Medipol Hastanesi, Kadın Doğumcu

Gxuxlter

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2008
96
1
46
Selamlar...
13 haftalık hamileyim medipolde Mehtap Hanım doktorumdu ama ayrıldığını öğrendim! Şimdi aynı hastanede başka bir doktora gitmek istiyorum. Biliyorum bu konuda birçok kez başlık açılmış ama yinede üyelerden yeni tarihli yorumlar almak içimi rahatlatacak, çünkü tavsiye edilen doktorlardan bazıları çoktan ayrılmışlar! Medipolde kadın hastalıkları ve doğum uzmanına muayene olan ve önerebilecek olan varmı?
Şimdiden teşekkürler...

Selamlar...
13 haftalık hamileyim medipolde Mehtap Hanım doktorumdu ama ayrıldığını öğrendim! Şimdi aynı hastanede başka bir doktora gitmek istiyorum. Biliyorum bu konuda birçok kez başlık açılmış ama yinede üyelerden yeni tarihli yorumlar almak içimi rahatlatacak, çünkü tavsiye edilen doktorlardan bazıları çoktan ayrılmışlar! Medipolde kadın hastalıkları ve doğum uzmanına muayene olan ve önerebilecek olan varmı?
Şimdiden teşekkürler...[/B

CANIM MERHABA BENDE MEDİPOL HASTANESİNE GİDİYORUMM
LEYLA HN.DOKTORUM MEMNUNUN SANADA TAVSİYE EDEBİLİRİM CANIMMM

benımkıde leyla hanım tavsıye edeım

yenıyasamcım bu konuda acılan her baslıkta ıkımız muhakkak varız galıbaa.s.a.s.

benimki pınar kumru .çok tatlı bi bayan.muayene olurken acaip rahatım hiç canımı yakmıyo.çokda güleryüzlü

medipol hastanesinde kadın doğumculardan şikayet geldiğini hiç duymadım zaten...:)
benim doktorumda leyla hanımdı.üstüne doktor tanımam diyebilirim:)

benim doktorumda pınar hanım ama oda hastaneden ayrılmışşşşş..bende doktor değiştirmek zorundayımm nolduu bunlara yaaniyee ayrılıyolarkii peş peşeCADIARZU

Selem Arkadaşlar Ben Yeni üye Oldum 8+2 Haftalik Hamileyim Benim Doktorumda Mehtap Hanimdi Ama şuna Banu Hanima Muayne Olmak Zorunda Kaldim Ama Sanirim Ona Devam Edicem çünküü Oda çok Tatli Bir Bayan.medipoldeki Doktorlarin Nereye Gittiğinee Gelincee Sanirim Başka Bir Hastahaneye Geçtiler Ama Isim Veremiyorum Sanirim Burdam.

özel mesaj atabilirsin hayatım bana ..bende banu hanıma gittim iki kere hiç memnun kalmamıştım ama,sorulara ağzının ucuyla cevap veriyooo.ben eğer hakan beyle anlaşabilirsem doğumu ona yaptırıcamm olmassa leyla hanımıda çok övüyolar..

Destinacim Sen şimdii öyle Dedin Bak Benimde Içim Sikildi Gitmesem Mi Nee Zaten Yeni Bii Kadin Doğumcu Gelicekmiş Ordan Bi Arkadaş Söyledi Belki Ona Giderim. Napiçam Bilmiyom

Sen Kaç Haftaliksin Destinacim. Bu Arada Banu Hanim Bana çok Iyi Davrandi Ilgilendi De Belkide O Gün çok Hasta Yoktur Diye.

kuzenim bankada çalışıo medipolle anlş varmış bütün arkadaşları sema hnm doğum yapmış,kuzenim de ona doğum yaptı çok memnun kaldı...

hayatım ben 17.haftadayımm zaten dikkat et çok azdır banu hanımın hastası diğer doktorlarda bekleyenler varken onun kapısının önü bomboşş çünkü en son tercih edilen doktor..gerçi senin fikrinide etkilemek istemem önemli olan senin memnun kalman ben tecrübemi paylaşıyorum yalnız eşimde bende negatif elektrik aldık kadından bide erken haftalerda korkuttu bizi boş gebelikle onda belkide hiç ısınamadım

ayrıca şu malum hastane dediğin hangisi yazabilirsin adını acıbadem hastanesinemi geçmişler.

Yok Canim Medical Park . Aslinda Ben De Ilk Başlarda Mehtap Hanima Hiçmi Hiç Isinamamiştim Hele Eşim Hiç Beyenmemişti.ama Tavsiye üzerine Devem Ettik. şimdide O Gitti Sen Hakan Beye Gitmeye Karalimisin Ben Napsam Bilmiyorum Destinacim Dediğin Gibi Banu Hanimin Muaynanesinde Pek Hastasi Yok Odasinin önü Bomboştu Dediğin Doğru Galiba.

Destina Ikili Testini Nerde Yaptirdin? Ben Dişarda Yaptirmayi Düşünüyorum Medipol Pahali Geldi Başka Bir Laborutuarda Fiyat Yari Yariya Uygundu.

hakan bey normalde ikili test üçlü test ve amniyosentezleri yaptığı için çok yoğun rutin gebelik takibinde çok az hastası var eğer kandırabilirsem ona yaptırıcam doğumu olmassa leyla hanımıda çok övüyolar..evet hayatım ben bütün testlerimi medipolde yaptırıyorum ama test bu başka yerdede yaptırsan olur tabi ama ben kızımıda orda doğurdum tek geçerim çok ilgili ve güleryüzlüler..Şeniz

Banu Hanim Söylemişti Zaten Bu Hakan Bey O Hakan Bey Olucak Heralde 15 Gün Sonra Gelin Sizin Sizi Ikili Testlerde Uzman Hakan Beye Yonlendiririm Demişti

Banu Hanim Söylemişti Zaten Bu Hakan Bey O Hakan Bey Olucak Heralde 15 Gün Sonra Gelin Sizin Sizi Ikili Testlerde Uzman Hakan Beye Yonlendiririm Demişti

X