Saç Kesim Şekilleri Pratik Saç Modelleri Nasıl Yapılır? *Videolu Gösterim*

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
çok teşekkür ederim ya, saçlarım uzun ve ben saçlarımla oynamayı çok severim değişik modeller bulmaya çalışırım ama tabi kitlendim bir yerden sonra çok iyi oldu bu saol..

Kızlar bu linkte süper kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceğimiz; topuzlar, örgüler v.s. var. Profesyonel kuaförlerin pratik bir şekilde saç yapım şekilleri davetlerde ve günlük yaşamımızda çok işe yarayacak.:sm_cool:
Siteye Giriş İçin Tıklayın.

Saçlarımı taradıktan sonra uyguladım köpüğü tıpkı bu sitedeki uygulamalar gibi ve müthiş fark etti . . .

Teşekkürler . . .
a.s.​

öncelikle cok yararlı bir siteymiş paylaşımın için tesekkürler canım...
bayanlar bu sitede bir video izledim jennifer aniston'a benzetmeye calışıyorlar kızı. bilmiyorum izleyeniniz oldumu fakat ilgimi çekti kızın saclarını ıslatmadan kesti !! :S:S daha önce hiç böyle bişey görmemiştim sizin kuaförlerinizde de varmıydı böyle sac kesenn ?? gerci az bir kısmını kesti sacın ama yine de ilginç geldi :1rolleyes:

paylaşım için tşk ama sayfa açılıyo fakat videolar açılmadı:-( o yüzden izleyemedim. sebebi ne olaki acep:?

bu sayfa çok gerilerde kalmış görmeyen arkadaşlarımız görsünler süperrr videolar var

X