Burun Estetiği Olmuş Arkadaşlar...

mrb arkadaslar mesajlarınızı tek tek okumdı ama benı arkadasım burun estetıgı lmak ıstıyor kendısı nevsehırde kalıyor ıstanbulsda tavsıye debılcgınız doktor hasane varmı ama 3000 ytleyı gecmıcelk sekılde
veya kyserıde olabılır
burda cok arkadas paylasmıs ama okumaya vakım olmadıgı ıcın yazmak ıstedım
bana ısım ades falan verebılırmısınız memunmusunu nasıl zor oluyomu
amelşyattan ne kadar sonra ıyı oluyo
benı bıllendırırsenız cok sevıncem cevaplarınızı beklıyorum arkadaslar

livali burnun muhteşem olmuş.ameliyatın daha yeni olmasına rağmen çok iyi gözüküyor. zaten çok güzel bir kızmışsın, burnunun yaptırdıktan sonra fıstık olmuşsun.

livali bende barış çakırı düşünüyorum sen barış beyin daha önce yaptığı burunların resimlerini görmüşsündür ben rojda demirer petek dinçöz ruhsar öcalınki gibi simetrik havalı burunları beğeniyorum.ne dersin yapabilirmi istediğim gibi bi burun.:uhm:

pelusatuğçe harika bir burnun olmuş. bende dün oldum benimkide seninki gibi olur inaşlalh.

Arkadaşlar, sanırım burada burnundan ameliyat olmak isteyen ancak bir türlü hangi doktara olması gerektiği kararını veremeyen benim gibi çok kişi var. O yüzden burnundan estetik operasyon geçirmiş olan arkadaşlardan bizlere yardımcı olması amacıyla eğer mahsuru yoksa ameliyat öncesi ve sonrası resimleriyle doktorlarının isimlerini bu başlığa atarlarsa çok sevinicem. Kısacası her konuya bakıp bilgi almak gerçekten zor oluyor. Bir yerde toplanırsa sadece resim ve doktor bilgileri çok daha pratik olur ve böylelikle sanırım burun estetiği olmak isteyen arkadaşlar da kendi zevklerine en uygun buldukları burnu yapan doktoru daha kolay seçebilirler. Şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum. sevgiler...

oncelikle boyle guzel bir konu acdigin iin seni kutluyorum ins arkadaslar yardimci olurlarda biz ve bizim gibiler aydinlanmis olur...sevgilera.s.

Pinkky sanırım çoooktaan ameliyat olmuştur konu 2008de açılmış :)

Pinkky sanırım çoooktaan ameliyat olmuştur konu 2008de açılmış :)

ahauahuahauahau koptummm yaa ilahi bu konuları en sondan bulup cevap yazıp en baş sayfaya taşıyan arkadaşlara sesleniyorum bencede tarihlere bi bakın zaten üstte yazıyor sonra dalıp bizde boşa cevap atıyoruzz bırakın arkada kalsın bu topicler ilahiiiiii yaaa boşverin arkaları burda neredeyse 3 günde bir topic tazeleniyooo önceliği burda online olan ark lara versek daha hayır işlemiş olurusss kaydirigubbakcemile3

X