çok merak ediyorum !!!

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
slm kızlarr !! mreak ettiğim bi durum var gebelik işareti olan ufak kanamanın olması şartmı böyle bi durum herkezde yaşanırmı ???? bu durum olmayınca gebelik yok anlamınamı geliyor?????

canım ben de boyle bır durum olmadı ve tahmınıme gorede herkez de olmuyordur.insaallah hamişsindir

hrkasde olmuyo bende olduğu için hamile arkadaşlarasorduğumda biz en son adetimizde gördük leke sonra hiç bişey gelmedi diyenler vardı benim maşallah 1 ay falan hiç durmadı lekeler bünye meselesi gerçi bi de erkek bebeklerde gelir diyodu millet

benimde olmamıştı leke ama hamıleyım :)
Kesın olması gerkmıyor canım.

bendede olmadı , her bünyede farklı oluyo o kanama bebeğin yerleşmesi esnasında olan birşey

benim ilk hamileliğimde oldu ama 2. hamileliğimde olmadı ya olacak yada olmıyacak diye bişey yok bence

zaten normalde olmaması gerekio öle bi kanamanın, bazılarında oluyo yinede sadece özellikle düşük tehlikesi varsa oluyo, bende olmadı ve 30 haftalık oldum şu an, hamişsindir inşallah

Ogluma hamileyken hic leke kan bisi görmedim hamileligim boyunca ama bu sefer oluyor korkutuyorda beni ama normalmis 3 ay boyunca olanlarda var. Eger agri ani bicak sapmasi gibi sanci olursa kanamayla mutlaka doktorunuza görünün ama leke yok diye hamilelik olmicak diye bi kuralda yok merak eden arkadasim ben bu sefer spirali cikarttirdiktan sonra hamile kalmama bagladim kanamayi ama herkeste oda olmuyomus bunyeye göre degisiyor.

sanırım yerleşme kanamasından bahsediyorsun.hamile kaldığımdan beri benden 1 damla kan yada kahverengi leke bile gelmedi.herkeste gelmiyo canım illa şart değil yani

tşkler arkadaşlar bende burda duydum ve benmde bi yakın arkadaşımda öyle olmuştu eski konuları okurken gözüme çarptı ufak kanamam oldu diyen arkadaşlara büyük ihtimal gebelik var şeklinde cvp olmuş belkide ben küçük bi ayrıntıya takılı kaldm ama merak ettm olmasa olmazmı die sonuçta bende yeni evliyim iç tecrübe yok herşeye inanıyorum :) ama yorumlarınız için çok tşkler inş. hamişimdir arkadaşlar ayın 21 ini bekliyorum 4 aydır tam gününde geliyordu bu kez 2 yada 3 gün geçmiş olsa ihtimal büyük olur yinede beklemedeyim...belirti olarak diyebileceğim çok fazla bişey yok sadece kasıklarımda bi kaç sn süren ağrı oluyor bide göğüslerim çok şişti ve acıyor ama bunlar adet yakın oluncada oluyor bu yüzden bilemiyorum :KK43:((

herkese çok tşkler en azından bu konuyla ilgili bilgi sahibi oldm tşkler...kızlar bide bende çok yoğun bi akıntı başladı bazen sarı bazen beyaz ama itici değil öyle rahatsız edici bi durum yok adetime 2 gün kaldı bazen adetime yakın oluncada böyle olurdu :çok üzgünüm:bakalım ne olucak inş. gelmez ve bebiş vardır...

herkese çok tşkler en azından bu konuyla ilgili bilgi sahibi oldm tşkler...kızlar bide bende çok yoğun bi akıntı başladı bazen sarı bazen beyaz ama itici değil öyle rahatsız edici bi durum yok adetime 2 gün kaldı bazen adetime yakın oluncada böyle olurdu :çok üzgünüm:bakalım ne olucak inş. gelmez ve bebiş vardır...

inşallah hamişsindir asya, yoğun akıntı hamişliğin bi göstergesi çünküyerimseniben

bende olmustu..zaten o adet kanamasina benzemiyor..lekelenme seklinde oluyor zigot olusumunun yaklasik 8.gününe filan denk geliyor..ve adet zamanina yakin oldugu iicn adet oldum saniyor insanlar sonra farkli oldugunu anlayinca cogu test yapiyor..

herkeste olmasi sart degil cünkü olusan hücre kütlesi rahime gömülürken olan ufak bir kanama o..bazilarinda cok az olup gözden bile kacabilir..

benimde birkaç arkadaşımda olmuştu oda adet gördü sanmış fakat hamile olduğunu öğrenmişti hatta o lekelenmeyle aşırı sırt ağrısı olduğunu söylüyordu özellikle geceleri oluyormuş...bu şekilde duyduklarım vardı anladığım kadarıyla bünye meselesi herkeste olmayabiliyor tabiki arkadaşlar sizin sayenizde bu düşünceden kurtuldum...ya bu arada adet olacakmışım gibi huzursuz bi ağrı var hatta öyle bi akıntı geliyorki adet oldm sanıyorum baktığımda akıntı olduğunu görüyorum...inş. hayırlı haberlerle burda olurum

X