Gebeliğe Hazırlık arkadaslar idrar tahlilinde 3 kere 2.ci çizgi silik çıktı.hamilemiyim ki??

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
E

EU1

Ziyaretçi
arkadaslar adetim 14 gün geçti.kasık ağrılarım 1 hafta önce vardı.su anda ara ara oluyor adet olacakmısım gibi oluyorum ara ara.uykuya eğiimim var ya sizce bu nedir??3 kere idrar tahlili yaptırdım 2.ci çizgi silik..Özel hastanelerde kan tahlili 50 ytl yaptırmakta istemiyorum ama içim içimi yiyo.ya böle benim gibi yasayanlar varsa yazsınlar lütfen simdiden tesekkürler...benneyaptımki

ecrincim bence hamilesin canım. 3taneside silik çıktıysa eminim hamilesin hayırlı uğurlu olsun canım. bak bana kalırsa yarın sabah idrarı ile yine aynı testten yağ belrginleşmeye başlıcaktır.

peki yine silik çıkarsa ??aldığıımız ürünün kalitesiyle alakası olabilirmi?sabah ilk isim tahlil yapmakkk:)))))

hayır canım henüz gününün fazla geçmediğinden dolayı silik çıkar gebelik vardır ama sen yinede doktora git o sana daha iyi bilgi verir hatta bi hafta geçtikten sonra gidersen kalp atışlarınıda görebilirsin belki dikkat et kendine

günüm 13 14 gün geçti geç döllenme olmus da olabilirmi kii...

kanama veya benzeri kahverengi akıntı olmadıysa tehlikeli değildir bide sabah kalktığında test yapmayı dene belki o zaman net çizgi oluşur kan testini istanbulda 10 ytl ye yaptırmıştım ben klinikte 50ytl kadar olmaması gerekir

canım klinikte 50 ytl iki yere sordum.ya iliskiden sonra benden çok az kanama gelmisti lekelenme tarzında hamile olup olmadğım kesin değil ama acaba hamile kaldısam o kanama onla alakalı olabilirmi die düsündüm?

olabilir bebek yerleştiğinde kazıma yapıyomuş rahim de ondan dır çok pahalı gerçekten sen bi doktora git bence ssk falan varsa daha ucuza yaptırabiliyorsun kesin sonucu o şekilde alırsın

ssk yeni baslayacak canım 3 ay faydalanamıyorum.pazartesi devlete gsem kan tahlili yapmazlarmi ki

bilmiyorum ki hiç devlet hastanesinde test yaptırmadım ama sen yinede bi sor muhakkak laboratuar vardır doktor istemedikçe yapmazlar herhalde önce bi doktorla konuş ondan sonra yaparlar testi herhalde

tamam o zaman pazartesi gideyim sabahtan..size haber veririm artık

arkadaslar adetim 14 gün geçti.kasık ağrılarım 1 hafta önce vardı.su anda ara ara oluyor adet olacakmısım gibi oluyorum ara ara.uykuya eğiimim var ya sizce bu nedir??3 kere idrar tahlili yaptırdım 2.ci çizgi silik..Özel hastanelerde kan tahlili 50 ytl yaptırmakta istemiyorum ama içim içimi yiyo.ya böle benim gibi yasayanlar varsa yazsınlar lütfen simdiden tesekkürler...benneyaptımki

:teytey:canım benimde idrarda bi ayda geçse çıkmaz seninde öyledir hayırlı haberlerini bekliyoz:teytey:

X