Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük Göğüslerin Büyüme Zamani Geldiii

su_perisi_1907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
42
1
37
MERHABA ARKADAŞLAR ARTIK GÖĞÜSLERİMİZİ BÜYÜTMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPMALIYIZ ÖYLE DEĞİL Mİ.....

İlk önce bitkisel karışımdan başlayalım:
1) kara üzüm çekirdeğini isterseniz su ile isterseniz yoğurt ile veya zayıf ıolan arkadaşlarımızın kilo alma derdi var ise pekmez ile sabah akşam yiyoruz
2) sonra ısırgan otunu kaynatıp bir fincan sabah akşam içiyoruz
3) son olarak rezene yağını isterseniz sabah akşam isterseniz vakit buldukça göğsünüze masaj yapıyosunuz
EN FAZLA 1 AY VEYA 2 AY İÇERİSİNDE ETKİSİNİ GÖSTERİYORMUŞ (Bu arada ben kullanmaya başladım 2 hafta oldu ağrılarım gittikçe çoğalmaya başladı yavaş yavaş büyümeye başlıyorlar galiba )
Ben elma suyu masajı ve portakal suyunun da ii geldiğini duydum arkadaşlar denemek isteyen arkadaşlar bunuda deneyebilir sonuçta bi yan etkisi yok..

GÖGÜS MASAJI NASIL YAPILMALI

Göğüsleri geliştiren ve güzelleştiren birkaç masaj yeri vardır. Bunlar; göğüs, boyun ve omuzlardır. Boynunuza yani nefes borusunun olduğu yere yapacağınız masaj tiroid bezlerinin çalışmasını ve tiroid salgısını etkileyerek göğüsleri geliştirir. Göğsünüze masaj yapmak için avuç içlerinizi göğsünüzün üstüne koyup sağ elinizi saat yönünde, sol elinizi de tam ters yönde çevirerek göğüslerinizi ovun. Göğüslerinizi güçlendirecek bir başka hareket elinize bir havlu alıp çamaşır sıkar gibi bükmenizdir. Bu hareketi ilk gün 20 defa yapın. Daha sonra her gün 10'ar 10'ar arttırarak 100'e kadar çıkarın. Özellikle göğüslerinize yaptığınız masajı sık sık uygulayın. Hatta bu masajı göğüs güzelliği için özel olarak satılan jeller ve kremlerle yaparsanız kısa zamanda istediğiniz güzel göğüslere kavuşursunuz....

= BAŞKA BİR KARIŞIM=

eğer bunu denemek isterseniz çemen unu,kara üzüm çekirdeği tozu,çörek otu tozunun karışımından 2 çorba kaşığı yoğurda 2 tatlı kaşığı karışım ekleyip sabah akaşm olmak üzere tok karnına yerseniz faydasını göreceksiniz..bu karşımla ayda 1.5 2 cm büyüme oluyor arkadaşlar..

canım sana şöyle anlatayım aslında hiç bi farkı yok sadece bçemen tohumunu un şekline getiriyosun ve karışımlarda kullanıyosun veya artık kullanım amaçlarına göre benım bildiğim kadarıyla öyle masala sana nerelerde ve nasıl kullanacağınla ilgili bi yazı göndereyim...

Yöresel Adı : Boy otu

. İçinde bulunan fosforlu organik bileşikler sebebiyle, sinir zafiyeti içinde olanlara faydalıdır.
* Göğüs yumuşatıcı, balgam söktürücü, ishal yapıcı, vücudu kuvvetlendirici ve cinsi gücü arttıncı olarak eskiden beri kullanılmaktadır.

* Sinir sistemi zafiyeti ve dermansızlık için; tohumları toz haline getirilir. Bir fincan suya, bir tatlı kaşığı konulup kaynatılır. Suyun bir kısmı buharlaştıktan sonra, bir miktar balla karıştınlarak her sabah aç karnına yenir.

* Bedeni kuvvetlendirmek ve cinsi gücü arttırmak için; toz haline getirilen 50 gr. çemen tohumu, yarım kilo balla karıştırılarak macun kıvamına
sukulur. Yemeklerden önce iki kaşık yenir. (Çemen, muhtevasındaki organik fosfat bileşikleri, kalsiyum, magnezyum, demir ve fitin sebebiyle vücuda
çok yararlıdır.)

