çoğul gebelik ne zaman belli olur?

ruyagibiseker

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2007
1.037
8
43
kızlar merhaba 5 haftalık hamileyim.hamileliğimi 4 hafta 4 günlükken öğrendim.kan testim 14908.02 çıktı.yüksek değilmi sonuç bu neden olabilir?ultrasonda kese göründü.çoğul gebelik belli olurmu bu saatten sonra.teşekkürler şimdiden

hayırlısı olsun canım..Tebrık ederım..
Keseyı ultrasonda gorduğunu soylrmişsin.Çocul gebelık olsaydı 2. bır kese daha gorurdu doktor.
Fakat bazen saklanmış oluyor ve sonradan ortaya cıkabılıyor.boyle bırsey de duymuştum.
muayaneye gittikçe kesınleşir canım.Bir de doktora boyle bır suphen olduğunu soylersen detaylı bir ınceleme ile gereklı acıklmayı sana yapacaktır.Ayrıca değerlerının neden bu kadar yukse olduğunu öğrenırsın canım.Gonlune gore versın Allah..

cnm bende kan testi yaptırdığımda 4 hafta 5 günlüktü ve sonucum 26550 idi banada yüksek gelmişti ama tek gebelik seninde öle olabilir.sen ikizmi istiyodun

benim de kuzenimin ikizleri var.o ilk gittiğinde tek kese görünmüş.iki hafta sonra ikinci keseyi görmüşler.sanırım böyle olabiliyo.

sağlıklı olsun birini bulmuşumda allahtan daha ne istiyim allah olmayanlarada nasip etsin.Sadece merak ettim bakalım diğer kontrolde sorcam doktoruma

canım hayırlı olsun ikinci kese daha sonra görülüyor
diye biliyorum gönlünden ne geçerse o olsun

dun aksam bi ikiz annesine misafirdim cift yumurta ikizi kizlari biri sarisin amvi gözlü öbürü kara böcük %30 ihtimal ikiside kiz olmus masallah ama ikizlerden biri 3 ay sonun da görünmüs kan degerini sormadimdi biadha gördügümde sorarim ama hatirlarmi kizlar 2 yasinda :) darisi basina diyimmi ikiz bakmakta cok zor hayirlisi diyelim :KK66:

canım ilk gittiğinde görülmemiş olabilir ama kalp atışlarını görünce yani 2. aydaki ultrasonda kesin belli oluyor.benim eşim ikiz bende ikiz olur diye bekliyodum 2. gidişimde tek kalp atışı vardı ikiz olması imkansız dedi doktor ve ikiz değil.ama hcgnin bukadar yüksek çıkmasını anlamadım ben 4 haftalık hamileyken 164 çıkmıştı.ama hergün katlanarak çoğalıyormuş yani büyük ihtimalle normaldir.

bende 9 haftalıkken öğrendim ikiz olduklarını. sonradan görünüyor sanırım. çünkü çok sık kontrole gidiyordum ve doktorum tek kese gösteriyordu. acil olarak gittiğimde gördük ikiz gebelik olduğunu.
şimdi 3 aylık hamişim. darısı tüm bebek sahibi olmak isteyenlere..

Gözün aydın benimde teyzem ikiz doğurdu ve de kaynanam ikiz bebeklerden biri bir ihtimal ikiz çocuk için umudum var.Kısmet Allah sağlıklı bir tane versinde hayırlısıyla.

hepinize merhaba ben 4 veya 5 haftalık hamileyim adet tarihimden 3 gün sonra kan testi yaptrdım 176 çıktı ultrasonda 1 kese var solda sağ tarafda da yumurta var ikiz olabilirmi bilgisi olan varmı veya böyle bir durum ne olabilir haftaya tekrar gel dedi doktorum ama ben meraktan çatlayacağım

canım bende 4 haftalıkken kan testi yaptırdım 2226 çıktı. 7. haftada kalp atışlarını dinlemeye gittiğimizde bir kese daha gördü doktorum. 9 haftalık olunca tekrar gideceğim, 26 mayısta. büyük ihtimalle yok olabilir diğer kese dedi bakalım göreceğiz.

hayırlısı olsun canım bende 5 haftalıkken hamile olduğumu öğrenmiştim tek kese vardı ve 7 haftalık hamileyken kalp atışlarını duyamadık doktor dopler ultrasyona sokmuştu tek kese içinde iki bebek vardı şuan 6 aylık hamileyim ve tek kese içinde benim ikizlerim illa iki kese olacak diye beklemeyin

X