Açlık Otu Kullanarak İncecik Olmuş

sunLight

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
291
4
49
arkadaşlar, benim ablamın komşusu bir bayan var. geçen kış birlikte spor salonuna gitmiştik. bayağı balık etliydi arkadaş. ablam geçen bi görmüş incecik. hiçbir fazlalığı kalmamış. ısrar ettiyse de önce ne yaptığını söylememiş. sonra aktardan açlık otu diye bir ot aldığını, onu düzenli içtiğini, ve böylece tüm fazlalıklarının eridiğini söylemiş. ben netten baktım böyle bir ot ismi çıkmıyor. ama aktarda buldum ve aldım. yalnız bayağı bi karın ağrısı yapıyor belirteyim. bu otu bilen, duyan arkadaşlardan bilgi bekliyorum.

ya ilk defa duydum adını. neye benziyor acaba. daha ayrıntılı anlatırmısın arkadaşım. aktar ne dedi. mutlaka ot hakkında bilgi vermiştir.

incecik,yassı, işaret parmağı uzunluğunda bir ot. bende daha önce duymamıştım ama arkadaştan bilgi aldıktan sonra ilk gittiğim aktara açlık otu dedim ve varmış . hemen aldım. sıcak suyla demleniyor, akşam yatmadan 1 bardak içiliyor ve sabah çok rahat bir şekilde tuvalete çıkılıyor. yani metabolizmayı hızlandırarak , vücuttan yediklerini atıyorsun.

herhangi bir yan etkisinden bahsetmemiş arkadaş ama tabii aldığımız aktara da sormakta fayda var .

düzenli hale getirmeyin arkadaşlar böyle şeyleri...yan etkisi yoktur ama sağlığınız açısından düzenli hale getirmek size zarar verir.....
sinamekesiz çıkamazdım afedersiniz...bırakınca neye uğradığımı şaşırdım...birden kesildim..10 günde 1 kere çıkmaya başladım...karın ağrısı...düzenimi böyle bozdum...aylar sürdü düzene girmem...o da 3 günde 1...kilo vermek için laksatif bitkisel çay içmeyin...çok sıkıştığınızda çare o olsun ama düzenli içmeyin lütfen...ay çok ağrılar çektim bari sizler çekmeyin....

Son düzenleme:
sağlık daha önemli bilmediğimiz şeyleri ne olur almayalım.kilolo ve sağlıklı olmayı tercih ederim.bu tarz bitkiler bağımlılık yapmasın

düzenli hale getirmeyin arkadaşlar böyle şeyleri...yan etkisi yoktur ama sağlığınız açısından düzenli hale getirmek size zarar verir.....
sinamekesiz çıkamazdım afedersiniz...bırakınca neye uğradığımı şaşırdım...birden kesildim..10 günde 1 kere çıkmaya başladım...karın ağrısı...düzenimi böyle bozdum...aylar sürdü düzene girmem...o da 3 günde 1...kilo vermek için laksatif bitkisel çay içmeyin...çok sıkıştığınızda çare o olsun ama düzenli içmeyin lütfen...ay çok ağrılar çektim bari sizler çekmeyin....

bende oyleyim....5-6gun cıkamadıysam laksatif alıyorum direk zorda kalınca...diger turlu duzenli aldıgımda daha beter oluyorum...

arkadaslar ben anlamadım...bu tuvalete çıkmak için mi yoksa mtabolizmayımı hızlandırıyor?benim sindirim sorunum yok fakat triodim az çalıştığından metobolizmam yavas çalışıyor.bunun bir yararı olur mu bana acaba?bu arada yesil çayda çok çalıştırıyor bağırsakları...ayrıca ödem atma gibi bi etkiside varmış

Slm arkadaşlar. bende buna benzer bi ot kullandım. belki aynısıdır. sinamix' miydi neydi. zayıflama değilde bağırsakları çalıştırdığını biliyorum. karın ağrısı bendede aptı.

arkadaşlar, benim ablamın komşusu bir bayan var. geçen kış birlikte spor salonuna gitmiştik. bayağı balık etliydi arkadaş. ablam geçen bi görmüş incecik. hiçbir fazlalığı kalmamış. ısrar ettiyse de önce ne yaptığını söylememiş. sonra aktardan açlık otu diye bir ot aldığını, onu düzenli içtiğini, ve böylece tüm fazlalıklarının eridiğini söylemiş. ben netten baktım böyle bir ot ismi çıkmıyor. ama aktarda buldum ve aldım. yalnız bayağı bi karın ağrısı yapıyor belirteyim. bu otu bilen, duyan arkadaşlardan bilgi bekliyorum.

