Park yatak mı, bebek karyola mı sizce?

G

gizemm

Ziyaretçi
a.s.Doğum yapan anneler bu ikisinden birini kullananlar hangisini tavsiye ederler? Ben sadece herhangi birini alıcam. sırf ulaşım gibi bir kolaylığı olduğu için park yatağı tercih etmek istemiyorum. Gerçekten bebişler için rahatsa ve kullanışlıysa öncelikli tercihim olsun istiyorum. Tecrübeli anneler ne dersiniz?

ben ikisinide aldim ama tavsiyem bebek karyolasi daha kullanisli zaten park yatagi salon icin aldim camin onune koydum ki bebek genelde gunduz salonda yatiyor hem sese alisiyor hem gun isiginda uyuyor ama gece karyolada yatiriyorum 5aylik olsun odasina alicam orda yaticak neden ikisini aldin diyeceksin evim musaitti ayrica turkiyeye giderken yanimda goturebilecegim yaz tatilimiz var ailelerimizin evlerine gidiyoruz kolayligi var sana tavsiyem eger yolculuklarda yanina almiycaksan evin musaitse karyola al benimki sanki park yatakta o kadar rahat degil cok daha cabuk uyaniyor konforlu oldugunu sanmiyorum

bende bebek karyolasını tavsiye ederim
kızım iki yaşına geliyor şu an
ve karyolasını çok seviyor....

Bende park yatak aldım hem ilerdede kullana bilirim hem saklamak gerekirse çantasına koya bilirim ve oldukça kullanışlı.

bebek karyolası aldım hiç tavsiye etmem.çoçuk içinde sadece 4 ay uyuyabildi...kullanışlı değil.

bende parklı yatak hıc tavsıye etmemm azı gozu bır yana gıtttıı

canıms ana şiddetle karyola tavsiye ediyorum harika bişey oğlum içinde melekler ghibi uyuyo bebegın karyolanın ıcınde durmaması alıstırma meselesı benım oğluşum cok sevıyor karyolasını ordan baska bı yerde uyuyamıyor ok sevıyor bendekı byuyen karyolasan hem tekerleklı cekılıp kolaylıkla altı fılan sılınıyo tecrubelı bı anne olrak sna karyola tavsıye ederım yengem park yatak almıstı hıc kullanamadı cok pısman oldu bebek bıraz buyuyunce karyola aldılar tekrar sımdıde oyun parkı olarak kullanıyo park yatagı zaten park yatagın gorevıde buu

bende hem bebek odası takımında mobilya büyüyen beşik var hemde park yatağımızda var ikisinide denerim bakalım

canım ben çalışıyorum eve bebek odası takımı almıştık annem çocuğa baktığı için orayada oyun parkı aldık şimdi oğlum 11 aylık yatağında durmuyo etrafı göremiyo aşağıya sarkıyo gecede korkuyorum ama oyun parkta biz yemeğimizi de yiyebiliyoruz hem uyuyor hem oynuyor etrafına kafasını carpsada tehlikesi yok uyandığında da aklım onda kalmıyo işimiz varken o orda oynayabiliyor eve de oyun parkı almadığım için pişmanım hem istediğim yere götürebiliyorsun , aldığımız yatak oyun parkının 5 katı fiyatına yazık

a.s.Doğum yapan anneler bu ikisinden birini kullananlar hangisini tavsiye ederler? Ben sadece herhangi birini alıcam. sırf ulaşım gibi bir kolaylığı olduğu için park yatağı tercih etmek istemiyorum. Gerçekten bebişler için rahatsa ve kullanışlıysa öncelikli tercihim olsun istiyorum. Tecrübeli anneler ne dersiniz?

canım bence karyola daha kullanışlı özelliklede sallanan karyolalar çok rahat oluyor öneririm...

bencede kayrola daha iyi park yatagini aldik bir kere kulanamadik agzi burnu bir yere kayyo sevmedik biz park yatagini

benim oğlum 8 ayını bitirmek üzere park yatak mı karyola mı konusunda çok araştırm yaptım, evimiz de fazla büyük olmadığı için park yatak alma taraftarıydım, ama son dakika bir değişiklikle 80*130 masif ahşap bir karyola aldık, iyi ki de karyola almışız, 7.aydan sonra ayağa kalkmaya başladığında ve kendini yatağa geri attığında kocaman karyolayı bile zangır zangır sallıyordu, park yatak eminim pek güvenli olmazdı bizim için, ayrıca park yatağın iç kısmındaki yatak kısmı bebek her döndüğünde sallanıyor, özelikle dönmeye başladıktan sonra bebekler sallantıdan uyanıyorlar, bizim aldığımız sallanan karyolanın sallanma aparatlarını çıkardıktan sonra rahat uyuyor bebeğim şimdi, park yatakların mobil olma odadan odaya taşınma gibi artıları var tabii ama dezavantajlarını da düşünmek lazım, ayrıca karyola alacaklara tavsiyem masif ahşap (ladin) almaları bebeğin yattığı odayı orman gibi kokutuyor, mis gibi ağaç kokusu...
herkese bebeğini sağlıkla kucağına almayı ve büyütmeyi nasip etsin allahım...

arkadaşlar park yatakta öneriniz hangi markadır acaba.ben istediğim gibi bi karyola bulamıyorum netteede çook aradım fakat bizim türkler bişeye taktımı takıyo güzel bi karyola bulamadım park yatağa karar verdim faakat marka önerisinde bulunursanız mennun olurum.

arkadaşlar park yatakta öneriniz hangi markadır acaba.ben istediğim gibi bi karyola bulamıyorum netteede çook aradım fakat bizim türkler bişeye taktımı takıyo güzel bi karyola bulamadım park yatağa karar verdim faakat marka önerisinde bulunursanız mennun olurum.

canım ben bebeğime hem oda yaptım
hemde park yatak aldım kraft 504 nolu parka yataktan aldık kocaman
katlanınca küçücük oluo baya kaliteli bi ürün netten taksitle satışı var

evet ben de kraft ınkini kullanıyorum o büyük olanından aslında başta karyola alacaktım ama taşınabilmesi falan derken bunu aldık ama çok memnunum bide viskon diye farklı bi döşeği var gay
et rahat bende tavsiye edeim zaten bikaç yaşına gelince odasına mecbur normal yatak almak lazım şimdilik bu iidir..

X