Açlık Otu Kullanarak İncecik Olmuş

halk arasında "keçi bilmediği otu yerse..." diye bir söz vardır.
bence bu tür bitkisel kürler vücudun mevcut dengelerini bozar.
yeşil çay dışında hiç bir çaya güvenmiyorum zayıflama konusunda. bu tür çayların tümü vücuttan ödemi atarak sanki zayıflamış izlenimi veriyor. iştahınızı dizginlemezseniz hop birde bakmışsınız çaya rağmen kilolar alınmış. üstelik bağırsak düzeni de allahlık olmuş.

ben bunu üniversitede içmiştim ama midem bulanmıştı çok fena bide ishal yapıyor değilmi..
kına gibi rengi sanki ne varsa karıştımışlar içine.acaip baharat kokuyor..doğrumu bahsettiğim açlık otumu oluyor????

iri iri yaprak yaprak gibi bir bitki meyvesi bu. toz felan değil. akasya ağacının tohumlu meyveleri olur ya incecik fasulye gibi. onun küçükhali 3 cm gibi büyük.

unutmaz isem resimleyeyim evden.

ben bunu üniversitede içmiştim ama midem bulanmıştı çok fena bide ishal yapıyor değilmi..
kına gibi rengi sanki ne varsa karıştımışlar içine.acaip baharat kokuyor..doğrumu bahsettiğim açlık otumu oluyor????

Senin söylediğinle ilgisi yok canım. Google da açlık otu yazarsan resimlerini görebilirsin.
Şekli küçük taze bezelye gibi ve kahverengi. 1 bardak için 10 tane yaprak atıp kaynatıyorsun 5dk. kadar. Fazlası zarar verebilir.

BİR HAFTAM DOLDU :
sadece akşamları bir bardak içtim. çok kilo verdiğimi düşünüyordum ama verdiğim bir kilo değilmiş bile. 700-800 gr vermişim. ama böyle giderse eğer ben memnunum....
çünkü diyet felan, hiç bir çaban olmuyor...

iki hafta olmuş bana..

verdiğim kilo 1 kğ. ama regli öncesi olmasına rağmen ben rahat kilo vermişim. hem reglim geçecek hem de bir hafta daha devam edeceğim. bence zahmetsizce kilo verdim...

iki hafta olmuş bana..

verdiğim kilo 1 kğ. ama regli öncesi olmasına rağmen ben rahat kilo vermişim. hem reglim geçecek hem de bir hafta daha devam edeceğim. bence zahmetsizce kilo verdim...

cok iyi bence ben bi türlü gidip alamadım bursada bulamamıstım sagolsun bi arkadas tarif etti ama bana cok uzak satılan yer gidip alamadım elma sirkesi bal karısımını yapıyorum 1 haftadır ama daha tık yok insallah alırsam baslıcam :KK64:

bende aldım bursada varmış internetten sipariş verdim aktarland diye siteden sipariş verdim daha kullanmadım kullanıpta zayıflayan varmı.....merak ediyorum.....

arkadaslar nihayet aclık otunu aldım ve az önce demleyip ictim bakalım faydası olacak mı ben sabahları ac karnına elma sirkesi kullanıyordum acaba elma sirkesini bıraksam mı devam etsem mi karar veremedim ikisi bir arada zararı olr mu

bende bi aralar zayıflama cayı kullanıyodum cay dedıgımde demlenmıyo bı cok bitkinin toz halıne getirilmiş hali yogurda karıstırılıp yenılıyo hemen bagırsakları açıyo ama uzun kullanımda bagırsak tembellıgı yaptıgını duydum annemde uyardı ve bıraktım tv de ise bu tarz bı üründen dolayı yeni bı annenın hayatını kaybettıgını görmüştüm :KK43:

arkadaslar ben anlamadım...bu tuvalete çıkmak için mi yoksa mtabolizmayımı hızlandırıyor?benim sindirim sorunum yok fakat triodim az çalıştığından metobolizmam yavas çalışıyor.bunun bir yararı olur mu bana acaba?bu arada yesil çayda çok çalıştırıyor bağırsakları...ayrıca ödem atma gibi bi etkiside varmış

Ben de troid hadtasıyım metabolizmam çok yavaş. oturarak çalıştığım için sürekli kilo alıyorum bu da canımı acaip derecede sıkıyor. Kullansam fayda eder mi ki yaaaaa

Açlık otu bazılarının taktığı bir isim..Bahsedilen ot, sinameki otudur. Sinameki dersen her aktar bilir.

