Kıyafet seçiminde alt beden üst beden uyumsuzluğu

gamsee

xoxo
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2007
304
4
önce mod arkadaşlar isterseniz kilitleyin başlığı hiç farketmez sadece yazmak istedim.. bugün çoookk beğendiğim bikiniyi 75 beden göğüslerim yüzünden alamadım =(( alt tarafım 36 iyi güzel hoş da üst 34 olunca olmuyoo... aslında herzaman olurdu 36 ama beğendiğim amerikan markasının 36 bedeninin bile göğüs ölçüleri 87-88 olunca ve başka da beden olmayınca alamadım.. zaten çok iğrenç gözüküyo.. kalça 92 bel 66 falan göğüs -ölçtüm ki kaburga kemiklerim geniş heralde 82 çıktı hayret- ama iğrenç, orana daha doğrusu orantısızlığa bakın.. e çaresi diceksiniz yok işte yokk!!! küçültmek isteyen arkadaşlar belki kızcak ama üzgünüm o konuda yakınmak sinirimi bozuyo..

ya canım sen ole sannnn senin sorunun tek yazın bikini ghiymek bizim sorunumuz hem yaz hem kıs bişey giyememek sükret haline seninki ii demiom ama bizim ki daha kotu cnm ablamın da cok kucuk ama benim cok buyuk altıma 36 giyiyorum üstüme 40 42 düşünebilio musun hem yazın hem kısın hep dikkat cekio kücültücü sütyen cok fazla kücültmüo ama buyuk gosteren destekli sütyen dolu var. ilaç var krem var bizim icin bişey yok ama. bel agrısı boyun agrısı herkes bize bakıo bakmasalar bile üstüme alınıorum yanımdan biri laf atıo gözlerin cok güzel dio ben goguslerim die anlıorum takıntı olmus işte biri sana baksa gogsune bakıo sanıosun kilo alıosun hareketini kısıtlıo aman yaaa üff herkesin bi sorunu var fazla dert etme yavrucum

gamsecim üzme istersen bu kadar cok kendini.bende ayni durumdan muzdaribim ama artık takmıorum(sanırım:eek:)ama ben bu duruma rağmen bikini secebiliorum.mesela ipli seçmiorum cunku olmuo ama üçgen olan kalın askılılar cok hos duruo ve kendimi inan cekici bile hissediorum.benim ölçüler cm bazında 81 67 91.yani aynıyız nerdeyse bence sadece model değiştir,markaya takılma:içelim:jeyyar:1hug:

ya kızlar işte ne karpuz kadar olacak neden minik limon kadar..ah bi ortasını bulabilsek..işte en iyisi avucu dolduracak kadar..çok büyükte cidden kötü..deforme oluyo sarkıyo toplaması zor kıyafette kötü duruyo..işte en idealı dişiliğimizi belli edecek kadar..ama işte kimse 4 -4 lük olmuyo..o dünyanın en güzel mankenleri bakıyoz görüyoz..kusursuz sanıyoz..gerçi zaten yüzde 80 slikonlu ama yani hep bi yerlerinde kusur oluyo işte..ya yüzü güzel vücudu orantısız oluyo..yada vücut 10 numara bakıyosun yüzüne böö diyosun..ama işte bu kadar çok beğenilmelerinin çekici bulunmalarının kıyafetlerini bu kadar güzel taşımalarının en önemli sebebi öz güvenleri çok yüksek..gerçekten insan kendine güvendiği zaman duruşu endamı değişiyo ve her yönden güzel görünüyo..

aynı sorun bende de var.maalesef klasik kıyafet giyemiyorum bir türlü.üst ceket 38 beden ,alt pantolon ise 42 beden oluyor..o yüzden istediğim bir takımı alamıyorum...

uf çok sinir edici durum istedigini giyememen.bana yakışıyor giy diyorlar ama malum örtülüsün nasıl giyesin kalçaların çıkmışken.
Bendede bel incecik,gögüsler maşallahı var kalçada aynen.ama bakın etek muhteşem duruyor,bana çok yakışıyor.benimde üst 38 oluyor ama gögüslerden rahat giyemiyorum.pant.da 42 tam oluyor ama etekde olmuyor:)bazı kesimlerde

bende bu konuda muzdaribim ama büyüklükten.sıfır beden olmama rağmen göğüslerim kocaman.annem falan normal diyo ama heralde beni teselli etmek için.südyeni giyiyorum göğsüm südyenin şeklini alacağına südyen göğsümün şeklini alıyo,arka kısmı varya taaaa enseme çıkıyo:1shok:.biş şekilde büyük göstermek mümkün ama küçük göstermek mümkün değil:çok üzgünüm:

ben de 36 bedenim....85 beden sütyen kullanıyorum, göğüslerimden çok memnunum ama omuzlarım biraz geniş ceket bulamıyorum o yüzden istediğim gibi.basen olmadığı için omzuma göre ceket giyince etekleri sallanıyor gibi geliyor,diğer türlü olunca da omuzdan kasıyor.ceket bulamıyorum o yüzden her zaman,klasik giyinmem gereken ortamlar çok oluyo ben de sapıtıyorum ne giysem diye

X