* Şekeri düşürmek için; toz haline getirilen çemen tohumları sabah - akşam aç karna, birer veya ikişer tatlı kaşığı içilir.

* Çemen yağı: Çemen tohumları iyice dövülür, üzerine yarım litre zeytinyağı ile yarım litre su konulduktan sonra karıştırılır. Ardından suyun tamamı buharlaşıncaya kadar kaynatılır. Geri kalan çemen - yağ karışımı, ince bir tülbentten süzülür. Elde edilen yağ, vücut ağrılarına ve romatizmaya
etkilidir.

* Boy uzatmak için; çemen un haline getirildikten sonra, su ile karıştırılarak lapa yapılır ve bele sarılır. İkinci olarak çemen yağı ilave edilier ve bel bununla ovulur, ayrıva spor yapılır.

* Bağırsakları yumuşatmak için; 100 gr. çemen, 50 gr. günlük ve 50 gr. karabiber, bir litre zeytinyağı içine konur. Güneşte üç hafta çalkanarak bekletilir. Yemeklerden önce birer çay veya tatlıkaşığı içilir. Boyu uzatmak için de; bel bu yağla her akşam ovulur, gece üzerine yün sanlarak yatılır.
* Basur (hemoroit) için; Toz çemen su ile karıştırılarak lapa haline getirilie ve basur memeleri üzerine konur.
* Katı şiş veya urlar için; çemen unu incirle ezilir, sonra da lapa haline gelecek şekilde zeytinyağı ilave edilerek şiş veya urlann üzerine konur.

* Akciğer rahatsızlığı, içteki şişlikleri ve idrar söktürmek için; çe men otunun çiçek, yaprak ve dalları kurutulup toz haline getirildikten sonra, yarım kilo bala 25 - 30 gr. konur ve macun kıvamına sokulur. Günde 2 - 3 kaşık yenir.

* Adet söktürmek için çay gibi içilir. Veya tereyağıyla çemen karışımı yenir.

* Gut ağrıları için çemen su ile lapa yapılır ve ağnyan bölgeye konur.

* Kolit için; bir miktar çemen unu balla macun kıvamına getirilir ve yenir.

* Boğaz ağrıları ve bademcikler için; bir kaşık çemenle iki adet incir, iki bardak suda iyice kaynatıldıktan sonra, süzülür ve gargara yapılır.
getirilir. Günde 4 - 5 kaşık yenilir

* Mide ve bağırsak gazları için; 15 gr. incirle aynı miktarda çemen ve anason, yarım litre suda kaynatılır. Aç karna birer çay bardağı içilir.

bu karısımlarla mıdemız bulanmaz dımı a.s cunku benım mıdem rahatsız sındırım bozuklugum var
hepsını denıycem ınsallah ıyı gelır ya ne kadar yorucu seymıs bısılerı buyutmek bı buyuselerde kurtulsak bu dertten

canım çok teşekkürler paylaşım için.. peki sen denedin mi bu yöntemleri?

canım ben göğüslerim için küç ile pekmezi ve ısırgan otunu en son olarakta rezene yağını kullandım ve hala kullanıyorum elma ve portakal suyunuda ekledim bende güzel gelişmeler var ağrılarım git gide çoğalmaya başladı ve biraz olsun büyüyorlar ben daha 2 hafta oldu başlayalı ama arkdaşlarımda denediler onlarda 2 ayda tam istedikleri gibi olu bünyeden bünyeye değişiyo ama inşallah sende yapmak istediklerin gönlüne göre olur...

bu karısımlarla mıdemız bulanmaz dımı a.s cunku benım mıdem rahatsız sındırım bozuklugum var
hepsını denıycem ınsallah ıyı gelır ya ne kadar yorucu seymıs bısılerı buyutmek bı buyuselerde kurtulsak bu dertten

canım sinem arkadşım miydenı iraz bulandırır ama akısa bir süre alışırsın bende de ilk kullanmaya başladığımda aynıydı daha sonradan alıştım sana tavsiyem gözlerini kapat içebildiğin kadar iç ve yiyebildiğin kadar ye canım ama sürekli masaj yap en iyisi masaj

mesajını okuduyunca nasıl sevındım cnm denemedım yontem kalmamıstı bı an önce başlıcam inş etkisi olur sonucta bıtkisel zararı olmaz tşkler

arkadaşlar ben internetten bunları buldum belki bi faydanını görürsünüz denemek isteyen arkadaşlar =

Damiana: Özellikle afrodizyak olarak tanınır. Günümüzde birinci sırada kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.

