En iyi Minimizer(Kltc) sütyen hangisi?

*seli*

Guru
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2007
678
8
Merhaba arkadaşlar,
En iyi minimazer sütyen markası nedir sizce?
Kullanıp en memnun kaldığınız markayı rica edicem.:)
Bir kaç kişiden Kom'un çok iyi olduğunu duymuştum ama fazla da bilgim yok.
Bugün dışarı çıkınca anneciğime hediye almak istiyorum.
Ama bilgi sahibi olmadığım için satış yapan kişinin beni yanlış yönlendirmesinden korkuyorum.
Fikir verirseniz çok sevinirim.a.s.

Merhaba arkadaşlar,
En iyi minimazer sütyen markası nedir sizce?
Kullanıp en memnun kaldığınız markayı rica edicem.:)
Bir kaç kişiden Kom'un çok iyi olduğunu duymuştum ama fazla da bilgim yok.
Bugün dışarı çıkınca anneciğime hediye almak istiyorum.
Ama bilgi sahibi olmadığım için satış yapan kişinin beni yanlış yönlendirmesinden korkuyorum.
Fikir verirseniz çok sevinirim.a.s.

merhaba biraz geç olmuş ama yinede yazayım dedim
kom gayet iyi bende dün aldım daha ve hoşuma gitti eşim
bile çok güzel toparlanmışlar dedi düşünün artık

ama daha önceleri laura baresse diye bir marka var bu
markanın begonya modelide gayet iyi bu konuda
ben bu zamana kadar onu kullanıyordum ama şimdilerde fazla
bulamıyorum o yüzden kom denedim ve çok güzel

model adı ise martina minimizer yazıyor zaten kutunun üzerinde
37.50 ytl fiyatı var

bende kom kullanıyorum gayet güzel hemde çok çok dik tutuyo göğüsleri.gerçi artık bu tarz sutyenlere pek ihtiyacım kalmadı çünkü küçüldüler.

merhaba biraz geç olmuş ama yinede yazayım dedim
kom gayet iyi bende dün aldım daha ve hoşuma gitti eşim
bile çok güzel toparlanmışlar dedi düşünün artık

ama daha önceleri laura baresse diye bir marka var bu
markanın begonya modelide gayet iyi bu konuda
ben bu zamana kadar onu kullanıyordum ama şimdilerde fazla
bulamıyorum o yüzden kom denedim ve çok güzel

model adı ise martina minimizer yazıyor zaten kutunun üzerinde
37.50 ytl fiyatı var

bende kom kullanıyorum gayet güzel hemde çok çok dik tutuyo göğüsleri.gerçi artık bu tarz sutyenlere pek ihtiyacım kalmadı çünkü küçüldüler.
Teşekkür ederim kızlar a.s.
O gün almaya gittiğimde,mağazadaki arkadaşlar alıcak kişiye denettikten sonra ürünü sattıklarını söyledi.
Ben de annemi götürüp aldım.:)
Anneme de kom'un rosanna modelini verdiler.Fiyatı 37.500 idi onun da.yerimseniben
Annem sütyenden çok memnun.
Ama açıkçası dantelli olmasından dolayı biraz çabuk bozulur diye korkuyorum.
Orda da sordum ama dantelsiz modeli yok dediler.fisfisfis

ya kızlar varya benimde göğüsler baya bi büyük ve sarkıyolar bende sayenizde aradığım markayı buldum çok sağoluncoksekeriremsu

ya kızlar varya benimde göğüsler baya bi büyük ve sarkıyolar bende sayenizde aradığım markayı buldum çok sağoluncoksekeriremsu

Ben busranin kini bide nbb ninkini kulaniorum ve bende memnununm bede bi kulanum su komu bakim rahatmi

