En iyi Minimizer(Kltc) sütyen hangisi?

kesinle kom en iyisi.hem çok güzel toparlıyor hemde dik tutuyor.yıllardır kullanıyorum.sütyen eskimiyor.sıkıldıkça yenisini alıyorum.şimdide straplez sütyenini almayı düşünüyorum

kesinlikle yeni inci.kaç senedir kullanıyorum.yazın askılarıda çıkıyor.herkes sen çok zayıfladın iice küçükldü gögüslerin diyolar ama yeni inci harika toparlıyor.fiyatıda çok uygun.20 tl.şiddetle tavsiye ederim.şakkıdı

Bende yeni inci kullanıyorum 6 aydır ve ilk kullanmaya başladığımda arkadaşlarım zayıfladığımı söyleme başlamışlardı ama kilo vermemiştim sadece sütyenimin modelini ve markasını değiştirmiştim. Özellikle Yeni İncinin 1680 kodlu modelleri çok güzel ayrıca 6 aydır kullandığım halde yıpranma olmadı sadece ben elde yıkamaya özen gösteriyorum. :KK1::KK19:

berlie kesinlikle çok kötü hele uçlar sippp sivrii
74 TL ye aldım çok pişmanım

pentinin toparlayıcı sütyenlerini kullanmaya başladığımdan beri 3 senedir eskise de gidip aynı sütyeni alıyorum hem çok rahat hem güzel gösteriyor hemde toparlıyor denemeyen arkadaşlar için bir tavsiye olabilir:KK28:

Magic Form denediniz mi kızlar?Ben birkaç yıldır bunu kullanıyorum.Fiyatları biraz pahalıdır ama ben 70 dd kullanıyorum,çok küçük gösteeriyor :)

Triumph Shape Sensation W01

Askılarının omuz kısmı şeffaf olmayan modelini kullanıyorum.Kalın askılı olduğu için sırt ağrılarım baya azaldı.Askıları kötü durmuyor gayet şık bir sütyen bence.Kupları Straplez görünümlü dolayısıyla önünde dikiş yok, dikişleri üst tarafta.Fiyatı 125 TL. Kullandıklarım arasında en iyisi.2 beden küçülttüğü söyleniyor hakikaten baya iyi topluyor ve rahat.
85E kullanıyorum. O kadar tavsiye ediyorum ki yazmadan duramadım:)

Arkadaşlar ben de sütyen bulma konusunda epeyce sıkıntı yaşayan biriyim. bu forumdan epeyce faydalandım. Hep duyduğum bir marka vardı berlei b510. bulup denedim. hiç ama hiç beğenmedim çünkü sivri görünüyor ve dikiş izi belli oluyordu. magic form kullandım o da minimizer ancak pek de küçük gösterdiği söylenemez. sonra kararttım gözümü ve berleiyi aldım. herkes yıkandıktan sonra sivriliği gider falan diyordu. giydiğim gün herkes zayıfladığımı söyledi. birkaç gün gömlek giydim çünkü dikiş izi badilerden belli olabilir. yıkamama gerek kalmadan yuvarlaklaştı ve ilk yıkamadan sonra epeyce gitti sivriliği. şimdi badilerle bile giyiyorum aman dikiş izi belli olmuyor olsa da küçük göründüğüne değiyor. ön yargılı olmayın derim ben tecrübeyle sabit :KK70: ama triumph u da çok merak ediyorum onu da alıp kullanacağım.

Bende yeni inci kullanıyorum 6 aydır ve ilk kullanmaya başladığımda arkadaşlarım zayıfladığımı söyleme başlamışlardı ama kilo vermemiştim sadece sütyenimin modelini ve markasını değiştirmiştim. Özellikle Yeni İncinin 1680 kodlu modelleri çok güzel ayrıca 6 aydır kullandığım halde yıpranma olmadı sadece ben elde yıkamaya özen gösteriyorum. :KK1::KK19:
Kesinlikle katılıyorum. Bende 2 senedir kullanıyorum. Diğer toparlayıcı sutyenlere göre hem iyi toparlıyor hem de ucuz

berlie kesinlikle çok kötü hele uçlar sippp sivrii
74 TL ye aldım çok pişmanım

bende uzun araştırma sonunda berlei den aldım 90tl dedi 80 tl ye bıraktı nakit..sizinde dediğiniz gibi uçları çok sivri..satıcı elaman yıkayıp tersinden ütülediğiniz zaman hiçbirşey kalmıyor dedi..bizzat denedim ve tavsiye ederim..tersinden ütüleyin bir kaç kere hiç belli olmuyo sivriliği.. gerçekten çok küçültüyor ben çok memnunum şimdilik

Telleri çok rahatsız ettiği için çıkardım sizde de böyle bir sorun varmıydı?

kom serena sütyen 1 numara, herkese tavsiye ederim, telsiz ama hiç gerek kalmıyor tele. fiyatı da 50 tl.
ben çok araştırdım gittim çok denedim her modeli ama kom boşuna marka yapmamış yani süper

berlei b 510 kullananlar. südyenin çizgileri dışaran belli oluyormuu

ben normal südyen de 85 kullanıyorum. internetten almayi düşünüyorum.cankirida yasiyorum. Burası küçük olduğu için pek bulunmuyor. beden olarak yine aynı mı almamız gerekiyor yoksa bi beden küçük mu?

evet, yine kendi bedeninizde
ben normal südyen de 85 kullanıyorum. internetten almayi düşünüyorum.cankirida yasiyorum. Burası küçük olduğu için pek bulunmuyor. beden olarak yine aynı mı almamız gerekiyor yoksa bi beden küçük mu?

almanız gerekmekte :KK66:

Eklentiler

• 2013221123420_bra_size_chart_2.jpg
    2013221123420_bra_size_chart_2.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 469
  • 2013221123439_sutyen_olcusu.jpg
    2013221123439_sutyen_olcusu.jpg
    17,5 KB · Görüntüleme: 397
X