Melek otu: Kadın rahatsızlıkları en önemli kullanım alanıdır. Dolaşım bozukluğu, kabızlık, diyabet, kanser de kullanılmaktadır. Kadında hormon ****bolizmasına etki gösterir.

Oğul otu: Anti mikrobik özelliği vardır. Huzursuzluk, korku ve yara iyileşmesinde kullanılır. Kas kramplarını çözer.

Aslan kuyruğu: Çayı yıllardır kalp problemleri ve kadın rahatsızlıklarında etkin bir tedavi olarak kullanılmaktadır.

Bostan otu: Çok eski yıllarda sarılık, böbrek/ mide rahatsızlıkları, migren problemlerinde kullanılıyordu. Uzun yıllardır kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.

Testere palmiyesi: Çok sayıda sağlık problemlerinde kullanılmaktadır. Erkeklerde prostat sorunlarında, kısırlık ve iktidarsızlık için kullanılıyor. Bu etkin bitki kadında da bir dizi tedavi olanakları sağlamaktadır. Meme bezlerinin gelişmesine neden olur.

Yam kökü: Meksika'da eski yıllarda Chiapas kabilesi kadınların doğum yapması sırasında bu bitkiyi kullanıyordu. Kadınlarda hormon yapımını uyarıcı etkisi vardır ve memeleri büyütür.

Kara hindiba: En önemli etkisi karaciğer üzerinedir. Safra akışını düzenler. Hindistan'da karaciğer hastalıklarında sıklıkla kullanılır. Vitamin ve mineralin zengin kaynağıdır. Avrupa'da salata şeklinde tüketilmektedir. Zararlı kimyasal ilaçlara, operatif müdahalelere ve implantlara karşı doğal bir alternatif olup, güzel göğüslere sahip olmak için ideal bir yöntemdir. Kapsüllerinden 6 ay süresince günde 2 kez 3'er kapsül alınır. Etkiyi artırmak için kremleriyle birlikte kullanılabilir. Daha sonra 3 ila 4 ayda bir 2-3 hafta süreyle alınmalıdır.

mesajını okuduyunca nasıl sevındım cnm denemedım yontem kalmamıstı bı an önce başlıcam inş etkisi olur sonucta bıtkisel zararı olmaz tşkler

rica ederim canım hiç önemli değil doğru diyorsun hiç bi zararını ben şimdiye kadar duymadım ve yaşamadım da inşşalllah sende faydasını görürsün

arkadaşlar göğüs büyümede sütyenlerinde bir çok etkisi var yanlış sütyen kullanımı göğsü bozabilir

