Ankara'da Doğum Yapacak Arkadaşlar Hangi Hastaneleri Tercih Ediyorsunuz?

merhaba ben Zekai Tahir Burak hastanesin'de sezeyen olucam .Doç.DR.Serdar Oğuz bey'i yapıcak sezeryenimi herkese şiddetle tavsiye ederim..Eğer SGK'li iseniz özeline gidip doğumunuzu'da Zekai tahirde yapabilirsiniz Zaten takip ettiği gebelerin doğumuna giriyor.Öncelikle anne adayının kendini iyi hissetmesine önem veren samimi ve konusunda uzman çok iyi bir doktor. Ben çok memnunum . Ayrıca bir daha hamile kalsam kesinlikle yine ona giderim.Aranızda kendisene giden varsa görüşlerinizi burada paylaşalım.ıyi bir Jinekolog arayan herkese duyurulur...

Son düzenleme:
slm kızlar bende tımur gurgana gıdıyorum.bu hafta hacattepede yaptırıcak dogumumu.kendısınden cok memnunum.lutfen dogumunu onunla gerceklestıren varsa benı bılgılendırebılırmı cok merak edıyorum.allah hepımızı kurtarsın.

mrb bende fatih ünüversitesinde normal doğum yapmayı düşünüyorumm dr.nilgün turhan ALLAH hepimize hayırlı doğumlar versin:Saruboceq: (AMİN)

slm kızlar!
bende sincan lokman hekim hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum.
son birbuçuk ayda drumu değiştirmeye karar verdim. iyikide değiştirmişim diyorum. son bir haftam ve drum hala normal doğum için bekleyelim diyor. bebeğim biraz kilolu ama doğumda doğru nefes ve ıkınmayla rahat doğum yapanlar var diyerek beni hergittiğimde rahatlatıyor.
bide bundan önceki özel druma okadar para verdim hiç bi tetkik yapmadı. ama burdakiler hiç bi şikayetimi hafife almıyor.
tek kişilik sancını çekebilceğin doğum odaları. fiyatı da çok uygun. normal 300tl(bir gece) sezeryan 650 tl(iki gece) eğer kendi drun girmesini istiyorsan 250 ödüyoun fazladan

benimde hala karar veremediğim konu... akay hastanesine gidiyorum bir süredir, tolga ecemişe, sezaryan önerdi. ama son gittiğimde hastane bana sevimsiz, doktorumda ilgisiz geldi. orada çalışan kızlarda her seferinde beni delirtmeyi başarıyorlar. bu kez diğerleriyle birleşince vazgeçtim gibi... serdar oğuzlada görüşmüştüm, iyi bir doktor olduğunu duydum ama benim zekai tahir hastanesiyle ilgili kaygılarım vardı.. tabi akayın özel hastane olmasıda techizatının yeterli olup olmadığı konusunda düşündürüyor. sanırım ben doğurana kadar karar veremiycemmm...

fatih hastanesi aylin ayrım'a gidiyorum normal istiyorumm hayırlısıı

mesa hastanesi düşünüyorum doktor olarak op.dr.cüneyt genç'e gidiyorum ve çok memnunum mesada normal doğum ücreti 1500 civarı doktorada 1500 ytl civarı vereceğim epidural olursa 500 ytl ekstra ücret alıyorlar. yani mesada doğum 3500 ytl buluyor ama hastane çok güzel ve temiz kuzenim yeni mesada doğum yaptı doğum sırasında odasında belki 10 tane hemşire vardı tabi ücretli olunca ilgi alaka fazla oluyor. sağlık hizmetide ticarete dönüştü

ben de bazen sezaryen doğum mesada 4200 filan diye duyuyorum seninki neden o kadar az 1500 çok az geldi bana.

ben de bazen sezaryen doğum mesada 4200 filan diye duyuyorum seninki neden o kadar az 1500 çok az geldi bana.

