Büyük göğüsler için sütyen seçimi

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.750
19
38
kızlar benım goguslerım bıraz buyuk ve rahatsızım bu halınden yanı elımde olsa 75 beden yaptıtım estetıkle o kadar rahatsızım 85 /b goguslerım tasıyamıyorum sırtım agrıyo kafamçokkarıştı

neyse bana onerebılecegınız bır suyten modelı varmı hepsını denedım ama hıc bırınden mennun kalmadım goguslerı kucuk gosteren modeller aldım ama bır sure sonra eskısı gıbı oluyor bır suru para doktum gecen gun sutyen aldım bırı 85 buyuk geldı bırde farklı bır model aldım 95 ancak olduuu halbukııııı 85 daha buyuktuuuuu

sole kıyafetın altında hos duran bır model arıyorumm yardım edın kafamçokkarıştı

Cok guzel bi soru canim. tesekkurler. Benimde goguslerim buyuk. 90-95 falan. Hicbi turlu guzel bi model bulupta icime sinerek kullanamadim. ya yanlardan tasiyor ya da dik durmuyor. Benim derdimde dik gostercek bi sutyen. insallah bilenler yazar!!!

bende 90 kullanıyorm pekte memnun oolduğum sölenemez yani bu durmdan hem insanı daha da kilolu gösteriyor:bbo: kullandığım sütyeni tarif edicem ama ne kadar anlatabilirm bilmiyorm süngersiz tabi birazda kalın askılı oluolar malum taşiımak zor oluo onları:1closedeyes: ama altında tel var bölece dik duruo yanlara doğru taşma olmuyor :dance: yanlız her yerde bulunmuyor telsiz(demirsiz)ler var ama onlarında body altlarında hoş durmuyolara.s

mini miester modelleri var ten, kom ve yeni inci markalar. hem toparlıyor hemde bir beden daha küçük gösteriyor. tavsiye ederim. büyük göğüsler için toparlayıp bir beden de küçük gösteriyor ve öyle taşmaları falan da önlediği için kıyafetleriniz de şık duruyor.

minimizer sütyenler bu konuda işinize yarayabilir. hem toparlıyor hemde bir beden küçük gösteriyor...günlük kullanım için bella donna markasını tavsiye ederim. çokta dayanıklı...mağazalarda 30 küsur fiyatı...diğer markalarınkine de baktım fakat göğüs formuna tam oturan tek bu marka oldu...sitesine girip bir bak istersen...

ben trump kullanıyorum süper rahat ve taşma olmuyor askılarda kola yakın alttan telli ama teli hissetmiyorsun ve küçük gösteriyor yanlız biraz pahalı ben en son 2 tane aldım tanesi 84 milyondu ama çamaşır makinesinde yıka 90 da hiçbirşey olmuyor ben iki sütyeni hiçbirşey olmadan iki üç yıl giyerim o kadar iyi çıkıyor verdiğiniz paraya değiyor

tr'de var mi bilmiyorum ama wonderbra kucuk gogusler kadar buyuk gogusler icin de harika bir minimizer sutyen uretmis..gecenlerde aldim ve gercekten cok guzel gosteriyor..hem dik hem de 2 beden kucuk diyebilirim..kesinlikle tavsiye ediyorum!

ben 90 kullanıyorum ve hiç bir ağırlık hissetmiyorum sütyenin sıkı olmasına dikkat ederim.

arkdşlar farkettim de çoğu arkadaş bekar bende 90 kullanıyorum ve henüz işte bu diyebilceğim bir iç çamaşırı bulamadım :KK43:senağlama

arkadaşlar benimde en uyuz olduğum tarafımdan biri bu konu ..90 beden alıyorum büyük geliyo ve çirkin görünüyodu .85 beden alıyorum küçük gelio rahatsız oluyodum ..şimdi kom' un 85-B bedenini aldım hani şu dikişsis dik gösteren modelinden ..kıyafetlerde de hem hoş duruyo hemde bi beden küçük gösteriyo ..mutlaka bi deneyin ....

bencede kom canım.barbara modelı.bunca sey denedım en guzelı o.sıkı bır tutusu var,askılarının kalınlıgıda cok guzel................

arkadaşlar benimde en uyuz olduğum tarafımdan biri bu konu ..90 beden alıyorum büyük geliyo ve çirkin görünüyodu .85 beden alıyorum küçük gelio rahatsız oluyodum ..şimdi kom' un 85-B bedenini aldım hani şu dikişsis dik gösteren modelinden ..kıyafetlerde de hem hoş duruyo hemde bi beden küçük gösteriyo ..mutlaka bi deneyin ....

ay ben aldım komdan ama makınayla yıkadık ıkı cıkartıgımızda kotu olmustu yaaa

kızlar benım goguslerım bıraz buyuk ve rahatsızım bu halınden yanı elımde olsa 75 beden yaptıtım estetıkle o kadar rahatsızım 85 /b goguslerım tasıyamıyorum sırtım agrıyo kafamçokkarıştı

neyse bana onerebılecegınız bır suyten modelı varmı hepsını denedım ama hıc bırınden mennun kalmadım goguslerı kucuk gosteren modeller aldım ama bır sure sonra eskısı gıbı oluyor bır suru para doktum gecen gun sutyen aldım bırı 85 buyuk geldı bırde farklı bır model aldım 95 ancak olduuu halbukııııı 85 daha buyuktuuuuu

sole kıyafetın altında hos duran bır model arıyorumm yardım edın kafamçokkarıştı

canım benimde öyleydi doktor eli değmeden önce ızdıraplarını benden iyi bilen olmaz büyükken gögüslerim tek vazgeçemediğim model kom/nelly hem çok dik tutuyor hem rahat hem kavrıyor muhakkak dene

canım benimde öyleydi doktor eli değmeden önce ızdıraplarını benden iyi bilen olmaz büyükken gögüslerim tek vazgeçemediğim model kom/nelly hem çok dik tutuyor hem rahat hem kavrıyor muhakkak dene

fıyatı ne kadar sekerım ben cok oldu nerdeyse 15 yasındayken almıstım 13 mılyona sımdı 23 yasındayım dusun

fıyatı ne kadar sekerım ben cok oldu nerdeyse 15 yasındayken almıstım 13 mılyona sımdı 23 yasındayım dusun

canım valla şimdi ne kadar bilmiyorum dedim ya ben küçülttüm ama en son ben aldıgımda 28 falandı bugun herhalde 40 gibi olur ama değer bak kesinlikle yıpranmıyor birde elle ve sabunla yıkarsan sana en az 4-5 sene gider bu kadarda garanti veririm sanki satıcı gibi konuştum ama ben 5 seneye yakın kullandım ve hala duruyor tek onu kullanıyordum hemde

kızlar markası KOM toparlayıcı),biraz pahalı ama lastik içermediği için senelerce kullanabilirsiniz birde deneyip alın çünkütürkiyedeki standart beden kalıpları bizimkilerle aynı değil,mesela ark 90 beden yerine 70 kullanıyoo,bunun gibi