Saç Kesim Şekilleri Pratik Saç Modelleri Nasıl Yapılır? *Videolu Gösterim*

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
:KK70: bu siteyi uzun süredir takip ediyorum, üye olmak bugüne kısmetmiş :KK70:DD bu arada tam istediğim tip videolar falan muhteşem saçlarımda uzun değmeyin keyfime xD

ay ne güzel pratik bilgiler war burda. saç kesimi dışında nerdeyse hiç kuaföre gitmeme gerek kalmıycak.. teşekkür ederim :) :21:

Kızlar daha önce hiç bigudi kullanmadım hep maşayla saçlarımı kıvırcık yaptırmıştım ama haliyle yanıyo. bigudi almayı düşünüyorum bi sürü farklı modeli var en kolay ve en hızlı şekilde saçlarımı hangisiyle bukle yapabilirim.

çok teşekkürler benim gibi el becerisi olmayan birinde bile işe yaradı çok sağol paylaşımın için

kızlar bir de bu bayanın yaptığı saçlara bakmalısınız her biri birbirinden güzel birde okadar rahat ve basit yapıyorki içimden amaan bukadarmı ne var bende yaparım dedim :)

YouTube - lilithedarkmoon's Channel

tüm videolarının incelenmesi tavsiye edilir :)

Gerçekten çok güzel bir paylaşım. Kesinlikle izlemenizi öneririm. Ayrıca çıt çıt almak şart oldu :)

kızlar benim bebeklik saçlarım var onları kestiriyoruz değilmi bi türlü fırsat olmadı

X