Evet,sanırım kom bu işte bayağı iyi.Çünkü anneme sütyeni aldığımız yerde her marka minimazer sütyen vardı ama genelde komun modellerini satıyorlardı.
Bir de aklınızda olsun,siz de mutlaka deneyerek alın.
Bizim aldığımız yerde soyunma kabinleri vardı ve her müşteriyle ilgilenen kişi,sütyenin duruşuna bakıyor ve uygun olup olmadığına karar veriyordu.
Mesela annemin modelinin ne olduğuna 3 denemeden sonra karar verdi ordaki kız.
Yani herkesin göğüs yapısına göre sütyenin modeli değişiyor..yerimseniben

bayanlar ben kom u da kullandım nbb de.destekli kullanıyorum.üzerine yattığımda veya yıkadıkça hep bozulma oldu.tesadüfen bir gün miss clear diye bir sütyen kullandım.gerçekten süper...üzerinede yattım yıkadımda hiçbirşey olmadı.süngeri çıkabiliyor.yani desteksiz olarakta kullanabilirsiniz.görünümüde süper.avrupai bir sütyen markası.çok çok çok memnun kaldım.artık hep onu kullanıyorum.ama fiyatı biraz tuzlu.....şiddetle denemenizi tavsiye ediyorum

miss clear'ın başka modellerini denedim memnunum.

dün ilk kez minimizer aldım ben de kom dantelsiz ve balensiz.37lira. ilk kez balensiz bir sütyen takıyorum.çok güzel toparladı ve kaldırdı.ama zamanla ne hale gelir bilemem.
dantelli ve balenlilerde vardı ama bunlar gibi değildi sanırım onlar kumaşı gereği sıkı.ama bu dikiş açısından da anlıyorsunuz farklı..bildigimizi minimizer diyince akla gelen model.resmnii bulursam netten eklerim.

bende dün ten aldım kızlar..bunca zaman neden öyle durmusum ohh toparlandılar valla

yeni incinin aldım ama beğenmedim 1 ayda yıprandı elde yıkadığım hade o kadar para araya gidiyo şu ucuzlar var ya onlardan alıp kullanıp kullanıp atsam mı onlarda gider 2-3 hafta yani
komu denemedim ama haftaya alcam inşallah usandım çünkü ya

kızlar kom rosenna mükemmel .. tende güzeldi ama bu hem dik gösteriyo..hemde dantelli olduğu için gayet şık,tavsiye edilir

arkadaşlar benim de kom minimizerim var yeni aldım sayılır ara giydim yıkama zamanı geldi şimdi çok da sevdim deforme olsun istemiyorum :KK70:

kaç derecede yıkıcaz nası yıkıcaz yoksa elde mi..

help me help me... :p

ben 8 senedir komun bütün modellerini kullandım makinadada yıkıyorum hiç birşey olmuyor dantelli çoğuda o olmasa ben ne yaparım bilmem tek problem yuvarlak değil biraz sivri gösteriyor onuda idare ediyoruz artıkın

daha önce ten kullandım ama sabah giysem akşama kadar ter kokuyordu ama 2 yıldır hiç bozulmadılar.daha sonra ondan çok daha ucuza aldım bilinmeyen bi markanın ondanda çok memnun kaldım ama 4-5 ay kullanabildim.şimdide le jardinin aldım hem tenden ucuz hem ten kadar güzel hemde hiç terletmiyor

yıllar önce kom kullanmıştım,hem ince kumaş göğüs ucunu belli ediyor hem de,telleri üstten kumaşı delerek çıkmıştı .
normal sütyenler kullandım,ten , onlar da da bozulma oldu,göğüs ortasından kırılıor ve dışardan belli oluyor.
gene minimisere dönim dedim,yeni inci aldım,hiç menun değilim.telleri koltuk altıma batıyor,ortadan göğüsler cıkıyor 1 beden buyuk almama ragmen.hiç güzel değil.

kızlar ben de öyle bir sütyen isityorum ki göğüsleri hem toparlasın hem de küçük göstersin...yardım edin lütfen....

X