Bebek Beslenmesi Bebeğin beslenmesi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

defnecik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2008
11
0
aranıza yenikatıldım, bende şubat annesiyim kızım 3 aylık oldu çok şükür.sizinle paylaşmak istediğim kızımın kakası bikaç gündür yeşil.anne sütü ve mama ile besleniyor. mama ilk zamanlarda milupa aptamil kullanıyordum 2 haftadır sma gold kullanıyorum mamadan mı acaba? benzer sorun yaşayan varmı? birde mama takviyesi yapan anneler günde ne kadar (kaç cc) mama veriyorsunuz? hepimize kolaylıklar. paylaşımlarınızı bekliyorum

merhaba canım ,bende subat annesıyım ben sadece anne sutu verıyorum ılk 20 gun kadar sutum yetmedıgı ıcın mama takvıyesı yapmıstım ,sımdı gerek kalmıyor ,mama degısımınden olabılır dıye dusunuyorum kakasının yesıl olması,pediatriportalı.com dıye bır sıte var doktorlar cok cabuk cevap veriyorlar bence ordakı doktorlara bır danıs ,güle güle büyüt bebegini

meraba canım gule gule buyut bebısını benım oglumda 3,5 aylık ve sutum yetıyor ama ben gecelerı dhaa uzun uyusun dıye mama verıyorum 120 cc verıyorum dr 1 kere verceksen versende olur vermesende olur demıstı ama ben verıyorum rahat uyusun dıye kakasında yesıl olması cnm kendını usutme usutursende olurmus sutunden gecer bebegew ama mamadanda olabılır cunku bende ılk aptamıl kullandım eczanede bulamayında lactum aldım o zmanda yesıl olmustu kakası hemen degıstırdım amayı gene aptamıle devam edıyoruz ole bı problemımız olmadı canım
allah gule gule buyutmenızı nasıp etsın

canım mama kutularını üzerinde yazıyıo zaten 30 cc de 1kaşık 60 cc de 2 kaşık mama verceksin böyle...eğer bununla doymuyorsa cc yi yükselt ve kaşıklada ona göre ver...

aranıza yenikatıldım, bende şubat annesiyim kızım 3 aylık oldu çok şükür.sizinle paylaşmak istediğim kızımın kakası bikaç gündür yeşil.anne sütü ve mama ile besleniyor. mama ilk zamanlarda milupa aptamil kullanıyordum 2 haftadır sma gold kullanıyorum mamadan mı acaba? benzer sorun yaşayan varmı? birde mama takviyesi yapan anneler günde ne kadar (kaç cc) mama veriyorsunuz? hepimize kolaylıklar. paylaşımlarınızı bekliyorum

saglicakla bebeyinin buyutursun insallah canim.aramiza hos geldin.hem biberon hem emzirdigin icin gun icinde yedigin yesil bir sevze yada meyvadan dolyi .yesil kaka yapabilir.yada normalinden cok fazla besliyosan bebeyini kakasini yesil yapar.yada usuttuysen ama .benim bebeyimde yesil yapiyo arada ben cok arastirdim internetten doktorlardan cok yedirilmesinden dolayi oluyomus.arkadaslarin dedigi gibi biberonla beslemeye karar verince mamanin uzerinde yaziyo su kadar aylik su kadar hazirlayin diye.he bazen her cocugun bunyesi bir olmadigi icin farklilik gosterebiliyor ozaman bir asagi bir yukari deneyebilirsin ama yazdigi gibi tam olarak

..saglicakla bebeyinin buyutursun insallah canim.aramiza hos geldin.hem biberon hem emzirdigin icin gun icinde yedigin yesil bir sevze yada meyvadan dolyi .yesil kaka yapabilir.yada normalinden cok fazla besliyosan bebeyini kakasini yesil yapar.yada usuttuysen ama .benim bebeyimde yesil yapiyo arada ben cok arastirdim internetten doktorlardan cok yedirilmesinden dolayi oluyomus.arkadaslarin dedigi gibi biberonla beslemeye karar verince mamanin uzerinde yaziyo su kadar aylik su kadar hazirlayin diye.he bazen her cocugun bunyesi bir olmadigi icin farklilik gosterebiliyor ozaman bir asagi bir yukari deneyebilirsin ama yazdigi gibi tam olarak

cevaplarınız için sağolun. bu arada mama verenler varsa biz dr brown doğal akışkan biberonunu kullanıyoruz.anne memesi gibi çekmeden gelmiyor.çok rahat ettim ben emmeyi de bırakmadı. sıkıntısı olan varsa deneyebilir.biberon emzikleride 3 aylık periyotlarla değişiyor.

X