Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük Göğüslerin Büyüme Zamani Geldiii

arkadaşlar ben hamileyim bu söylediğniz karışımları küç ü ısırganı yağları kremleri falan bende kullanabilirmiyim bebeğime zararı olurmu acaba

arkadaşlar ben hamileyim bu söylediğniz karışımları küç ü ısırganı yağları kremleri falan bende kullanabilirmiyim bebeğime zararı olurmu acaba

valla ablacım ona bişey diyemem sonuçta bebeğin olacak bence şimdi deneme bebeğin olduktan sonra dene ne olur ne olmaz ablacım bu arada allah analı babalı büyütsün allah uzun ömürler sağlıklı yaşamlar versin

canım doktora falan gittin mi peki veya şimdiye kadar ilaç veya başka bitkisel karışım kullandın mı

evet canim doktora gorundum. her sey normal dedi. ergenlik doneminde beslenmeme dikkat etmedigim icin buyumemis dedi. bir az hormon tedavisi uygulaylaim dedi. ama bunun icin once hepatit b ve c tahlili yaptirman cok onemli. eger hepatit varsa o zaman hormon tedavisi uygulayamayiz dedi. ben de hepatit tahlilinden korktum acikcasi. onun icin doktora tamam dedim ama sonra gitmedim :) yaklasik 6 ay boyunca kuc kullandim, 2.5 gogus buyutu yag kullandim, bursali aktarin unlu karisimi 2 ay gibi kullandim, gogus buyutucu vakuum-pompa kullandim, en son da actibreast gogus buyutucu krem kullandim ama hala ayni. bu kadarini kim yapsa karpuz meme olmustu simdiye kadar sırnaşık şey ama ben hala yarim limon memelerimle dolasiyorum senağlama

bende mesela göğüslerime sıcak suyu pek değdirmem..yaz kış olsun ne kadar üşürsem üşüyim..her banyodan sonra sarkma oluşulabilecek selülit oluşabilecek bölgelerimi soğuk suyla biraz uvalar çıkarım..benim göğüslerim büyük göğüsler grubuna girmiyo fakat bu sayede dik ve daha şekilli duruyo..ben aslında göğüslerimin küçük olmasından şikayetçi değilim fakat vücut ölçülerime göre daha büyük olmasını istediğim için çok üstünde duruyorum..ama yinede büyük ve sarkık olmasındansa biraz küçük fakat dik ve güzel şekilli olsun daha iyi..nasılsa hamile kalınca büyücek..

evet canim doktora gorundum. her sey normal dedi. ergenlik doneminde beslenmeme dikkat etmedigim icin buyumemis dedi. bir az hormon tedavisi uygulaylaim dedi. ama bunun icin once hepatit b ve c tahlili yaptirman cok onemli. eger hepatit varsa o zaman hormon tedavisi uygulayamayiz dedi. ben de hepatit tahlilinden korktum acikcasi. onun icin doktora tamam dedim ama sonra gitmedim :) yaklasik 6 ay boyunca kuc kullandim, 2.5 gogus buyutu yag kullandim, bursali aktarin unlu karisimi 2 ay gibi kullandim, gogus buyutucu vakuum-pompa kullandim, en son da actibreast gogus buyutucu krem kullandim ama hala ayni. bu kadarini kim yapsa karpuz meme olmustu simdiye kadar sırnaşık şey ama ben hala yarim limon memelerimle dolasiyorum senağlama

CANIMCIM NE DİYEYIM O ZAMAN BEN SANA BİLMİYORUM AMA BENIM BİLDİĞİM Bİ İALÇ VAR Breast Sculptor KULLANMADIM AMA İYİYMİŞ YAN ETKISI FALAN YOKMUŞ MADDİ DURUMUN İİ İSE ONU ALMANI TAVSİYE EDERİM ARTIK SON ÇARE GALİBA BİDE KAÇ YAŞINDASIN??

CANIMCIM NE DİYEYIM O ZAMAN BEN SANA BİLMİYORUM AMA BENIM BİLDİĞİM Bİ İALÇ VAR Breast Sculptor KULLANMADIM AMA İYİYMİŞ YAN ETKISI FALAN YOKMUŞ MADDİ DURUMUN İİ İSE ONU ALMANI TAVSİYE EDERİM ARTIK SON ÇARE GALİBA BİDE KAÇ YAŞINDASIN??