Göğüslerde meydana gelen sarkma, yumuşaklık ve deformasyonda bedene uygun olmayan sütyen kullanımının büyük etken olduğu bildirildi…
göğsü küçük olanların silikon destekli, çok büyük olanların ise bedenini tamamen saran ve rahatsızlık verecek kadar sıkan sütyen kullandığını bildirerek, şunları iletti:
Göğüsü derli toplu göstermeye çalışırken daha çok çirkinleştiriyorlar. Dar sütyen koltuk altlarında yağ birikimine neden oluyor. Sanki koltuk altında bir göğüs var gibi izlenim bırakıyor. Bunun yanı sıra göğsü dik tutmak için yukarı çekilen askılar omuz ağrılarına da yol açıyor. Dar sütyenden koltuk altı ve beden çevresinden taşan yağ birikintileri zamanla vücutta kalıcı şekil bozukluğuna yol açıyor.”
Kadınları, sütyensiz dolaşmama konusunda da “Çünkü, tamamen yağ ve süt bezlerinden oluşan göğüsler yer çekiminden daha fazla etkilenerek sarkar. Evde iş yaparken veya spor yaparken de sütyen çıkarılmamalı. Sadece gece yatarken çıkarılmasında sakınca yok” denidi... göğüs derisinin güneşin zararlı ışınlarından vücudun diğer bölümlerine göre daha fazla etkilendiğini, bu nedenle üstsüz güneşlenmeyi de önermediklerini belirterek, “Kadınlara sık kilo alıp vermeyi tavsiye etmiyoruz. Çünkü, kilodan dolayı büyüyen göğüs kilo verildiğinde tamamen sarkabiliyor” diye konuşuldu
Kadınların beden çevresi ve göğüs çapını dikkate alarak sütyen seçmeleri gerektiğini, aksi takdirde göğüs estetiğinin bozulacağını, yumuşaklık ve deformasyon oluşacağını vurguladı.
göğüs estetiğini korumanın en iyi yolunun da aşırı sıcak sudan kaçınmak olduğunu belirterek, “Sıcak su yerine ılık su ve ardından soğuk duş şoku yapılabilir. Bu durumda kılcal damarlar harekete geçecek ve göğüs dirilik kazanacaktır. Ayrıca, sürekli yüz üstü yatmamayı da öneriyoruz.
Çünkü, yüzüstü yatışta vücut göğüse aşırı baskı yaptığından deformasyon daha hızlı görülür” dedi.
Göğüs için en ideal sporun da yüzme olduğuna dikkati çeken ancak, bazı göğüslerin ne kadar özen gösterilirse gösterilsin genetik yapıdan dolayı mutlaka estetik ameliyata ihtiyaç duyulacağını kaydetti…

ben de adaçayı ısırgan otu ve sarı kartoron içiorm bi de keten tohumu alıyorum biraz bi gelisme var sanki insallah devam eder.. buarada kara uzum cekirdei ii geliomus die bol bol kuru uzum yiyorm :eek: ama belki onun da tozuna baslayabilirim..

ben de adaçayı ısırgan otu ve sarı kartoron içiorm bi de keten tohumu alıyorum biraz bi gelisme var sanki insallah devam eder.. buarada kara uzum cekirdei ii geliomus die bol bol kuru uzum yiyorm :eek: ama belki onun da tozuna baslayabilirim..

canım bence hepsini karıştırma bi yan etkısı olmaz ama sen eğer kilo almak istiyorsam küç ii yersin almak istemıyorsan su veya yoğurt bol bolda ısırga otunu kaynat ve iç en önemlside rezene yağı veya elma suyu ile masaj yap kolay gelsin

canım bence hepsini karıştırma bi zararı olamz ama sana şöyle diyeyım küç ile pekmz eğer kilo almak istemıyorsan su veya yoğurt ile yarsın ve ısırgan otunu kaynat canım iç inan faydası çok en son ve en önemlsi rezene yağı ile bol bol masat yap canım kolay gelsin

kizlar ben de kuc e pekmezle basliycam bu aksamdan. isirgan otunun da kuru olani var evde. onu demleyip icsem olur mu acaba? yoksa taze mi olmasi lazim?

kızlar kafam durdu burda ne dioooo

The best time to increase the intake of the breast enlargement food is from day 10 to day 14 and also from day 18 to day 24. From day 10 to day 14, our body produces 8 to 10 times more estrogen then normal, and from day 18 to 24, another surge in
production of estrogen occurs, but in lesser amount, about 4 to 6 times more.

Göğüs büyüten besinleri tüketmenin en iyi zamanı 10. ve 14. günlerdir(regl periyodunun) 10. günden 14. güne kadar vücudumuz normal zamanlardan 8 ila 10 kat fazla östrojen salgılar. Ve 18.-24. günler arası östrojen üretiminin arttığı diğer bir dönemdir, fakat daha az ölçüde, 4 ila 6 kat arası civarı.

Göğüs büyüten besinleri tüketmenin en iyi zamanı 10. ve 14. günlerdir(regl periyodunun) 10. günden 14. güne kadar vücudumuz normal zamanlardan 8 ila 10 kat fazla östrojen salgılar. Ve 18.-24. günler arası östrojen üretiminin arttığı diğer bir dönemdir, fakat daha az ölçüde, 4 ila 6 kat arası civarı.

ooo bunu ögrenmemiz iyi oldu :) bende tam o dönemlerdeyim :)

X