canım bu ücret normal doğum ücreti sezeryan olunca fiyat daha pahalı oluyor ama gittiğim doktorun mesa hastanesi ile anlaşması var ondan dolayı biraz indirimli fiyat veriyorlar zaten mesa hastanesi bu fiyatı vermedi. doktorum söyledi fiyatını

hanımlar bana önerin hadi çook memnun olduğunuz doktoru ona gideyim bende sıyıracam ank a yeni tasındım hala muayeme gidemedim milyonlarca dr var çok stresim oldu bu konu :'(

slm kızlar bende tımur gurgana gıdıyorum.bu hafta hacattepede yaptırıcak dogumumu.kendısınden cok memnunum.lutfen dogumunu onunla gerceklestıren varsa benı bılgılendırebılırmı cok merak edıyorum.allah hepımızı kurtarsın.

mrb ben timur gürganın eşinin yanında çalışıyorum eşi hacettepede rektör yardımcısı. timur gürgan gerçekten alanında çok başarılı bir doktor. yardıma ihtiyacı olan birçok hastaya yardım ettiğini çok duydum.

hanımlar bana önerin hadi çook memnun olduğunuz doktoru ona gideyim bende sıyıracam ank a yeni tasındım hala muayeme gidemedim milyonlarca dr var çok stresim oldu bu konu :'(

canım sen hala kararını verememişsin ama özel hastanede doğum düşünüyorsan kendi doktorumu öneririm op.dr.cüneyt genç hacettepe diyorsan timur gürgan, eyüp ekici zekai tahirde kimsenin iyi olduğunu duymadım doğum esnasında hastaları azarladıklarını çok dinledim azarlayan doktorlar değil genelde hemşireler.

bir isim daha vermek aklini karistirir mi bilmem ama zekai tahir burak'tan serdar oğuz'u (doc.dr.) tavsiye edebilirim. muayenehanesi nenehatun'da. sgk'lilari tahliller icin hastaneye (ztb) yonlendiriyor. benim ozel sigortam oldugu icin dogumu ozel hastanede gerceklestirmeyi dusunuyoruz (serdar bey butun hastanelerle calistigini soyledi) ancak kendisine devam edip ztb'de dogum yapmis ve yapmayi planlayan tanidiklarim var, bir sikinti yasayanini duymadim...

merhaba bende timur beye gidiyorum benim 3 haftam var arkadaşım hacettepede yaptı timur bry yaptırdı çok memnun ama hastanede özel oda bulamadı
o sıkıntı oldu bende karar veremedim
heralde 29 matısda yapacam
nazım bey parad ayardımcı olmuyo sana ne kadar dediler
ameliyat parası hacettepede yapanlara daha hesaplı bna yanıt verirsen çok sevinirim

merhaba arkadaşlar bende 3 ay sonra doğum yapacağım inşallah. çalıştğım işyeri sadce doğum ücreti veriyor belli bir miktar. doktorum güven hast.de yaptırıyor. doktora da güvene de ayrı para vericem. güvende doğum ücretlerinin ne kadar olduğunu bilen varsa bana yardımcı olabilir mi? ben epidural normal olmak istiyorum. forumlardan okuyabildiğimk adarıyla 3000-4000 diye devam ediyor ama şu an ne kadar çok merak ediyrum.

merhaba arkadaşlar bende 3 ay sonra doğum yapacağım inşallah. çalıştğım işyeri sadce doğum ücreti veriyor belli bir miktar. doktorum güven hast.de yaptırıyor. doktora da güvene de ayrı para vericem. güvende doğum ücretlerinin ne kadar olduğunu bilen varsa bana yardımcı olabilir mi? ben epidural normal olmak istiyorum. forumlardan okuyabildiğimk adarıyla 3000-4000 diye devam ediyor ama şu an ne kadar çok merak ediyrum.
merhaba ben de 13 haftalık hamileyim, Güvende yapmak istiyorum doğumumu. Doktorum Saime Kış, çok iyi , tatlı bir doktor ama DR.Sami Ulus K.D. H de doktor ben özel muayenesine gidiyorum. ona sordum güvenin fiyatını, doğuma kendi doktorumla gidersem doktor ücreti dahil 4500 olur dedi. Güvenin hastasıysan 1500 doğum + gece başı oda fiyatı 250, muayene ücreti de 81 tl. benim de kafam karıştı, doktorumu çok seviyorum ama Güvende tavsiye edilen bi doktor varsa ve memurlarda sorun çıkmadığına emin olursam güvende devam etmeyi düşünüyorum. bu arada fiyatlar devlet memurları için verdikleri fiyat.

