Saç Kesim Şekilleri kısa saçlıların paylaşım alanı burasıııı:D

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

accoustic

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2008
70
0
arkadaşlar benim gibi kısa saçlı olan arkadaşlarımın nasıl saç modelleri olduğunu merak ediyorum we şekillendirme yöntemlerini çğrenmek istiyorum fotoğraflı weya anlatımlı olarak bana bildiğiniz modelleri anlatın lütfen bnm ben en iysi bi fotoğraf ekliip başlayım lütfen sizde dewam edin şimdilik by byyyyy neyse eklemi başaramadm ama olsun :nazar:

takipteyim bende saçlarımı kısa kestirmek istiyorum,belki kendime bi model bulurum burdan ama ben çok kısa istiyorum saçlarım dalgalı ve gür olduğu için ara boy kabarıyo çok kısa olması lazım

arkadaşım bnde saçlarım dalgalı ve gür çok kısa kestirdim yakıştı ama şimdi uzayınca model aramaya başladım şimdi saçlarımın arkasını kabartıp sağdan soldan tokalar takıyom yakıştı ama tatlı duruyo bnce

genelde böle genç kız gibi topuz yapıp renklı tokalar takıorum. veya sacım kat kat olduqu ıcın arkadan topluyorum onden katları cıkarıyorum falan gayet hoş duruyor.

Saçlarım kısacık değil..
Yanda gördüğünüz gibi enseme değiyor en uzun tarafı..
Önler ve yanlar daha kısa,katlı bir kesim yani..:icecream:
Omuzlarımı geçiyordu saçlarım,böyle bir değişiklik yaptım yılbaşında..
Çok çok menunum.. Düzleştirmeyi de dalgalı yapmayı da çok seviyorum..:lepi:
Başım sıkışınca gidip fön çektiriyorum..
Bir daha kolay kolay uzatamam,çok sevdim böyle kendimi ben..:asigim:

ben saçımı kısa kestirmeye karar verdim paris hiltonun saç modelinden eski saçım öyleydi çok yakışıyodu şimdi iyi bir kuaför bulabilirsem kestirecem

benimde saçlarım erkek gibi kısa saç.......ama rahatlığı tartışılmaz tabi ki...7/24 krem sürüp dağınık şekil veriyorum:)

Son düzenleme:
ben yıllardan saçımı kısa kullanıyorum arada saçlarımı uzattım şu an omuzlarımda. geçen sene çok kısaydı erkek gibi ama çok pişman oldum kestirdiğime ama şimdi uzattm sonunda:KK70: ama biraz katlı kestirip model vermek istiyorum.

bisquit benimde saçlarım erkek saçı gibi kendimi yalnız hissetmiyorum şimdikaydirigubbakcemile3

işte bende varım burdayııım:) hadi paylaşalım...konuyu başlatan arkadaşım avatardaki saçların hoş baya beğendiğimi söyleyemeden geçemiyceeem:):dance::dance::dance:

bisquit benimde saçlarım erkek saçı gibi kendimi yalnız hissetmiyorum şimdikaydirigubbakcemile3

canım benim tabiki de yalnız değilsiiin:) kısa ise kısa ne var yani...hem bakmayın siz aslında kısa saçı denemek isteyen kadınlar fazla ama cesaret işi...onlarda bakıp cesaretimize özeniyolar:)böyleyken tadını çıkartmaya bakalım:)

Benimde Resimde Gördügünüz Gibi Saclarim Arkasi Kisa Önden Cok az Bi Uzunluk Var Ve Kahkülüde Kendim Kestim Canim SIKILDi Gecenlerde Degisiklik Olsun Diye Cokta Hosuma Gitti Yani Model Ne Fazla Kisa Ne Ayni Boyda Karisik Bi Durumda :KK70:

ben de yeni yeni kısa saçlılar tarafındayım...Her ne kadar 3 ay önce 0'a vurdursam da ::)gülüyorum ama şu anki gibi 3 cm olana kadar akla karayı seçtim yanii...1 ay falan sonra normale dönücek inşallah=)

X