Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

kızlar yıllardır saçlarımda balyajı kullanıyodum.iki aydır kızıl deniyorum ama istediğim parlak kızılı bir türlü tutturamadılar.önereceğiniz parlak kızıl renk ve marka varmı?bana yardımcı olurmusunuz ltf.şimdiden herkese tşkler.

Ben de 5 yıldır kızılım. Ama hiç kendim boyamadım.
Bence sen de kuaförüne danışsan iyi olur. Kuaförler ten rengine uygun rengi belirliyorlar. Bu şekilde renk ve marka denemek yanlış bana göre. Herkese yakışan farklıdır.
Kolay gelsin...yerimseniben

Ben de 5 yıldır kızılım. Ama hiç kendim boyamadım.
Bence sen de kuaförüne danışsan iyi olur. Kuaförler ten rengine uygun rengi belirliyorlar. Bu şekilde renk ve marka denemek yanlış bana göre. Herkese yakışan farklıdır.
Kolay gelsin...yerimseniben

kuaförde boyattım zaten canım.ama içime sinmedi hiç.istediğim kızıl tonunu yakalayamadılar.bi şey daha sorcam saçlarını ne sıklıkta boyuyorsun.tşkler canım.

kuaförde boyattım zaten canım.ama içime sinmedi hiç.istediğim kızıl tonunu yakalayamadılar.bi şey daha sorcam saçlarını ne sıklıkta boyuyorsun.tşkler canım.

Rica ederim.
Kış aylarında 1,5 ayda bir boyatıyorum.
Yaz aylarında 2 ayı buluyor. Hatta kuaförüme kalsa yaz bitmeden boyamak istemiyor. Bilirsin; deniz ve güneşten çok etkileniyor saçlarımız bir de boya eklenince çok yıpranmasın der. Hep "yazın başında boyayım,sen ne zaman artık tatil defterini kapatırsan o zaman gel" der. Ben dayanamıyorum. Bir de yaz ortasında da boyatıyorum işte.
Kuaför konusunda şanslı kadınımdır. Benden para kazanmayı hiç düşünmez. Sadece saç sağlığım ve güzelliğim için uğraşır.

Rica ederim.
Kış aylarında 1,5 ayda bir boyatıyorum.
Yaz aylarında 2 ayı buluyor. Hatta kuaförüme kalsa yaz bitmeden boyamak istemiyor. Bilirsin; deniz ve güneşten çok etkileniyor saçlarımız bir de boya eklenince çok yıpranmasın der. Hep "yazın başında boyayım,sen ne zaman artık tatil defterini kapatırsan o zaman gel" der. Ben dayanamıyorum. Bir de yaz ortasında da boyatıyorum işte.
Kuaför konusunda şanslı kadınımdır. Benden para kazanmayı hiç düşünmez. Sadece saç sağlığım ve güzelliğim için uğraşır.

tşkler lalelecim saol canım.çok çbuk akıyo ve matlaşıyo gibi geliyor bana kızıl renk ilk defa denedim ve panik içindeyim iki aydırda istediğim rengide elde edemeyince sabırsızlandım böyle ama aydınlattığın için tekrar tşkler.

tşkler lalelecim saol canım.çok çbuk akıyo ve matlaşıyo gibi geliyor bana kızıl renk ilk defa denedim ve panik içindeyim iki aydırda istediğim rengide elde edemeyince sabırsızlandım böyle ama aydınlattığın için tekrar tşkler.

Rica ederim arkadaşım.
Duyduğuma göre en çok akan renk kızılmış. Elbet boyanın ilk günlerinde benim boyam da akıyor,yastığıma,havluma geçiyor. Ama 1 hafta sonra geçiyor akması.
Yine bildiğim kadarıyla matlaşmasının sebebi; boyanın yenilenmesi gerektiği için.

Kızıl muhteşem bir renktir. Bir defa rengini buldun mu; vazgeçmeyi asla düşünmeyeceksin bile.yerimseniben

eğer kuaföre boyatmayıp kendin boyayacaksan önerim koleston 77/44 kor ateş kızılı hem çok güzel hemde piyasadaki boyalar içinde en az akan kızıl tonu şimdiden kolay gelsin

eger sacların cok koyu deilse acmadan boyatabilirsin. ama önceden koyu bi renge boyattıysan acıcı kullanırlar o zmanda biraz yıpranır. benim kahverengiydi öncedende sarı gölgesi vardı. kızıl yaptırdım yıkanınca biraz akınca daha güzel görünüyor

kızıla boyayınca her banyoda boyanın akması deli etmişti beni.o da cesaret edemeyip balyaj attırmıstm saclarımın önlerıne arkalarına.hepsını boyasam ne olrdu acaba.o boya akınca sacım acayip bi renk almıstı.kızıl desem kızıl deil sarı desem sarı deil.o da kızıla boyadıktan sonra koruyucu bısey surduler(boyanın akmamsı için).ewt bnm sacımıda acmıslardı siyah boya vardı bende kızıla boyamadan önce saçımıdi.sonradan o irenc rengi yok etmek için 1 ayda 3 kere sacımı boyattım sıyaha.saçlarım ne hale gelmişti.siyahtan baska sac rengı yakısmıyo zaten bana. bunu test edip onayladım bi bu kar kaldı bana.:)))))