25 yasindayim canim. ama ilac almak istemiyorum dogrusu. dogal yollarla bisey yapmak istiyorum o da olmuyor. dun sutyen aliyordum sinir oldum. dogru durust bi sutyen bile bulamiyorum. yani gogus gogus olsa guzel sutyen cok ama gogus olmadigi icin seni goguslu gosterebilecek sutyen bulmak cok zor. hatta untancverici kafayiyiycem :eek:klava:

ah arkadaşlar bende sizdenim 75 bile doldurmuyor destekli olmasına rağmen öneriler güzel evet ama biraz zahmetli ee tabi her güzelin bi zahmeti olur fakat her bünyede aynı etkiyi yapmaz
tabii denemeden de bilemeyiz inş hepimiz istediğimiz sonuçları alarız ..
güzel haberleri bekliyoruz.

Kızlar bu otları falan deniyoruz denemsine ama bir yandan yapalım derken bir yandan bozmayalım? Kuruntumdan doktora danıştım. Kadın doğumcu doktora telle sordum bitkisel çözümleri önermediğini, sonuçta hormonların etkilenmeye çalışıldığını, hormon ilaçlarınında zaten bitkilerden yapıldığını söyledi kafam karıştı ya. :bbo:
ama bende büyümelerini çoook istiyorum.

e doğru. ben hap kullancam die kızıo millet ama benim hap da 13 tane bitkiden yapılıo ki bunların çoğu zaten sitedeki arkadaşların hergün kullandığı bitkiler (saw palmetto, rezene, çemen tohumu, yulaf otu, vs vs). Bu haplar hormonları etkilediği için tehlikeli, doğru, ama eğer haplar tehlikeliyse bu bitkileri kullanmak da tehlikeli demektir...

lim10 bahsettiğin hapları bende kullanmaya niyetlenmiştim, site sayfalarında çok güzel bahsetmişler tamamen bitkisel diye. dediğin gibi bu bitkilerden oluşuyor. ama ben yinede kapsül işine güvenemiyorum. kendin bilerek doğal yöntemle çay hazırlamak daha garanti değilmi. bilemeyiz içine ne koyduklarını kapsüllerin. kaldıki doktorlar bitkilerden bile çekiniyorlar.
Ne yapsak ya, bitki bile kullanamayacakmıyız şimdi..

lim10 bahsettiğin hapları bende kullanmaya niyetlenmiştim, site sayfalarında çok güzel bahsetmişler tamamen bitkisel diye. dediğin gibi bu bitkilerden oluşuyor. ama ben yinede kapsül işine güvenemiyorum. kendin bilerek doğal yöntemle çay hazırlamak daha garanti değilmi. bilemeyiz içine ne koyduklarını kapsüllerin. kaldıki doktorlar bitkilerden bile çekiniyorlar.
Ne yapsak ya, bitki bile kullanamayacakmıyız şimdi..

haklısın canım, ama her yerde bi karışım duyup uuraşmaktan bıktım ben, baktım breast success kullananların neredeyse hepsinde bayağı büyüme olmuş artık ben de deneyim dedim. hatta bak içindekiler mg yla birlikte yazıo buraya da yaziim:

brsingredientsvi2.jpg

brsingredientsvi2.447937797f.jpg

Breast Success’ın içindekiler

Aşağıda formülümüzün içeriğindeki bazı maddelerin bir listesini ve bunların genel kadın sağlığına ve cinsel mutluluğuna etki etmesinin yanı sıra göğüslerin gelişimini nasıl uyardığını bulacaksınız. Breast Success kesinlikle sentetik maddeler, katkı maddeleri, nemlendirici ya da dolgu içermez. Breast Success’in içeriğindeki maddeler miktar oranlarına göre şöyledir:

Çemen Tohumu Ekstraktı:
Çemen otu pito-östrojenler açısından zengin nadide bir bitkidir. Çemen otu hormon salgısını arttırır ve östrojenle beslenen meme bezlerinin gelişmesine etki eder. Trigonellin.