Gece ılık bardağa karıştırarak içilir ve gece yarısı ani karın ağrısı ile tuvalete zor atarsın kendini..Bu yüzden gece yatarken içilmesi önerilir..Gündüz içersen, yolda mümkün değil yetişemezsin tuvalete..

2 aydan fazla kullanımda ender de olsa ölümlere rastlanmıştır..Çünkü metabolizmaya zarar verdiğini duydum..Bağırsaklara hasar verebilir..

Her duyduğunuza inanmayın....Boğazınızı tutun hareket edin..Sağlığınızla oynamayın..

arkadasım yanlıs bılgı verıyorsun açık otu farklı bırsey sınamekı daha farklı bırsey bagırsakları ıkısıde hareketlendırıyor ama bu kayısıyla ıncır arasındkı farktan ötesı degıl yanı ıkısıde farklı seyler ınsanlara yanlıs bılgı vermeyelım bende kullandım açlık otu denılen sey bezelyenın ezılmıs halı gıbı bırsey . sınamekı ıse farklı bır ot nete yazarsan cıkar herseyın fazlası zarardır bılınclı kullanıldıgı surece mınımum zarar gorursunuz hoşçakalın

incecik,yassı, işaret parmağı uzunluğunda bir ot. bende daha önce duymamıştım ama arkadaştan bilgi aldıktan sonra ilk gittiğim aktara açlık otu dedim ve varmış . hemen aldım. sıcak suyla demleniyor, akşam yatmadan 1 bardak içiliyor ve sabah çok rahat bir şekilde tuvalete çıkılıyor. yani metabolizmayı hızlandırarak , vücuttan yediklerini atıyorsun.

bu otu kullandıktan sonra fayda oldumuuu

aktarcıyı arayıp acı çehre tohumu varmı diye sordum artık bu tohumun satılmadığını ona benzer açlık otu ( erkek sinameki ) olduğunu acı çehre tohumundan daha iyi olduğunu söyledi bende bir hafta sonra başlamayı düşünüyorum. kaynatarak değilde kaynamış suyun içerisine koyup 20 dakika bekletip öğle içmek.. ev hanımları gece yatarken vede öğle yemeğinden önce içmeli çalışan kişiler sadece gece içmeli yoksa lavaboya yetişemeyebilirler..:26:

açlık otunu türkiye tanıtan firma olarak açlık otu hakkında merak ettiğiniz tüm soruları buradan bana sorabilirsiniz ..

aktarland / gizem

Arkadaşlar ben aclık otunu aldım kullanıyorum bir tanışım bir ayda bıraz yemeklerıne dıkkat ederek aclık otunu kullanmıs 10 kilo vermıs bende onun tavsıyesıyle başladım muhteşem bagırsak calıştırıyor kı benım metabolızmam cok yavastır ... Bakalım 1 ay sonunda sızlere sonuçları yazarım

bende 21 marttan beri kullanıyorum bağırsakları çok çalıştırıyor çok afedersiniz yiyip doğru tuvalete gönderiyor fakat kiloda değişiklik yok ben çok dikkat etmedim beş altı gün sadece diyet yaptım diyetsiz günlerdede çok yedim benim otun içindeki tohumları kırmızı değil sarı gibi bir renk acaba gerçeği değilmi şüpe ediyorum demleme usülü öğlen ve akşam tok karna içiyorum kullananlar deneyimlerini lütfen yazsın

Açlık otu bazılarının taktığı bir isim..Bahsedilen ot, sinameki otudur. Sinameki dersen her aktar bilir.

Gece ılık bardağa karıştırarak içilir ve gece yarısı ani karın ağrısı ile tuvalete zor atarsın kendini..Bu yüzden gece yatarken içilmesi önerilir..Gündüz içersen, yolda mümkün değil yetişemezsin tuvalete..

2 aydan fazla kullanımda ender de olsa ölümlere rastlanmıştır..Çünkü metabolizmaya zarar verdiğini duydum..Bağırsaklara hasar verebilir..

Her duyduğunuza inanmayın....Boğazınızı tutun hareket edin..Sağlığınızla oynamayın..

sinameki otuyla yakından uzaktan alakası yok açlık otu baklanın kurumuş haline benzeyen yatsı bir bitki

açlık otunun tok tuttuğu bilgisi var nette ama herkes wc ye koşturuyor.benimde wc sorunum vardı.15 gündür öğle yemeklerinde keten tohumu ekliyorum çorbaya.bayağı düzelme oldu.keten tohumunu düzenli kullanınca zayıflıyormuşsun ayrıca kolestrole de iyi geliyormuş.
10,sayfaya kadar okuyabildim o yüzden sonuç alanları bilmiyorum :KK43: ne yaptınız bayanlar.ona göre bende alacağım.

X