Medipol Hastanesi, Kadın Doğumcu

Çok iyi yaa. Bahar hanım dan zaten memnundum ama sizde böyle güzel şeyler yazınca içim rahatladı artık Bahar hanımla devam ederim. Teşekkürler arkadaşlar:1hug:

medipol hastanesinde şükriye leyla altuntaş hakkında daha ayrıntılı bilgi verebilen olursa çoook sevinirim.2 mayısta randevum var ve merak ediyorum nasıl birisi? kaç yaşında?
çok yoğun olduğu için ilgisiz kalırmı??lütfen uzun uzun anlatın lütfenn.:1no2:

medipol hastanesinde şükriye leyla altuntaş hakkında daha ayrıntılı bilgi verebilen olursa çoook sevinirim.2 mayısta randevum var ve merak ediyorum nasıl birisi? kaç yaşında?

canım bende 3 aylık hamileyim ve leyla hanımla devam etmeye karar verdim geçen ay. Evet yoğun olduğu doğru ama hastalarına gereken zamanı ayırıyo. Çok tatlı dilli ve iyi bir dinleyici. 30-35 yaşlarında gibi ama tam bilmiyorum genç ama. Ve kapalı bi bayan ama çok rahattım ben onda. Herşeyden önemlisi seni anlayabiliyo. Bi de bi arkadaşımız onda doğum yaptı 10 gün önce falan normal yaptırmış ilgisinden tavrından çok çok memnun ayrılmış hastaneden.
30'unda tekrar randevum var ona gidiyim yine yazarım gözlemlerimi. Ama için rahat olsun... Allah hayırlı doğumlar nasip etsin hepimize.

aynı derden müzdaribim cnm benimde randevum 6 mayısada ilk defa gidicem gidin akrabalarımın tavsiyeleriyle bende bilgi toplamaya çalışıyorummm

merhabalarr

ben 20 haftalık hamileyim ve dr.dışarıdan ,,doğumumu medipolde yapabileceğimi söyledi,,tavsiye etti,,

benim merak ettiğim fiyatlar nasıl oluyo,,özellikle dr.dışarıdan gelince nasıl yapılıyo,,bilen varsa ,,yazarsa sevinirim

arkadaşlar merhaba, bende daha 4+5 günlük hamleyim keseyi bile görmedim..ben Acıbademe gidiyorum ama ilk kontrolümden sonra bende MEdipol'e gitmeyi düşünüyorum çünkü Acıbadem'in muayene fiyatalrı çok yüksek ve SSK geçmiyo..Medipol'de tavsiye edebileceğiniz erkek doktor yokmudur? Çünkü ben kadınlardan bayağı çektiğim için erkek olmasını tercih ediyorum onları daha başarılı buluyorum :)) bir de ben kontrollerimi Medipol'de aptırmak istiyorum fakat sigortam Acıbadem sigorta olduğu için Allah kısmet ederse tabi doğumu Acıbadem'de yapacağım..kontrolleri yapan hastaneyle doğumu yapacak olan hastanenin ayrı olması sorun olmaz herhalde değil mi?

arkadaşlar merhaba, bende daha 4+5 günlük hamleyim keseyi bile görmedim..ben Acıbademe gidiyorum ama ilk kontrolümden sonra bende MEdipol'e gitmeyi düşünüyorum çünkü Acıbadem'in muayene fiyatalrı çok yüksek ve SSK geçmiyo..Medipol'de tavsiye edebileceğiniz erkek doktor yokmudur? Çünkü ben kadınlardan bayağı çektiğim için erkek olmasını tercih ediyorum onları daha başarılı buluyorum :)) bir de ben kontrollerimi Medipol'de aptırmak istiyorum fakat sigortam Acıbadem sigorta olduğu için Allah kısmet ederse tabi doğumu Acıbadem'de yapacağım..kontrolleri yapan hastaneyle doğumu yapacak olan hastanenin ayrı olması sorun olmaz herhalde değil mi?

cnm bende acıbadem kadıköy habibe hanıma gidiyodum çokda memnundum ama dediğinin gibi muayene ücretleri çok ve ssk geçmiyor. özel sağlık sigortam var ama gebelik 1 sene dolunca ayarlanabiliyorum oda eylülde doluyor.
medipol hastanesine başladım. ikili testimi orda yaptırdım hakan apaydın var erkek doktor çokda memnunlar gidenler ablamda ona gitti.. hem acıbadem hastanesinden gelme. ama ben erkek tercih etmediğim için leyla altuntaşa gitmek istiyorum. umarım yardımcu olabilmişimdir.

cnm bende acıbadem kadıköy habibe hanıma gidiyodum çokda memnundum ama dediğinin gibi muayene ücretleri çok ve ssk geçmiyor. özel sağlık sigortam var ama gebelik 1 sene dolunca ayarlanabiliyorum oda eylülde doluyor.
medipol hastanesine başladım. ikili testimi orda yaptırdım hakan apaydın var erkek doktor çokda memnunlar gidenler ablamda ona gitti.. hem acıbadem hastanesinden gelme. ama ben erkek tercih etmediğim için leyla altuntaşa gitmek istiyorum. umarım yardımcu olabilmişimdir.

çok sağol cnm yardımcı oldun tabi..o zaman ben Hakan Apaydın'a gideyim..tabi inşallah bi keseyi göreyim de..muayene ücretleri ne kadar Medipol'ün?

