Avon Essence Erkek Parfümü Erkek Için çekici mi

ZeYoz

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
98
0
3167_kucuk.jpg

Arkadaşlar aşkıma AVON ESSENCE ERKEK PARFÜMÜ düşünüyorumda Bilen kullanan varsa bana öneride bulunsun lütfen kokusu ve çekicilği hakkında lütfen rica sewinirim..:1hug::a015:

Son düzenleyen: Moderatör:
Tatlım bahsettiğin parfümü denemedik ama,
Avonun I'm Perfect var, erkek parfümü.. Süper bi kokusu var.
Kesinlikle tavsiye ederim.a.s.

tamam o da çok hoş bi koku ama bu nasıl merak ediyorumm çünkü ona göre alıcamm....

merhaba canım bende nişanlıma essence aldım güzel bir kokusu ve çekiciliği var yani bana göre öyle ama onların küçük testerları oluyo satıcından bir dene istersen elinde varsa tabi.bence güzel bir koku ben arada bir bileğime sıkıyorum güzel.belki sana farklı gelir canım.umarım beğenirsin öptüm...

ben de o kokuyu sevgilime aldım cok güzel ve cekici bana gore :) oneririm ...

teşekkür ederim arkadaşlarrrr....aldım sahiden çok hoşş çok çekici kokusu warrr...

valla onu ßunu ßilmem Avonun Erkek parfümünün üzerine "Interact"tan başkasını tanımam yüksek tavsiye yerimseniben

benimde eşimde fullspeed var ama o kadar kokusu kalıcı ve herkesin duyabileceği gibi değil

essence ben çok beğeniyorum çok çok güzel bence,full speed de çok güzel,ayrıca black suede mi ne vardı o da güzel...

benim tavsiyem:1closedeyes: blue jeans ve bruno banani for men var cok güzel kokuyorlar, insan koklamaya doyamiyo

ben bunu bilmiyorum ama abime avonun Interact parfümü hediye gelmisti kokusu cok güzel :)

kizlar bide avonun surrender parfümü nasil sizce?

kadinlar icin olan surrenderi cok begenen var ama erkekler icin olani nasil sizce?

erkek için olanı da çok güzel kokuyo çok ağır değil çok hoş bir kokusu var..bana göre tabi canım..

tesekür ederim canim

evet bende begendim ama sizinde fikrinizi almak istedim.. ben genelde biraz agir kokulari seviyorum herkes begenmiyo :)

jnm bu parfumu bılmıorum ama Christian Lacroix Noir +tras sonrası losyonunu da aldım sevgilime çok begenıorum:lepi:delikafadulden

avon temsılcısı olarak tavsıye ederım yalnız tenıne genelde hangı kokular gıder bılmelısın

parfumler genelde herkezde aynı kokmaz bazısında harıka bazısı kaldıramaz cunku ten kokusu farkı vardır onemlı olan tenıne gıden parfumu bulmaktır

X