Eldivenle Bikini Bölgesi Temizligi..??

yaa en iyisi ağda tek tek koparmak zahmetli bence..

uzun yıllar süren jilet serüveninden sonra ağda korku filmi olur bence

uzun yıllar süren jilet serüveninden sonra ağda korku filmi olur bence

bugün ağda yaptırmaya gitmiştim kız bana aynen söledi jiletli müşterim vardı dedi ilk kez alıcağımızdan korktuğu içim emla kremi sürmüş 2 saat bekletmiş ağdaya gelmiş acı hissetmemiş deneyin derim ben

emlayla acı büyük orana azalıyo evet bende denedim de orda ağda nasıl yapıştırıp ne tarafa doğru nasıl çekerim parçalamayayım sonra tatlicadiarzu

kızlar az önce ağdaya geçmek üzereyken ev arkadaşım söyledi bu eldiven olayını, eldivenide varmış verdi hemen denedim. süper tek kelimeyle. sadece biraz daha uzun sürüyo, onun dışında, ağrısını ağdayla kıyaslamıyorum bile, kesinlikle uygulaması çok daha kolay ve hiç tahriş olmuyo. dediğim gibi tek dezavantajı biraz daha uzun sürmesi. ve şöyle bişe de var, ağdayla alırken, ağda şekerli olduğu için bi yandanda kökleri beslermiş, bunun öyle bi durumu da yok. deneyin derim yani uzun lafın kısası :)

kızlar az önce ağdaya geçmek üzereyken ev arkadaşım söyledi bu eldiven olayını, eldivenide varmış verdi hemen denedim. süper tek kelimeyle. sadece biraz daha uzun sürüyo, onun dışında, ağrısını ağdayla kıyaslamıyorum bile, kesinlikle uygulaması çok daha kolay ve hiç tahriş olmuyo. dediğim gibi tek dezavantajı biraz daha uzun sürmesi. ve şöyle bişe de var, ağdayla alırken, ağda şekerli olduğu için bi yandanda kökleri beslermiş, bunun öyle bi durumu da yok. deneyin derim yani uzun lafın kısası :)

onu bende arkadaştan duymuştum ama hiç denemedim.ameliyat eldiveni ile dimi ? bi deneyim bende ağda çok acıtıyor ya

X