ankaralı annelerrr,çocuk doktoru arıyorum...

handerya

Zeytinim benim!
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2007
3.711
5
ankaralı anneler bebişler için önerebileceğiniz çocuk doktoru var mı,doğuma az kaldı ve kafam karışıkkafamçokkarıştı

canım baskent hastanesınde yasemın hanım var ben cok memnunum ,yada bayındırda yaşar hoca var onada goturebılırsın ıkısıde cook ılgılı ve super doktorlar

baskent hastanesindeki Yasemin Hanimdan ben hic ama hic memnun kalmadim, zaten mecburen ve kismen gostermek zorunda kalmistim. Ayrica etik de degil. Benim ilk oglum iki yasinda ikinci oglum 1 haftalik. Hacettepenin bir profesoru var duzenli olarak onun takibindeyiz aslinda Prof Ilhan tezcan. Hacettepeye de goturebilirsin muayenehanesi de Cinnah'ta. Cok cok ilgilidir. Cok bilimseldir, asla atlamaz ve herseyi hatirlar. Cok etiktir de. Siddetle tavsiye ederim.

baskent hastanesindeki Yasemin Hanimdan ben hic ama hic memnun kalmadim, zaten mecburen ve kismen gostermek zorunda kalmistim. Ayrica etik de degil. Benim ilk oglum iki yasinda ikinci oglum 1 haftalik. Hacettepenin bir profesoru var duzenli olarak onun takibindeyiz aslinda Prof Ilhan tezcan. Hacettepeye de goturebilirsin muayenehanesi de Cinnah'ta. Cok cok ilgilidir. Cok bilimseldir, asla atlamaz ve herseyi hatirlar. Cok etiktir de. Siddetle tavsiye ederim.

dorudur canım ben ve bıkac arkadasım bebeklerımızı ona goturuyoruz cook memnunuz,ama merak ettım etik olmayan ne yaptı,eger bısey varsa bizde bılelım dıkkat ederız

Ben de şiddetle Prof. Dr İlhan TEZCAN' ı önereceğim, kızım doğduğundan beri sağlıklı bebek kontrolünü o yapıyor. Konya'da yaşadığımız halde her ay İlhan Hoca için Ankara'ya gittik. Son derece bilimsel ve etik bir insan, telefonla danıştığınızda bile çocuk hakkında her detayı hatırlar. Muayeneye götürdürdüğünüzde asla acele etmez ve dilediğiniz kadar soruyu sabırla yanıtlar. İkinci bebeğimi bekliyorum, inşallah sağlıkla doğarsa onu da İlhan Hoca'ya götüreceğim Cinnah Caddesinde muaynehanesi var. Telefonu 0312 4404343. Sevgiler

X