Burun Estetiği Olmuş Arkadaşlar...

pinkyyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2007
86
4
Arkadaşlar, sanırım burada burnundan ameliyat olmak isteyen ancak bir türlü hangi doktara olması gerektiği kararını veremeyen benim gibi çok kişi var. O yüzden burnundan estetik operasyon geçirmiş olan arkadaşlardan bizlere yardımcı olması amacıyla eğer mahsuru yoksa ameliyat öncesi ve sonrası resimleriyle doktorlarının isimlerini bu başlığa atarlarsa çok sevinicem. Kısacası her konuya bakıp bilgi almak gerçekten zor oluyor. Bir yerde toplanırsa sadece resim ve doktor bilgileri çok daha pratik olur ve böylelikle sanırım burun estetiği olmak isteyen arkadaşlar da kendi zevklerine en uygun buldukları burnu yapan doktoru daha kolay seçebilirler. Şimdiden yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum. sevgiler...

Son düzenleme:
Bu öneriye neden kimse sıcak bakmamamış anlayamadım :uhm: ameliyat olmayı düşünen arkadaşlar için çok önemliydi bence. Çünkü en zor olanı doktor seçimi yanılmıyorsam. Operasyon geçirip de memnun olmuş arkadaşlar biraz yardımcı olursa seviniceem :enbuyukkk:

Benim profilimde var, ben zonguldakta oldum, ilgilenen olursa yardımcı olurum.

öncesii resim yok :KK70: bulamadım valla demekki hepsinii silmişim valla ne yalan söyliyimm eğlenerekk sildim

ama hala çok şiş resimde göründüğü gibi

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim kızlar, ikinizin de burnu çok güzel olmuş mümkünse doktor isimlerini de yazar mısnız?
Bir de neden başka kimse yardımcı olmuyor anlamıyorum :S sanırım bir zorluğu atlatınca kendi eski halimizi unutup kendimiz gibi zorda olanlara yardımı çok mu görüyoruz artık nedir? Neyse yine de herkese teşekkürler...

pinkyyy yakarışlarını anlıyorum ben de ameliyat olmadan önce çok merak ederdim, az araştırmadım önce-sonra fotoğrafları internette... Ben de benimkini koyuyorum. Yalnız ameliyatım henüz çok yeni. Ameliyat sonrası 14. gün... Şekli şemali elbet değişecektir, o zaman fotoğrafı güncellerim...

Doktorum Prof. Dr. Ege Özgentaş, Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi'nde ameliyat oldum.

mynosebeforeafteraz0.jpg

pinkyyy yakarışlarını anlıyorum ben de ameliyat olmadan önce çok merak ederdim, az araştırmadım önce-sonra fotoğrafları internette... Ben de benimkini koyuyorum. Yalnız ameliyatım henüz çok yeni. Ameliyat sonrası 14. gün... Şekli şemali elbet değişecektir, o zaman fotoğrafı güncellerim...

Doktorum Prof. Dr. Ege Özgentaş, Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi'nde ameliyat oldum.

mynosebeforeafteraz0.jpg

canım cok ğüsel olmuş ya cok başarılı hayırlı olsun ... hihoyyyt kaça oldun ve sadece estetikmi yoksa sağlık sorunlarında varmıydı ?
teşekkürler

canım cok ğüsel olmuş ya cok başarılı hayırlı olsun ... hihoyyyt kaça oldun ve sadece estetikmi yoksa sağlık sorunlarında varmıydı ?
teşekkürler

4000 YTL'ye oldu ama fiyat değişikliği olabilir burunun yapısına, şekline, büyüklüğüne vb. göre... O yüzden fiyatı bir kriter olarak almayın. Sadece estetik amaçlı değildi, sol burun deliğimi tamamen kapayan bir deviasyonum vardı. O problem de halloldu çok şükür :)

slm kızlar bende barıs cakıra 4000 ytl ye oldum,ama suan alcılıyım resim koyamıyorum cıksın alcım koyucam resım bende

arkadaslar profılıme alcılı resımlerı koydum gormek ıstersenız bakarsınız,hıc morlugum olmadı 5.gun ıtıbarıyle artık gezıyorum dısarda carsambada tekrar doktor kontrolum var cıkcak tamponlarım sanıırm hayırlısı gerisi:)

livali
bugün alçın çıkacak
nasıl olduğunu dönünce yazar mısın? nasıl çıkarıyor alçıyı? silikonları aldı mı falan filan

ahsenyaren alcı degısırken acımıyo,tamponda acıtmıyo korkma yalnız alcı degısrken burnuma bakdım ve kabus gıbıydı şiş kocaman bı burun ama kendımden nefret ettım sakın bakma dıyorum sana oyuzden ,moralım sıfır suan Allah yardımcımız olsun dıyorum yapdık bı sey Allah utandırmasın ...

livali geçecek bunlar. boşuna kafana takıpta kendini üzme lütfen. bir ay sonra gülerek okursun bu yazdıklarını inşallah

ahsenyaren umarım dedıgın gıbı olur,bu donem benım için zor olucak anlaşıldı zaten,ınsallah dedıgın olur canım ınsallah

Livali mrb, ben de ameliyat olmak istiyorum, resmini nasıl görebilirim. Bilgi verirsen sevinirim

arkadaşlar bende burnumdan ameliyat oldum. çok başarılı geçti. 10 gündede hiç morluğum ve şişim kalmadı devüasyonum vardı görüntüde kötüydü ameliyatımı ümit yaşar çelemli yaptı tanitestetikten

önden ve yan profilden fotolarını görebilirmiyiz

profılımde albumum var canım ordan girebilirsin resımlerıme

Livali alçın yeni çıktığı halde burnun nefis görünüyor. Kalkıklığı da mükemmel. Sakın yeniden oynama burnunla daha şiş olmasına rağmen doğal duruyor. Ben de bugün öğleden sonra bir aksilik olmazsa ameliyat olacağım. hihoyyyt

X