki en problem ettiğim konu budur-

2 ay geçtikten sonra mağazaya götürdüm, çünkü sonuç itibariyle memnun kalmamıştım ( şu an o sutyeni hemen götürmediğim için çok pişmanım, bana bazı durumlarda 3 ay denildiği için maalesef rahat davrandım)

Orda bir tartışma yaşadık, resmen yalancılıkla suçlandım, o bayan bana ben kimseye 3 ay gibi bir süre söylemem, öyle bir şey demedim dedi.

Kullanmışsınız, benim bunu reyona koymam lazım ki zarara uğramayayım dedi. Müşteri memnuniyeti sıfır! (ki memnun kalmamam için zaten kullanmış olmam gerekmez miydi?)

Tahriş ettiğini görebilmem için evde 2 saat giyerek dolaşabilirmişim, etiketini çıkarmadan. Tamamen saçmalık! Dur bakalım tahriş edicek mi ya da bana uygun bir sutyen mi diye, tutup da test yapıcaktım, evin içinde etiketli bir ürünle dolaşacaktım yani.

Sözün özü, kendini dünya markası diye lanse eden bir firmanın müşterisine hem de ilk defa alışveriş yapan bir müşterisine böyle davranması çok yanlıştı.

Ürün incelemeye gönderildi, nesi incelenecekse artık. 1 ay sonra sonuç geldiğinde tüketici mahkemesine başvurumu yapacağım. Çünkü, ben o AVM'ye gitmek için gidiş-dönüş yaklaşık 5 saatimi yolda harcadım.

Moral bozukluğum da cabası. İçimi dökmek, paylaşmak istedim. (Ürünle alakalı olumsuz yorum yapmıyorum, yanlış anlaşılmak istemem. Çünkü ilk defa kullandım, o da bir kaç gün.)

Son düzenleme:
KOM SERENA modeli nasil sizce kizlar? cok memnun kalanlar var 45 tl
kullanan varmi?
birde ben yurtdisindayim ya internet uzerinden alamiyorum galiba bilgniz varmi?

ben kullanıyorum göğüslerimi küçülttü diyebilirim süper bi toparlayıcı sütyen bende 80C bedeni ver her rengini alıyorum ve yıllardır aynı modeli kullanıyorum

ayy kızlar ya 95 bedene bıule buyuk demıssınız ben ınce sılıkonlu tellı kullanıyorum 105 b ben napayım ozaman sızınkılerde buyukmu yanı :)):KK52:

var cnm heryer de bulunmuyor malesef ama bulundugum semtte bı dukkanda buyuk gogusler ıcın uretım yapan bı fırmanın sutyenlerı var 110 bedene kadar ondan alıyorum alıyorum 30 tl

KOM un Joanna modelini kullanıyorum ben, kullandıklarımdan tek memnun kaldıgım model diyebilirim fakat denediğim tüm minimiserlar üst bölgemi geniş gosteriyor , sütyen sarsa da üstten baskı yaptıgı için yanlara dogru yayık bi goruntu verior,, merak ediyorum cup ölcüsünü 1 beden küçük alsam işe yarar mı diye...berlei merak ediyorum şimdi, paraya kıyıp onu deniycem peff

kesinlikle glingerie tavsiyemdir
yılalrca çok sorun yaşadım ne varsa denedim ama bundan iyisi yok gerçekten
yazları arası pişik olurdu birleştiginden dolayı bunu kullandığımdan beri öyle bi sorun kalmadı
ayrık ayrık dimdik tutuyo çokta seksi bi görüntüsü var ayrıca anneanne sütyenleri gibi askılarıda kalın değil

gerçi ne zamandır düşünüyordum ama sırf bu konu için üye oldum desem yeridir.. açıkçası düğün var abiye kıyafetim için straplez südyen arıyorum ama çıldırmak üzereyim hiç biri olmuyor.. altan die bi marka var heryerde bulamıyorum 2 sene önce adanadan almıştım.. onun 2 tane südyenini kullanıyorum.. modelinin adını bilmiyorum ama böle çapraz da takabilion.. tam toparlıyo.. teyzemler annemlerde kullanıyo bu markayı baya memnunlar o yüzden önerebilirim.. baya dayanıklı.. bnm 85c 85 d gidip geliyo.. bide yanlardan taşınca çıldırıyorum bu markada olmuyo pek :) söylediğiniz markalara baktım triumph marka südyenleri beğendim bulabilirsem mutlaka alıcam :)

ayy kızlar ya 95 bedene bıule buyuk demıssınız ben ınce sılıkonlu tellı kullanıyorum 105 b ben napayım ozaman sızınkılerde buyukmu yanı :)):KK52:

üzgünüm ama b cup ve d cup arasındaki farktan bihabersin sanırım güzelim. Göğüs çevresi ölçün büyük olabilir ama gögüs altı çevren de o kadar büyükmüş ki b cup kullanıyorsun. Oysa d cup olunca göğüs altı ölçüsü daha küçük göğüs çevresi büyük oluyor. Yani arada dağlar kadar fark var. Kalın beden iri gögüs ile ince beden iri göğüs gibi :KK66:

kom,ten,berlei başka bilinmedik markalardan sonra trumphu buldum,çok memnunum,dik tutuyo ve toparlıyo çok güzel,yanlara yaymıyo ya da üstten bastırmıyo,sipsivri durmuyo berlei gibi,o neydi ya füze gibi olmuştu berlei ile
eminönünde trumph bayiliği yapan bi yer var,ordan 45 e almıştım sanırsam

kom,ten,berlei başka bilinmedik markalardan sonra trumphu buldum,çok memnunum,dik tutuyo ve toparlıyo çok güzel,yanlara yaymıyo ya da üstten bastırmıyo,sipsivri durmuyo berlei gibi,o neydi ya füze gibi olmuştu berlei ile
eminönünde trumph bayiliği yapan bi yer var,ordan 45 e almıştım sanırsam

Hangi model kullanıyorsunuz?