Saç Kesim Şekilleri Kıvırcık Saça Perçem Olur mu?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
perçem dediğin hep alnının ortasında durmasını istiyorsan olmaz bence ma yanlarda hoş olur benimde kıvırcık senin dediğin gibi lüle kıvamında bi kıvırcık. onleri kısalttım alın boyunda bir perçem değil düz tuttuğumda elmacık keiklerime gelen bir boyda kestimiş perçemin hemen arkasındaki yana dökülen saç bölümünü uzun bırakıp arkaya doğru tekrar kısaltmıştım yani ön kısa orta bölüm en uzun arkası en kısa :KK70:
kuaför bile saçın kıvırcık olmza vs deyip durdu korkma olur dedim kıvırcık saç kendine göre bi şekil alıyor ki kestirdikten sonra beğenmeyen kimse olmadı çok güzel farklı oldu...

yani kısaca alnının ortasında tutmayacaksan yani yanlardan perçen istiyorsan olabilir

Kızlar melekler korusun özgür olarak google'da aratın görsel bölümünde kahküllü kıvırcık saç modelleri çıkıyor kötü durmamış

Kızlar melekler korusun özgür olarak google'da aratın görsel bölümünde kahküllü kıvırcık saç modelleri çıkıyor kötü durmamış

güzel ve modern bi saçınız var anladığım kadarıyla ne mutlu size ki istediğiniz kesimi bulabilmişsiniz , darısı başımıza :) dediğin gibi yan perçem denemek istiyorum bakalım
bu arada örnek için teşekkürler hemen bakıyorum

netten bulduğum bi foto , güzel olmamış :KK43:

gh8.jpg

selam kızlar :KK16: ben az önce saçlarımı kırpttım :KK9: aslında niyetim az bir şey önlerden azaltmakt ama kahkül kestiğimi saçlarımı kuruttuktan sonra anladım kendimi tebrik ediyorum :KK19: resmimi koyuyorum ve yorumlarınızı bekliyorum :97:Eki Görüntüle 126734

Resmi göremedim canım ama güzel olmuştur sanırım.Benim de saçlarım kıvırcık ve omuzlarımda ben de yan gelecek şekilde perçem(zaten perçem yan olan,kakül ortadan olan diye biliyorum)en kısası da burnuma geliyor düşünün yani:)) ama benim saçlarımın önü kıvırcık değil dalgalı.Yanlara doğru da katla çenemin yukarısına geliyor.Eğer saçlarınız çok kabarıyorsa özellikle de önleri perçemi tavsiye etmem.Kıvırcık saçlıysanız sadece uçları ara makaslıyorlar.Bence benim gibi kıvırcıksanız asla usturayla da kestirmeyin saçlarınızı.

bende kıvırcığım ve perçem istiyorum ama kıvırcık olarak kullanmak istiyorum alnımda dar değil çok kararsızımmm​

X