Saw Palmetto Meyvesi:
Saw Palmetto geniş yaprakları ve büyük koyu kırmızı meyveleri olan küçük bir palmiye ağacıdır. Saw Palmetto meyvelerinden bir cins physosterois içeren yağ çıkar. Araştırmalar Saw Palmetto’nun meme bezlerinin atropisini başarıla geri çevirdiğini göstermiştir.

Rezene Tohumu:
Rezene flavonoid açısından zenginliği yüzünden uzun zamandır ilgi görmüştür. Bu bileşimlerin hafif östrojenvari etkisi vardır ve tamamiyle zararsız olup toksin içermez.

L-Tirosin:
Doğal olarak ortaya çıkan bir amino asit olan Tirosin hormon üretimini kontrol eden adrenal, hipofiz ve tiroit bezlerinin işleyişinde önemli bir rol oynar. Bazı araştırmalar Tirosin’in aynı zamanda kas oluşumunu ve vucütta yağ oranının düşmesini destekleyen büyüme hormonunun üretimini uyardığını göstermiştir.

Meksika Vahşi Tatlı Patates Kökü:
Kemik erimesinin tedavisinde sıklıkla kullanılan Meksika Vahşi Tatlı Patatesi optimal göğüs gelişimine yardım eden güçlü Pito-kimyasallar olan Beta-Karoten ve diosgenin kaynağıdır.

Pasifik Vareği:
Varek sağlıklı tiroid fonksiyonu için elzem olan iyot dahil mükemmel bir deniz mineralleri kaynağıdır.

Damiana Yaprağı:
Damiana alfa-pinen, beta-karoten, beta-pinen ve beta-sisterol gibi pito-kimyasallar açısından zengin küçük bir çalıdır. Damiana genel olarak kadınlarda hormonal dengesizliklerin tedavisinde kullanılır.

Dong Quai Kökü:
Anavatanı Asya olan bu kök yüzyıllar boyu sıcak basması ve kramplar gibi menapoz belirtilerinin tedavisinde kullanılır. Dong Quai’nin bedenin hormonları etkin bir şekilde kullanmasına yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

Mother’s Wort Bitkisi:
Mother’s Wort Avrupa’nın bazı bölgelerinde ırmak kenarlarında ve çalıların altında yetişir. Mother’s Wort bir rahim uyarıcı olan Leonurin içerir.

Black Cohosh Kökü Ekstraktı:
Yapılan çeşitli araştırmalar Black Cohosh’un tıbbi yararlarını gözler önüne sermiştir. Bu araştırmalara göre Black Cohosh hormon takviye terapisinde kullanılan ilaçlara benzemektedir.

Yulaf Otu:
Yulaf Otu (Avena Sativa) sağlıklı bir hormon sistemi için gerekli olan saponinler, flavonoidler, mineraller ve alkaloidler açısından zengindir.

Devedikeni:
Devedikeni dünya çapında uzun zamandır kadınlarda hormonal dengeleyici olarak kullanılmıştır.

Şerbetçi Otu Çiçeği:
Şerbetçi otu meme bezlerinin gelişmesini destekleyen hormon üretimini düzenleyen flavonoidler açısından zengin bir çalıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar çemen otu benim aklıma çok yattı ısırgan otuyla bunu çok duydum..alan varmı içinizde ne kadar alıyosunuz fiyat nasıl tuzlu değildir umarım..çay gibi içeyim diyorum bide yeşil çayım varya hepsini karma yapsam ne olur acaba..yada birini sabah birini akşam içerim neyse..aman hiç bişiye yaramazsa şifa niyesine içelim işte ne varsa bitkilerde var valla...bide şu testere palmiyesi melek otu fln varmıdır acaba aktarda..meme bezlerini geliştiriyo diye çok yerde okudum..uff ya deli olacam kafam allak bullak hangi birini kullansam..evde bide küç var oda duruyo öylece kuru üzümün çekirdeklerini çıkardım öğütücemde bi elime alamıyorum...neyse ben önce bi karar vereyim ne kullanacağıma..

slm verdiin tarifin mikatarı varmı? mesela pekmezle kara üzüm çekirdeğini hangi mikatarda karıştıracağım.şimdiden tşkrler.

X