canım sen hala kararını verememişsin ama özel hastanede doğum düşünüyorsan kendi doktorumu öneririm op.dr.cüneyt genç hacettepe diyorsan timur gürgan, eyüp ekici zekai tahirde kimsenin iyi olduğunu duymadım doğum esnasında hastaları azarladıklarını çok dinledim azarlayan doktorlar değil genelde hemşireler.

Ben yaklaşık 3 sene önce Cüneyt Genç'le Mesa'da tanışmıştım. Sadece rutin jinekolojik muayene için gitmiştim. İnsanı rahatlatan güven veren bir uslubu vardı, ben de çocuk sahibi olmaya karar verirsem Cüneyt Bey'e gitmeye karar vermiştim. Mart 2009 da çocuk sahibi olmaya karar verdim ve Cüneyt Bey'e gittim, gayet güleryüzlü, gebelik öncesi yapmam gerekenler konusunda bilgi verdi, tahlillerimi yaptı.Mayıs ayında hamile kalmıştım ve tekarar gittim, hersey çok iyi gidiyordu fakat 2'li test sonucum alt sınıra biraz yakın cıkmıştı ve bunu bana haber verirken o kadar soğuk ve işini yapan insan edasıyla konuştu ve beni rahatlatmak dışında daha fazla panik yaptı. Eşim konuşmak için aradığında, neden arıyorsunuzki tarzında konuşmuş ve biz ertesi gün yüz yüze görüşmek için gittik. Yine bilgi vermeye devam ediyor ama o herşey yolundayken gülücükler saçan insan gitmiş yerine farklı bir insan gelmişti. Benim o anda bilgiden çok rahatlamaya ihtiyacım vardı ama bu rahatlamayı ne ben ne de eşim hissettik.Ve konuşma sırasında benim 1 bebekle ilgilendiğimi kendisinin 100 bebekle ilgilendiğini, herkesle empati kurmasının çok zor olduğunu söyledi ve orda benim için bitmişti ama 1 şanş daha verip mal attım, durumu anlatan ve gelen cevap direk kendisinin öyle yapmadığını, hata yapmadığını açıklayan cinstendi. Benimle ilgili 1 kelime bulamadım içinde. Ben 3 sene sonra, herşey normalse neden böyle bir tepki vereyim?? Neyseki aradığımı bulamadım ve açıkcası yoğunluktan riskli hastaları başından atmaya çalıştığını düşünüyorum, bu davranışın başka açıklaması yok. Yani herşey ii giderken iyi, anlayışlı bir doktor fakat, işler ters gitmeye başladığında tanıyamadığım biri. Bir gbeliğinde sürekli risk altında olduğunu düşünürsek, tavsiye etmiyorum... Şimdi Cihangir Çakıcı'ya gitmeye karar verdim, izlenimlerim hakkında bilgi veririm.

arkadaşlar ankara da cihangir çakıcıdan daha iyisi yok bu benim beşinci dr.um her sferinde güleryüzle karşılaşıyosun yarım saat boyunca soru sorduğum oluyor.bıkmadan tebessümle cevaplıyor.odadan mutlu ayrılmak en güzeli insanın motivasyonu çok yükseliyor.cebinden gece gündüz hafta sonu tatil yurtdışı farketmiyor ulaşabiliyosun daha nasıl anlatsam asla gözünüz arkada kalmaz.

X