Angelina Jolie'nin Son Hali

stelina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2008
1.004
1
50
onlineua7obtqld3ps1lc3.jpg

onlineua8299l39cx91xf3.jpg

onlineuaoy40nho8v11xi7.jpg

onlineuartb2ongr2r1ol0.jpg

bradpit51od1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet güzel olduğuna katılıyorum ama bacak ve kolları çok damarlı ve hamile değilken çok zayıf .Bir de o saçlar hep aynı mı olacak yaa,aynı model,aynı renk?Bari kuaförde bir gün değişik bir model yaptır be angelinacım..Hayır Brad sıkılacak diye şeyediyorumsırnaşık şey

ya kadındaki duruş yeter ya ne kadar asil....
ne kadar da anaç....

Evet güzel olduğuna katılıyorum ama bacak ve kolları çok damarlı ve hamile değilken çok zayıf .Bir de o saçlar hep aynı mı olacak yaa,aynı model,aynı renk?Bari kuaförde bir gün değişik bir model yaptır be angelinacım..Hayır Brad sıkılacak diye şeyediyorumsırnaşık şey

okadar hata kadı kızındada olur güzel kadın bence

bencede..aynı zamanda elleri ne kadar çirkin
ama güzel kadın

asil bir duruşu var ama yüzü fazla kırışık kolları çok damarlı

ya bu kadına herkes bayılır ama bana yüzü okadar yapay geliyorki estedikten olsa gerek çok yapay bir yüzü var doğal değil...

bir kadın kim olursa olsun isterse bakımsız olsun eğer hamileyse o dünyanın en güzel kadınıdır benim gözümdea.s.a.s. bebeği sağlıklı olur inş..

ana güzel, baba yakisikli bunlardan olan ne olur allah bilir,
hakkat surati fena kirisik bende bile o kadar be -tatlicadiarzu-

güzel kadına.s
yalnız bencede elleri ve kolları çok damarlı başka bir kusuru yok
eee bu kadar kusur kadı kızında da olur:roflol:
ama bred''eee diicek yokkk fevkaladenin fevvkindeee:asigim:

X