Medipol Hastanesi, Kadın Doğumcu

ya kızlar bende medipole gitmek istiyorum, ama leyla hanıma 10 gün sonrasına randevu alabiliyorum, bir de bahar hanım var, onamı gitsem acaba, bahar hanım hakkında bilgisi olan varmı?:uhm:

Arkadasımın esı orada calısmıstı saglık personelı olarak bıze dırek sema hanımı onerdı tecrubesı cok fazlaymıs ve cok ıyıymıs
ama ben bekleyemedıgım ıcın leyle hanıma gıttım sımdı onun hastasıyım cok seker cok ılgılı oda
bılgınız olsun sema hanımıda tavsıye edıyolar

Bende Medipole Gidiyorum Mehtap Hanimdi Benim Kide Fakat Hastahane Değiştirdi O Yok Diye Banu Hanuma Gittim Bi Kere Onuda Pek Tavsiye Etmiyolar Cokta Hastasi Yok Zaten Aslinda Ben Memnun Kaldim Cok Ilgilendi Cunku Nasil Ve Ne Yamam Gerektiğini Bile Teker Teker Anlatti.ama Dün öğrendim Medipolden Bi Asistan Bi Arkadas Söyledi Yeni Bi Kadin Dogumcu Basliyo 2 Haziranda Belki Ona Giderim Bu Sefer Randevum Tam Da 2 Haziranda Zaten.

pazartesi günü ben medipolde bahar hanıma gideceğim geir gelmez ilk yorumlarımı yazarım size, yardımı olur herhalde.CADIARZU

yaw pınar hn.neden ayrıldı medipolden acaba?aslında neden tek tek ayrılmalar oluyo orda bitek o değilmiş ayrılan .

fundacım aslında ben pınar hanımın hangi hastaneye gittiğini biliyorum, aynı zamanda kızkardeşiminde doktoru pınar hanım, neden ayrıldığını bilmiyorum ama, yalnız gittiği hastanede ssk geçmiyor haberin olsun, ona gideyim diye araştırdım çünkü, ama bana tuzlu geldi biraz.fisfisfis

Medipol Gibisi Yok Kizlar Ayrica Doktor Da Doktordur. Ben Ce Mediplün Tüm Doktorlari Iyi Ayrica Denemeden Bilemessiniz Hemde Hepsi Yillarca Ayni şeyleri Yapip Duruyorlar Tecrübesis Olmalarina Imkan Yok Bence Ben Banu Hanima Gidiyorum Pek Tavsiye Etmiyorlar Ama Bence Iyi Bir Doktor Ilgileniyorda Neyi Nasil Yememem Gerektiğini Bile Söyledi.bi şey Daha 2 Haziranda Yeni Bir Doktor Başliyo Medipole Mehtap Hanimin Yerine.

Dün ben gittim medipole bahar hanıma, kendisi çok güleryüzlü bir doktor tavsiye ederim hanımlara.s.

Bende tavsiyeler üzerine Leyla hanıma gittim. Mehtap hanımdan daha iyi sanırım. ama onunda gitmesinden korkuyorum :) bu benim 4. doktorum olcak. doktor değiştirmek çok sıkıcı aslında. birine güvenip herşeyi onunla paylaşmak istiyor insan ama :KK43:
Şimdilik Leyla hanıma devam. Umarım sorun olmaz...Bu arada Pınar Hanımın iyi olduğunu çok yakın doktor bir arkadaşım söyledi. Ama Pınar Hn.ın çalıştığı hastane çok pahalı ve bana mantıklı gelmiyor. Sonuçta Medipolde şimdilik iyi bir hastane donanımlı ve doktorlarıda iyi...

merhaba arkadaşlar 38 haftalık hamileyim ve medipolde dogum yapıcam normal dogum olacak 950 ytl dediler ama hastaneye yatıpta daha sonra cıkında ekstra para alıyorlarmı acaba orda dogum yapan biriler varmı yakınlarda dogum yapıpta beklediğindende fazla masraf cıkardılarmı bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar benim gittiğim hastane çok pahalı olduğu için doğumu medipol de yapmak istiyorum. Medipol de doğum yapan arkadaşlar tavsiye eder misiniz orayı nasıl bir hastane? normal mi yaptınız sezeryan mı? Bazı hastanelerde sezeryan çok rahat olurken bazılarında doğum sonrası daha ağrılı geçebiliyor galiba sezeryanda nasıllar? ve epiduralle orada doğum yapan var mı nasıl memnun kaldınız mı?