kızıla boyayınca her banyoda boyanın akması deli etmişti beni.o da cesaret edemeyip balyaj attırmıstm saclarımın önlerıne arkalarına.hepsını boyasam ne olrdu acaba.o boya akınca sacım acayip bi renk almıstı.kızıl desem kızıl deil sarı desem sarı deil.o da kızıla boyadıktan sonra koruyucu bısey surduler(boyanın akmamsı için).ewt bnm sacımıda acmıslardı siyah boya vardı bende kızıla boyamadan önce saçımıdi.sonradan o irenc rengi yok etmek için 1 ayda 3 kere sacımı boyattım sıyaha.saçlarım ne hale gelmişti.siyahtan baska sac rengı yakısmıyo zaten bana. bunu test edip onayladım bi bu kar kaldı bana.:)))))

ayyy bende yaptırmıştım balyaj ama akınca iğğğreennnnnnçççççççç:bbo:.... şu aralar bende kızıla boyamak istiyorum acaip derecedeyerimseniben kolestonun aşk alevini alıp kendim boyayacağım ama.. pztsi en geç boyuorum acaip kızıla merak saldım e bi de değişiklik isteği tabi.. :1rolleyes:

Benim arkadaşım kuaför HİÇ YAMAZ ÖYLE. aYRICA İLK DEFA SENDEN DUYDUM ORİALİ RÖFLE YAPTIRMAK İÇİN kullanıyorlar kızıl için değil

arkadaşlar ben de saçımı ilk boyatırken kuaföre gitmiştim aslında saçlarımın rengi hiç koyu değil ve de hiç boya da yoktu açık kahveydi saçım ve oryelle açtılar sonra boyadılar tabi 3-4 sene önceydi bu daha o zaman bilmiyodum neler olacagını.kızıla boyadıktan sonra çok güzel bi renk oluştu bayıldım ama ilk yıkama da bütün hepsi aktı ve turuncu bir saç ortaya çıktı hem de kırıklarla dolu böle tüy tüy olmuş bir saç..yani kuaför sadece sırf daha fazla para almak için oryel kullandı ve mahvoldu saçlarım..daha sonra başka kuaförlere gittim işte onlar da hayır senin kendi saçının rengi açık zaten ne gerek varki açmaya felan dediler yani uzun sözün kısası sana tavsiyem önce kendin bi dene evde kızıla boyamayı yani çok iddialı bir renk istemiyorsan dene bence bi de bulabilirsen koleston perfect die bi boya var onun kızılları muhteşem tutuyo ondan dene eer tutmazsa boya zaten kaybedeceğin bişey yok gidersin kuaföre...

3 aydır kızıl saclarım suanda turuncu :) ama sarıya dönmek istiyorum şuanda bu işlemi yaptırsam saçlarımın kopucanı da biliyorum o yuzden golgeyle baslayıp coğaltıcam..röfleyi güzel yapan istanbul anadolu yakasında biyer var mı?fisfisfis

Ben döndüm daha doğrusu dönmeye çalıştım ama sakın siz denemeyin derim saçlarım mahvoldu kızıl saç çok inatçı oluyo kuaför 3 defa açmaya çalıştı ama saçlarım nuh dedi peygamber demedi.

3 aydır kızıl saclarım suanda turuncu :) ama sarıya dönmek istiyorum şuanda bu işlemi yaptırsam saçlarımın kopucanı da biliyorum o yuzden golgeyle baslayıp coğaltıcam..röfleyi güzel yapan istanbul anadolu yakasında biyer var mı?fisfisfis

canım anadolu yakasını bilmem ama avrupa yakasında benim kuaförüm var küçük çekmece de benim 3 yıl önce koyu kızıl saçımı tek seferde röfle yaptı ve süper oldu hiiiç belli bile olmadı ayrıca saçı besleyici bişiiler de yapıyor randevu almak zor çok ta yoğun ama istersen telefonunu veririm sana

Selam ben de saclarimi kizila boyatmistim.Kizil aktikca turuncu rengi aldi.Tam 7 ay sonra sari röfle yaptirdim tuttu,güzel oldu yani...

bu saç rngini kusturmaa olayııı siyah saçtada olurmu yhaa lütfen biri bişe sölesın yoksa delirijem bı turlu boya tutmuoo siyah saça:S:S:S:S:çok üzgünüm:

siyah saçı açtırmak istiyorum diceksin kuaforüne yıpranma olmasın diyorsun ama saç yinede yıpranıyor ewde siyah saç asla açılmaz rengi komik birseyler oluyor ana saç açılıyor kesinllikle kuaföre danış ben siyah saçtan bu hafta kurtuldum

benimde sacim paletteden sarap kiziliydi. altinda sari golgelerim vardi. akar akmaz kahveye boyadim( koleston) kizillar gitti bunu kullandktan sonra bahara kadar sariya donecegim.
(ben her renkten her renge dondum mavi siyah, kizil siyah, siyah, kahve, tum kizil bakir tonlari, en son sari...)
diyecegim o ki acele etme yavas yavas donersin bosa 100 lira verme gerek yok. sen surekli sacina bakim yap, her ay boya yipratir. yavas yavas donersin.

ben siyahin ustune boyadim ama tutmustu benimki. bir hanim demisti ki beyaz sabun yada arap sabunuyla yikayin aciliyor. menekse yagi da aciyor saci. aciciyi denedim soyle ki; boya boyayi acmiyor benim dipleri baska uclari baska renk olmustu lorealin acicisiyla.
ben hep kendim boyadim paket boyalarla.

dilbilgisi kurallarina uyarak yazarsan, demek istediklerini herkes daha iyi anlar.
kuaforlerdeki oryellerle, disardan alinan alinan oryel ayni. miktarini kuafor belirler kac kuvvetle, kac ml. oryel kullanacak bu biz bilemeyiz. benim dedigim acici, lorealin sac acicisi. marketlerde gorursun.

X