Cilt Bakımı Ürünleri vivet tüy sarartıcı

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

BenMutluKiz

SeNi SeViYoRuM...
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2008
13.358
47
36
merhaba kızlar ben vivet tüy sarartıcı kullandım bundan iki hafta önce kadar.ama çok pişmanım öncelikle tüylerimin kökleri bir hafta sonra siyah siyah gözüktü.daha sonra vücutum çok kötü kaşınıyo.kırmızı kırmızı kabardı.sizce alerjimi oldum kızlar?senağlama

yaa bende kullandım, dipleri siyah siyah oldu bi hafta sonra, uzadımı ne .Aman Tanrım çok kötü.
Saç boyasıyla boya daha iyi.
Ben artık öyle yapıcam

bende doktora giderken bacaklarımda kullandım....
kasıya kasıya öldüm ve hep yara oldu bacaklarım....
suya değince de yanıyolar...
hayatta bi daha o markayı almam....

benim de tatlı tatlı kaşınıyo ve daha sonra kızarıyo çok kötü oldum ya biran önce geçsin istiyorum.çünkü gördükçe kendimden korkar oldum.

ark üzüldüm ben sesu sarartıcı kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır memnun kaldım
yüzüm için kullanıyorum en hassa bölgeye yani
bir de tavsiyem olucak bu tarz kremleri önce göbek cevrenizde deneyin ve 48 saat bekleyin
kaşıntı kızarıklık yapmıyorsa kullanabilirsiniz
umarım cildinzi düzelir

tüy sarartıcı kremler tüyleri uzatıyor sanki.. ben kolumdaki tüyler için denedim
sanki daha da uzadılar.. bir de çok kaşındırıyo kıpkırmızı oluyo..

Ben kollarım için 2 kez sarartıcı kullanmıştım (markasını hatırlamıyorum birkaç yıl oluyor) ilkinde bir sorun olmadı çok dikkatli kullanmıştım dakika tutmuştum fakat birkaç ay sonraki 2. kullanışımda aynı süre bekledim bir bölgeyi sildim kontrol ettim sararmamış ben de fazladan 2 -3 dakika daha bekleyip yıkamıştım.Ertesi gün bir baktım kökler simsiyah çıkmış öyle böyle değil hem de :1shok: hemen göze çarpıyordu saklıycam diye ne çektim şakkıdı
Bunlar da bana ders oldu bir daha sarartıcı kullanmadım faydasından çok zararı dokundu bana hiç etkili bir yöntem değil üstelik güneşte yine sarı sarı parlıyorlar tüy var mı var sonuçta :1no2:

çok iğrenç bi marka benim yüzümü yara yapmıştır sesuyu kullanın daha iyi . gerçi son zamanlarda sesuda benim yüzümde kızarıklık ve morarma gibi renk değişikliği yapıyo ama bi kaç saat sonra geçiyo ya kalitesi değişti yada artık benim yüzüm kaldırmıyo.

önceleri sesu kullanıyordum bitince vivet deneyeyim dedim kullandım ama çok çabuk sarı rengi gitti siyah oldu hemen kaşıntı yapmadı bende ama sanki kollarımdaki tüyler gürleşip çoğalmış gibi hissediyorum?

ben yıllardır tüm vücudumu sarartıyorum tüylerimde hiçbir sertleşme,köklenme olmadı yani zaten kıl kadar ciddi boyuttaysa lütfen aldırın sarartıcı tüy konumundakılerde etkılı we doğal

sesu kullanın ! ben inanın lise 4e geçtim ortaokuldan beri kullanıyorum bu sarartıcıları çok aşırı bi uzama yok ama azcık besler.. vivet tam bi rezalet sarı olmaz bakır olur tüyleriniz almayın bi daha sesuyu tek geçerim..

ben de yıllardır tüy saratıcı kullanıyorum.memnun değilim ama başka çarem yok.evet uzatiyor sertleştiriyor...

ben bıyık bölgem için kullancam bıyıklarımı alınca hemen sivilce çıkıo o yüsden almıorm ama fazlada yok o yüsden makasla kesiorm dipden biras kalıor oralar için sesu yumu önerirsinz

Bnce byk bölgenizi iple alın ewt cmbzla bnde bi ara alıodm ama ark.ın dedii gibi svlce yapıodu ama şmdi öyle bi skntm yok iple alın derim bnde ty sarrtıcı krem hç kllanmadm hrlde sesu yu alrm vivetten vazgeçtm bu kdr sözden snra :))

X