cnm ben kullandım ama ilk hafta sokağa bile çıkamadımkaydirigubbakcemile3.Çünkü acayip bir karın ağrısı yapıyor ölücem zannettim kendimi okuldan ewe zor attım kendimi kaydirigubbakcemile3.kullanacaksan 5 yada 6 tane at zaten tohumları çıkıyor demlemeye bırak anca öyle karın ağrısı yapmıyor.gün boyunca ilk hafta cok tuvalete çıkıyorsun ama sonra azalıyor.Açlık otunu bende bu yaz duydum arkadaşım tavsiye etti ondan almıştım bence sinemaki halt etmiş yanında.günde iki bardak sıcak içeceksin...

arkadaşlar ben bu ''açlık otu'nu '' istanbulda aramadığım yer kalmadı mısır çarşısını alt üst ettim ama bulamadım eyer satışı yapılan bir yer biliyorsanız lütfen bana bir msj atın çok acil

yahu:KK70: delinin biri kuyuya taş atmış:KK70: 40 akıllı çıkaramamış:KK70::KK70: inanmayın böyle şeylere arkadaşlar:KK70: akıl var mantık var:KK70:

internette baktım böle bi ot ismi çıkmıyo canım ne iş bu ot anlayamadım

Arkadaşlar zayıflamak istiyorsanız lahana suyu için, yeşil çay için. Her otu kaynatıp kaynatıp içmeyin bence. Lahana suyunu bile ara vererek 21 gün için diyorlar (kullanımını forumda arkadaşlar yazmış) Yapılan bi araştırmada 2 gruptan birine kafein içeren içecekler vermişler, diğerine yeşil çay ve aynı diyeti uygulatmışlar. Kafein tüketenler 900gr civarında kilo verirken, yeşil çay içen grup ortalama 2 kg zayıflamış. Hem kanserden, bunamadanda koruyormuş yeşil çay.

ya arkadaşlar resmen kendinizi kaybetmiş gibisiniz.. çıldırmış gibi herşeye inanıyorsunuz. yok böyle mucize şeyler.önce boğazı tutmak şart. tüm bunlar şehir efsaneleri gibi bişey=)) doğru düzgün beslenin sporunuzu yapın yeşilçayınızı için.. görün bakın nası oluyosunuz.. ne selülit kalıyor ne kilo. bi silkelenin de kendinize gelin.

ya ben bu otu bulamıyorum istanbulda hiç kimse bilmiyor sadece adanada bilinen bir otmuş ama istanbulda bulan varsa ültfen haber verirmisiniz

ya ben bu otu bulamıyorum istanbulda hiç kimse bilmiyor sadece adanada bilinen bir otmuş ama istanbulda bulan varsa ültfen haber verirmisiniz

Açlık otu bazılarının taktığı bir isim..Bahsedilen ot, sinameki otudur. Sinameki dersen her aktar bilir.

Gece ılık bardağa karıştırarak içilir ve gece yarısı ani karın ağrısı ile tuvalete zor atarsın kendini..Bu yüzden gece yatarken içilmesi önerilir..Gündüz içersen, yolda mümkün değil yetişemezsin tuvalete..

2 aydan fazla kullanımda ender de olsa ölümlere rastlanmıştır..Çünkü metabolizmaya zarar verdiğini duydum..Bağırsaklara hasar verebilir..

Her duyduğunuza inanmayın....Boğazınızı tutun hareket edin..Sağlığınızla oynamayın..

bileşik yapraklı, çoğunlukla sarı çiçekli, baklaya benzeyen yassı, odunumsu ve sert meyveli bitkilerdir. Bu meyvelerinin içinde, rengi kırmızımsı tatlı tohumları bulunur.Açlık otu türleri Afrika'da çeşitli bölgelerde yetişen türleridir:

Faydaları:
Açlık hissini giderir.

sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlar.Vücuttaki birikmiş yağları çözerek, yeni yağ oluşumunu engeller.

Mide - Bağırsak gazlarını giderir.Bağırsak parazitlerine karşı etkilidir. laksatif özelliği olan açlık otu kabızlığı ve hazımsızlığı önler.

Böbrekteki kumların düşürülmesinde ve yüksek tansiyonda etkilidir.

Kullanımı: 10 yaprak kadar açlık otu 1 cezvede kaynatılır,öğle ve yatmadan önce bir su bardağı içilmesi tavsiye edilir

bende içiyorum .. bursada aktarlanddan aldım ben :-) bide biber hapı aldım ohh ohh incecik olcam

X