çok sağol cnm yardımcı oldun tabi..o zaman ben Hakan Apaydın'a gideyim..tabi inşallah bi keseyi göreyim de..muayene ücretleri ne kadar Medipol'ün?

ssk lı 35 tl cnm.
bidehakan bey yoğun oluyor gitmeden en az bi 15 gün önceden randevunu al. aynı zamanda hastanede 2 li 3 lü testleri sadece o yaptığı için yoğun oluyor. renkli ultrason sadece onda var bide 2 li teste bebişin cd sini hazırlıyıp veriyor..
Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayıdanasip eder inş... :Saruboceq:

leyla hanıma dün gittim ve çok memnun kaldım.. çok sıcak samimi güler yüzlü yoğun olmasına ağmen başından sayma iş yapmıyorr. tavsiye edebilirim...

bende hafta sonu medipola gititm arkadaşlar, cevahir hanım a gittim ve çok beğendim.çok içten ve samimi..bundan sonra hep cevahir hanıma gidicem....Bahar hanımı kesinlikle tavsiye etmem...

Merhabalar MY. ANGEL
merak ettim bahar hanımı neden sevmediniz size soğuk mu geldi? ben iki kere gittim açıkçası üçüncü kez şanş versem mi diye düşünürken kaydirigubbakcemile sizin bu yazınız beni şüpheye düşürdü..

merhabalarr

ben 20 haftalık hamileyim ve dr.dışarıdan ,,doğumumu medipolde yapabileceğimi söyledi,,tavsiye etti,,

benim merak ettiğim fiyatlar nasıl oluyo,,özellikle dr.dışarıdan gelince nasıl yapılıyo,,bilen varsa ,,yazarsa sevinirim

biraz once hastaneyi aradım dısardan dr gelirse ne kadar diye 1600 tl imis bu durumda ssk geçmiyor normal fiyat bu. ssk dan 100 tl yuksek yani ama + dr a veriliyor yani

selam bende acıbademe ayrnıca medikal park a gidiyordum ancak medikal parktaki dr umdan memnun degilim acıademin malum dogum fiyatları inanılmaz ucuk o yuzden medipole kaymaya karar verdim su an 27 haftalık hamileyim. hakan apaydın için gunler oncesinden randevu aldım tam tamına 1 ay sonraya randevu veriyor hastane hatta bunu duyunca arayıp kontrol randevumu bile aldım:) seri randevular alabiliyormusuz sizlerde bu sekilde yapabilirsiniz yoksa acıkta kalma ihtimali yuksek.

bu hastaneye sadece birkez gittim dogum yapan bir arkadasımı ziyarete pazar gunu idi etraf bostu ama herkes hastanenin kalabalıklıgından saatlerce beklemekten falan soz ediyor gercekten saatlerce bekleniyormu hastanede hafta içi bile ? bu konuda fikirlerinize çok ihtiyacım var bir ay sonraya randevu alınan bir hastane beni urkutuyor acıkcası acil birsey olsa ne olcak yani dogurmak harici acil muayneye gitmek gerekse ne olacak diye korkuyor insan fikirleriniz bekliyorum arkadaslar
herkese kolay dogumlar dilerim

Arkadaşlar bende medipol de bahar hanıma gittim 2 kere bugünde randevum vardı ama iptal ettirdim nedenleri okadar hızlı muayene edip çıkıyosunki ne olduğunu anlamıyosun söylediklerini sonradan algılamış oluyosun :) toplasan muayene ve konuşmasıyla 5 dk. da çıkıyosun.ikincisi mesela ilk gittiğimde demediği şeyleri şöle şöle demiştimya diyo aslında alakası yok.üçüncüsü eşimin spermi çok düşük olmasına karşın ilk defa o iyiymiş dedi :) ve beni uzun bi tedaviye sokmak istedi.bende bu yüzden artık gitmicem ona.
ama Leyla hanıma arkadaşım gidiyo gayet memnun onu tavsiye ederim

hakan bey e ikinci kez gittim ve çok dogru karar vermisim medikal park ı bırakmakla hakanbey çok ilgili birdr tansiyonumu bile bizzat kendi olctu sekerim oldugunuhatırlayıp hemen sekerin nasıl çıkıyor falan diyesordu ve ilk gittigimde muayne ve konusma 10 dk surmustu bu sefer daha musait idi uzunuzun konustuk çok tatminetti beni bilmekisteyenler varsa sayet

merhaba arkadaşlar bende dr.bahar çağlara gittim yum.takibi için sıcak ama sevda nehri arkadaşımın dediği gibi çabuk çıkıyorsun odadan 5 dakika ama onun dışında iyi bir dr. bilginiz olsun istedim. eylül gibi tekrar gidicem kısmetse .

söylediğiniz gibi leyla hanım çok iyi bir doktor medipolde gerçekten çok donanımlı ama odaları aşırı küçük ve boğucu, tavanları çok basık ayrıcada kalabalıktan dolayı randevulara girmek için uzun süre beklemek gerekiyor...
bu yüzden eşim oraya gitmemizi istemiyor.

Son düzenleme:
bende medical parka gitmeyi düşünüyordum kalabalık değil diye .ESRAKO memnun kalmadığın doktorun adı neydi?..

canım mesajını simdi gordum
can sener dr un adı ama gebelik takibinde çok memnun kalmadım
kendisine daha evel ameliyat oldum laproskopi onun tedavisi iilehamile kaldım o donem çok memnundum
su an dogumiçin sadece gitmesansım olsa yine ona ve ohastaneye giderim acıkcası
ama ultrasonu çok eski siyah beyaz ik dk bakıyor anlamıyorsun birsey alan diye baska hastane ve dr a gittimx

X