Merhabalar,

Bende Medipol'de doğum yapmayı düşünüyorum.Şuan gittiğim doktorun bulunduğu hastanede doğum fiyatları çok uçuk.Herkes birşeyler söylüyor,kafam çok karıştı.Olumsuz yazılan birşeyde görmedim.Özellikle tavsiye edebileceğiniz bir doktor varmı?Yönlendirmenizi bekliyorum :)

Mrb arkadaşlar bende henüz yeni bir anne adayıyım 4 haftalık bebişim:CüvCüv:
benim dr Bahar hanım şuan memnunum 2.gidişim henüz ama nasıldır acaba kendisinde doğum yapan arkadaşlar varmı

evet gerçekden sezeryanda nasılllar bu hastanede sezeryan olan varmı gerçekden agrı olayı hastanesine göre değişiyor inş iyidir sezeryan olan varsa yazabilirmi? ben 4 hafta sonra sezeryan olcam orda korkuyorum doktorum seval pata 1500 de sezeryan ücreti ama ekstra şeyler çıkıyomuş malesef benim arkadasım doğum yaptı normal o hastanede 950 demişlerdi onada ama çıkışda 1500 ödedi bilmiyorum artık ben kaç ödiycem inş fazla çıkmaz o ücrett..

medipolde bahar çağları kesinlikle tavsiye ederim kızlar bizim aile doktorumuz gibi birşey tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.ağbimin hanımı sezeryan yaptı bahar hnmda ve çok memnun kaldık tatlı dili ve rahatlatıcı konuşması,biilgileriyle insanı çok rahatlatıyor. doğum fiyatıda suit odada herşey içinde 1800 dü. ama geçen seneki fiyat daha pahalıydı şöyle söleyim muayene ücreti 50 ytlydi şimdi 25 olduğuna göre eminim sezeryan fiyatıda düşmüştür. birde zaten devamlı hastasıysanız ek indirim yapıyorlar mutlaka konuşun

bende gebelik geçirdim malesefki kalp atımı durduğundan kürtajımı bahar hanım yaptı ve hiçbir sorun yaşamadım çok şükür. şimdi yeniden hamile kalırsam kesinlikle bahar hnm derim.. :)))

Son düzenleme:
evet gerçekden sezeryanda nasılllar bu hastanede sezeryan olan varmı gerçekden agrı olayı hastanesine göre değişiyor inş iyidir sezeryan olan varsa yazabilirmi? ben 4 hafta sonra sezeryan olcam orda korkuyorum doktorum seval pata 1500 de sezeryan ücreti ama ekstra şeyler çıkıyomuş malesef benim arkadasım doğum yaptı normal o hastanede 950 demişlerdi onada ama çıkışda 1500 ödedi bilmiyorum artık ben kaç ödiycem inş fazla çıkmaz o ücrett..

ben sezeryanla dogum yaptım
normal ıcın cok ugrastık ama olmayınca doktorum zorunlu olarak sezeryana dondu
12 saat sunı sancı aldıgım ıcın sıddetlı dogum sancılarıyla suursuz bır sekılde doguma gırdım
dogumdan sonra da damar yoluyla aldıgım sunı sancıların etkısı hala devam etmekteydı

dogum kısıseldır bana gore her ınsanın bunyesı ve agrı esıgı bırbırınden farklıdır
evet doktorun profesyonellıgı durumu cok etkıler ama sezeryanlı dogumdan da korkma
dogumdan sonra kalkıp yuruyenler dahı var

dsc04446e.jpg

Canım sema ovalı
sülalece ona gideriz..beni de o doğurttu
doğumda beni çok rahatlattı..
tansyonum 18 çıktı..
ne bu tansyon dedi güldu..
4 saat suni sancı verdi-uğraştı..
beni psikolojik rahatlattı
beni ebelere bırakmadı. o kadar yoğun olduğu halde hep yanıma geldi ama ben normal doğum yapamadım .çünkü bengisu kakasını yaptı..
yani 2.de ona gitcem

X