bilginize ihtiyacım varr

serenat

İYİKİ DOĞDUN UĞUR BÖCEĞİM
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
4.201
0
47
arkadaşlarr bilgilerinize ihtiyacım varr en yakın arkadaşım şuan 15 haftalık hamile ve ikinci gebeligi ilk gebeliginde 3,5 aylık düşük yaptı ve o zaman gebelikle birlikte bir kist oluştugunu söylemişlerdi drlar ama düşük yaptıktan sonra temizleme esnasındaki drda kistinin olmadıgını söylemişti. şimdi ise bu haftaya kadar arada arada adet kanaması gibi her ay kanamaları oldu arkadaşımın ve bu hafta dra gittiginde dru ultrasonda miyom veya kan pıhtısı oldugunu söylemiş. şimdi ögrenmek istedigim böyle bir sorun yaşayan varmı ve eger daha önceki gibi miyom oluştu ise bu miyom bir kaybolup sonradan tekrar çıkabiliyormu. şimdiden teşekkürler.

bu konuda doktoru ona bir bilgi vermedimi bebekle ilişkisi hakkında ???
Bildiğim kadarıyla kisti bebek küçüktüyor yani kisti olan bir hamile kadının kistinin geçiçi süreliğine kaybolduğunu biliyorum

arkadaslar 10 ay oldu evlendım ama artık bebeğim olsun istıyorum ama ya olmassa ya sorun varsa sorularından kendımı alamıyorum yardımcı olun bana

evlilikte bi sene beklemeden panik yapmak gereksiz....gelelim miyom olayına benimde gebeliğimin 5nci ayında ılk alttan muayne esnasında dr buldu..gebelik boyunca büyüyo sonra küçülüyomuş...ama senin arkadaşının durumu daha karışık kesinlikle iyi bi hekime gittiğinden emin olmalı..benimki nasipse doğum yolunu örttüğünden sezeryan olcağım için sezeryanda alınıcak...

arkadaslar 10 ay oldu evlendım ama artık bebeğim olsun istıyorum ama ya olmassa ya sorun varsa sorularından kendımı alamıyorum yardımcı olun bana
OOOOOOO SEN DAHA BAŞTAN BÖYLE YAPARSAN KENDİNİ ZATEN OLMAYACAĞINA İNANDIRIRSIN YAPMA BÖYLE CANIM BENİM OLUR ELBETTE.KAÇ AYDAN BERİ KORUNMUYOSUN Kİ.BENDE BÖYLE SENİN GİBİ HEP KURARDIM YAA OLMAZSA YA HAMİLE KALAMASSAM DİYE.MADDİ DURUM DA ÖYLE ÇOK ELVERİŞLİ DEĞİL TABİ TEDAVİLERE NAPARIZ ALLAHIM DİYODUM AMA SONRA PEK DÜŞÜNMEMEYE KARAR VERDİM VE SONUNDA HAMİLEYİM ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAHIMA:nazar::nazar::nazar:

ya ne bılım iste gene de insan tedırgın oluyo... yardımın için çokkkkkk teşekkur ederım bı nebze rehatlattın beni. ALLAH bebeğini sağlıkla doğurmanı sağlıkla buyutmenı ve hayırlı bı evlat olmasını nasıp etsın

slm canim bu olayi ben yasamadim ama 2 gun once bir arkadasima gittim gecmis olsuna 5 gun hastanede yatmisti.o da 3 aylik hamile ve dedigin gibi rahminde kan pihtisi olusmus ..dr 5 gun kontrol altinda tutmus ve bazi ilaclar vermis hepsi dagilmasa da yaridan cogu gitmis ...kalani da ilacla gecer demis..su anda gayet iyi ama dr surekli yat demis cunku beli cok agriyormus.is falan yapamiyor..ama beli bir sure böyle olacak tabi hep degil...gececekmis yani...

sen de arkadasina soyle kendine cok iyi baksin usutmemeye dikkat etsin ve kendini yormasin...o zaman tehlikeli oluyormus...gecmis olsun...

X