göztepe medical park hastanesi

Serencam83

ÖMRÜMÜN SERENCAMI
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2007
2.173
1.026
40
arkadaşlar ben medipol de mehtap hanıma gidiyordum fakat medical parka geçmiş göztepe daha açılmamış mayıs sonu açılacakmış o yüzden henüz bilgi alamadım bilen varmı ssk yüzde kaçını karşılıyor muayene ücreti ne kadar doğum fiyatları ne durumda bilginiz varmı :sm_confused:

bende özel göztepe hastanesine gidiyorum benim doktorumda oraya geçiyor göztepe normal ücret 90 sskyla 60 ödüyordum doktor buradan daha uygun olucak fiyatlar dedi bilemiyorum tam olarak ben haziran gibi gideceğim ozaman öğrenicez artık

valla canim ben sana anlatayim.ben 2 aylik hamileyim ve fatih medical park hastanesine gidiyrodum.muayene ücreti 2 haftada bir aliniyor.yani 15 gün dolunca tekarar 60 veriyorsun.sskliya.testleri cok pahali.ve benim ikili testim yapilacakdi soktor beni kendi tanidigi bir kadin dogumcuya yönlendirdi.burda yapilmiyor gibi bisşey sölemisti ikili test.ama ögrendimki medical park hastanesinde yapiliyormus.yani biraz sogudum acikcasi.hayrünnisa hastanesine gidecegim artik.

goztepeyı bende cok merak edşyorum hesaplı olursa bende kayabilirim
medipole gidiyorum leyla hanıma ama dogum ıcın fıyat cok yuksek

goztepeyı bende cok merak edşyorum hesaplı olursa bende kayabilirim
medipole gidiyorum leyla hanıma ama dogum ıcın fıyat cok yuksek

ya canım ben önce medipolde pınar hanıma gidiyordum ayrılmış sonra mehtap hanıma geçtim oda medical parka geçti leyla hanımda çok doluymuş korkuyoruym şimdi ona gitsem oda ayrılır diye zaten leyla hanımdan randevu alamadık çok doluymuş sen memnunmuydun leyla hanımdan çok moralim bozuk doktorsuz kaldımya medical park haziran başı gibi açılıyomuş bilgi alamıyorum ama ark pahalı diyor ben mehtap hanımla konuştum medipolle fiyat farkı olmayacak falan demiş bilmiyorum ya tatlicadiarzu

arkadaslar ben bahceliewler medical parka gidiyorum ve sanırım tüm şubelerinde fiyat aynıdır ssk olarak muayne ücreti 40 ytl gecen ay ikili test yaptırdım 77 ytl normal doğum 1000ytl sezeryan 1750ytl. ben fiyatları çok arastırdım cevredeki diğer hastanelerdende fiyat aldım ve bes assa bes yukarı fiyatlar aynı pahalı bi hastane degil.çünkü hem doktorları kaliteli hem hastane çok şık ve yeni.

çok teşekkürler verdiğin bilgiler için fiyatlar iyi ben medipolde daha fazlasını bayılacaktım bide doktorlarını ellerinde tutamıyor beceriksizler

ya canım ben önce medipolde pınar hanıma gidiyordum ayrılmış sonra mehtap hanıma geçtim oda medical parka geçti leyla hanımda çok doluymuş korkuyoruym şimdi ona gitsem oda ayrılır diye zaten leyla hanımdan randevu alamadık çok doluymuş sen memnunmuydun leyla hanımdan çok moralim bozuk doktorsuz kaldımya medical park haziran başı gibi açılıyomuş bilgi alamıyorum ama ark pahalı diyor ben mehtap hanımla konuştum medipolle fiyat farkı olmayacak falan demiş bilmiyorum ya tatlicadiarzu

canım ben memnunum leyla hanımdan
bak sema hanım var oda cok tecrubelı bır doktor tavsıye edıyorlar
ben dusuk yapınca gıdemedım daha ama belkı sema hanımada gıdebılırım

bende özel göztepe hastanesine gidiyorum benim doktorumda oraya geçiyor göztepe normal ücret 90 sskyla 60 ödüyordum doktor buradan daha uygun olucak fiyatlar dedi bilemiyorum tam olarak ben haziran gibi gideceğim ozaman öğrenicez artık

Beyaz bulut göztepe hastanesinde doktorunun adı ne. İnternetten baktım ben Fatih bey var iyi mi acaba. Doğum ücretleri pahalımı göztepe hastanesinde?

Beyaz bulut göztepe hastanesinde doktorunun adı ne. İnternetten baktım ben Fatih bey var iyi mi acaba. Doğum ücretleri pahalımı göztepe hastanesinde?

canım doktorumun adı gökmen iyigün gerçekten iyi bir doktor tavsiye edebilirim bende tavsiye üzerine gittim memnun kaldım internetten direk ismiyle araştırabilirsin gökmen beyi doğum ücretleri hakkında bilgim yok ama enson 1 sene önce bi arkadaşım orda doğum yapıcaktı pahalı olduğu için vazgeçti şimdi nasıldır bilmiyorum

Beyazbulut aradım Göztepe hastanesini gerçekten pahalı. Normal doğum ssk'lı 2.100 ytl. benim gittiğim hastane de zaten 2.300 ytl.

X