Doğuma Hazırlık Antalyalı hamişler

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Sevdiklerimizle...bebeklerimizle... Daha nice bayramlara...

Eklentiler

• $BayramKart1.jpg
    $BayramKart1.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 79
bende 30 haftalık hamileyim 30 haftadır yaşamda cemil karakuşa gidiyorum memnun muyum? pek söylenemez.. çok az ilgileniyor.. önceleri şu hafta şu test var derdi şimdi test zamanlarımı bile ben söylüyorum tamam yapalım diyor.. ultrasondan hemen sonra daha konuşturmadan "özgürsünüz.." diyip gönderiyor. bana biraz kaba geldi.. birde özgür kavaz a gittim medisudaki o da ayrı bi ilgilendi.. çok şaşırdım alışık olduğum bi muamele değildi kafam karışık 30 haftalık doktor mu yeni ilgili doktor mu??

merhaba dzge,

Bende kadınlar kulubune uzun zamandır takılanlardanım fakat ben tup bebekle ılgılı kısımdaydım şükürlefr olsun ki bu bölume gecebıldım:)Bende 20 hafta 4gunluk hamıleyım bugun cemıl beyde randevum var benımde kafamda senın yazdıgın gıbı soru ısaretlerı var hangı konuda dersen cok az ilgili olusu yoksa bılgısınden deneyımınden şüphe etmıorum ayrıca normal dogumu desteklemesı cok hosuma gıdıor fakat ultrasondan sonra cok bısey konusmadan gıdebılırsınız deyıp hemen odadan cıkartmak ıstıor gıbı.yasamda alp beyıde ıstemıorum cunku sezeryan yanlısı oldugunu bılıorum.Bakalım bugunde gıdıcem bakalım nasıl davranıcak bu 3.gıdısım olucak hayırlısı.:CüvCüv:

bugun kontrolume cemıl beye gıttım bu gıdısımde cok memnun kaldım cok cok ılgılıydı guleryuzluydu belkıde bızden aldıgı enerjıyle daha da yakınlasabılıordur dıe dusunuorum.Kafamdakı soruları tek tek yanıtladı cok guzel bı sekılde ıcıme sındı hersey.Su anda devam etmeyı dusnuorum doktoruma ve ona guvenıorum bana guven vermeye basladı.umarım herseyın hayırlısı olur hepımız ıcın.:CüvCüv::nazar:

bugun kontrolume cemıl beye gıttım bu gıdısımde cok memnun kaldım cok cok ılgılıydı guleryuzluydu belkıde bızden aldıgı enerjıyle daha da yakınlasabılıordur dıe dusunuorum.Kafamdakı soruları tek tek yanıtladı cok guzel bı sekılde ıcıme sındı hersey.Su anda devam etmeyı dusnuorum doktoruma ve ona guvenıorum bana guven vermeye basladı.umarım herseyın hayırlısı olur hepımız ıcın.:CüvCüv::nazar:

canım gebelik topiğinin altında doğuma hazırlıkvar onun altında antalyalı anne adayları hepimiz ordayız sende gel bu süreci beraber paylaşalım boshayallersmile

sevgili arc_en_ciel ben 30 hafta gittim cemil beye başlarda bende bayılıyordum çok espiritüel rahat.. insanı rahatlatıyor gerçekten hiç bişeyi takma takma diye.. sonraları batmaya başladı bana tavırları asansörde görüyor böyle bi selam sabah yok onu beklemiyorum tabikide... soru soramıyosun ultrasonu 2 dk. bakıyor.. sonrasında ben hemşireden reçete bekliyoru özgürsünüz gidebilirsiniz diyor soruları geçiştiriyor.. sende ilerde farkedeceksin bak o da ultrasoncu aslında.. bunları insan zamanla farkediyor.. mesela 28. haftada olmam gereken kan uyuşmazlığı iğnesini de gebelik şekerinin zamanının geçtiğini de ben hatırlattım ona yoksa yapmayacaktı.. bilmiyorum ama bana ilgisiz geldi.. Sana farklı olabilir ama ilerde değiştirmek istersen Medisu HAst. Özgür KAVAZ ı deneyebilirsin ben ondan çook memnun kaldım onda karar kıldım :)

merhaba canım.. bende cemil beye gidiyordum hamilelik öncesi.. dediğin gibi kaba ve ilgisiz tavırları yüzünden bıraktım..

özgür kavaza gidiyorsan hiç bırakma derim... süper ötesi bir doktor... hamileliğimi sağlayan ve halada takibimi yapan doktorumdur ve bir tanedir... herkese öyle ilgili ve alakalı davranıyor.. gittiğinde 1 saat oturup konuşuyor muayene ediyor vss..

valla içime su serptin.. ben de çok memnunum kendisinden.. cemil beyden sonra soru sormaya korkar olmuştum.. ben sormadan kendi anlatıyor zaten.. çok ilgili tek tereddütüm hastane nasıl? donanımlı mı? bebeğimi iyi kontrol ederler mi..?? doktordan yana içim çok rahat.. saol:KK70:

arkadaşlar 14 haftalık hamileyim.şimdiye kadar vitale hastenesine gidiyorum.ama orası daha çok tüp bebek ve riskli gebelik için terch edilen bir yer sanırım.kafam karışık memnun kaldığınız doktorları ve hasteneleri yazarmısınız lütfen.kafam çok karışık.

arkadaşlar 14 haftalık hamileyim.şimdiye kadar vitale hastenesine gidiyorum.ama orası daha çok tüp bebek ve riskli gebelik için terch edilen bir yer sanırım.kafam karışık memnun kaldığınız doktorları ve hasteneleri yazarmısınız lütfen.kafam çok karışık.

ben de vitale ye gidiyorum sinan beye riskli bi gebeliğim yok memnunum doktorumdan da.neden kafan karışık anlamadım hangi doktora gidiyosun?

kızlar cok acilllll yardım lasım
17 haftalık hamileyim vee doktorumu değiştiricem yaşam hastanesine gidiyordum fakat memnun olmadım andeva yıldıza giden varmı doğum ücretleri ve doktor konusunda cok acil yardıma ihtiyacım varrrrr............

kızlar cok acilllll yardım lasım
17 haftalık hamileyim vee doktorumu değiştiricem yaşam hastanesine gidiyordum fakat memnun olmadım andeva yıldıza giden varmı doğum ücretleri ve doktor konusunda cok acil yardıma ihtiyacım varrrrr............

cnm yaşam hastanesındekı alp bey cok ıyı dıger doktorda ıyı ama bnm doktorumdu kendısı ozellıkle dogum ıcın cok uıygun bır hastane hangı konuda teredduttesın dılersen yardımcı olabılırm her konuda

Merhaba arkadaşlar. 7 aydır Antalya'dayız ama ben pek bir yer bilmiyorum.5 haftalık hamileyim. Kemer'e yakın oturduğumuz için Konyaaltı'nda bi doktora başlamak istiyorum. Olimpos hastanesi Şerife Serap TİRYAKİ'yi düşünüyorum bilen var mı acaba önerir misiniz?

Merhaba arkadaşlar. 7 aydır Antalya'dayız ama ben pek bir yer bilmiyorum.5 haftalık hamileyim. Kemer'e yakın oturduğumuz için Konyaaltı'nda bi doktora başlamak istiyorum. Olimpos hastanesi Şerife Serap TİRYAKİ'yi düşünüyorum bilen var mı acaba önerir misiniz?

ben serap hanıma gidiyorum çokta memnunum bizzat ilgileniyor arayıp durumumu soruyor

Doktor bulabildinizmi merak ettim

X