bursa ACIBADEMDE tüp bebek yaptıracaklar VE yaptıranlar..

aysen_balikesir

nazlı miray yaşam hediyem
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
433
9
37
merhaba kızlar ben kendim bandırmada oturuyorum bursa bize daha yakın olduğu için tüp bebek için bursayı tercih etmek istiyoruz acıbademi düşündük ilk olarak doc.dr şahin zeteroğlu bu doktoru duydum giden memlun kalan ya da kalmayan ya da tavsiye edeceğiniz başka doktor varmıdır?? sevgilerra.s.a.s.

merhaba kızlar ben kendim bandırmada oturuyorum bursa bize daha yakın olduğu için tüp bebek için bursayı tercih etmek istiyoruz acıbademi düşündük ilk olarak doc.dr şahin zeteroğlu bu doktoru duydum giden memlun kalan ya da kalmayan ya da tavsiye edeceğiniz başka doktor varmıdır?? sevgilerra.s.a.s.

evet canım ben şahin beye gittim ve memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim acıbadem zaten iyi bir hastane şahin beyde çok iyi bir doktor sorun ne senin

bende pko var eşiminde sperm sayı ve hareketi biraz düşükmüş biraz önce sermin hanımla yüzyüzede görüştük hem fiyatlar hemde uygulamalar açısından çarşamba günü gidip ön görüşme yapmayı düşünüyoruz

Arkadaşlar merhaba ben galiba doktorumun son tutumundan sonra yeni tüp bebek ve doktor arayışı içine girdim.Bu benim üçüncü denemem olacak ve artık daha fazla işimi şansa bırakmak istemiyorum.Elimden gelen ne varsa öncesinde yapmak istiyorum ve doktorumunda benimle aynı mantıkta olmasını istiyorum.Birde mümkünse embiryoya genetik test yapabilecek bi yer olmasını arzu ediyorum.Bildiğiniz ve tecrübe ettiğiniz bi yer ve doktor varsa lütfen bana bilgi verin ne olur kafam çok karıştı bu konuda

Arkadaşlar merhaba ben galiba doktorumun son tutumundan sonra yeni tüp bebek ve doktor arayışı içine girdim.Bu benim üçüncü denemem olacak ve artık daha fazla işimi şansa bırakmak istemiyorum.Elimden gelen ne varsa öncesinde yapmak istiyorum ve doktorumunda benimle aynı mantıkta olmasını istiyorum.Birde mümkünse embiryoya genetik test yapabilecek bi yer olmasını arzu ediyorum.Bildiğiniz ve tecrübe ettiğiniz bi yer ve doktor varsa lütfen bana bilgi verin ne olur kafam çok karıştı bu konuda

yücem neden öyle dedin şimdi.Benimde içime kurt düşündün.Bursa tüp bebeği düşünüyorduk bizde.Bir sorun mu var ki? Merak ettim şimdifisfisfis

yücem acıbademde genetik test yapılıyormuş hatta banada yapılacak çünkü benimde taşıyıcılık riskim var hakkımızda hayırlısı olsun

valla hepimize hayırlısı olsun ne diyelim. herşey bir umut. biraz da şans herhalde.acıbademde güzel bir hastane ama benim hoşuma gitti. temiz ,düzenli heryer çok güzel.

yücem neden öyle dedin şimdi.Benimde içime kurt düşündün.Bursa tüp bebeği düşünüyorduk bizde.Bir sorun mu var ki? Merak ettim şimdifisfisfis

Eylülcüm kurt düşmesin canım benim orayla ilgili olumsuz bi hikayem yok belkide onların yaptığı doğru ama bizim son diyaloğumuz şöyle gelişti.Ben 33 yaşındayım ilk tüp bebek denememiz istanbulda beceriksiz,itinasız doktorlar yüzünden başarısızlıkla ve ağır pisikolojik travmayla bitti ona denedik bile diyemiyorum.İkincisini armağan bey yaptı her şey yolunda gitti profesyonel bi doktor.5+2 günlüğe kadar gebelik göstergesi vardı ancak sonrasında olmadı.Kimyasal gebelik dendi.Bana göre bayağı yaklaşmıştık.şimdi üçüncü denemem olacak nasip olursa tabi dileğim bu arada kendiliğinden olması belkide öyle olacak bilemiyorum .İşte yaşım ilerlemişken ve üçüncü deneme olacakken olası bütün olumsuz ihtimalleri sıfırlamak istedim ve doktora sordum bu arada yapılabilecek ne var vucudu hazırlamak için veya olası olumsuz bi sonuç daha almamak için yapılacak tetkikler,seçenekleride ben sundum şuna bakalım buna bakalım diye ancak onun söylediği hiç bi şey yapmanız gerekmiyordu.İnsanlar defalarca deneme yapıyor ve doktorların aklına bazı tetkikleri yapmak ancak akıllarına geliyor.Bende zaman kaybetmek istemiyorum artık yaşım ilerliyor.Olası yapılabilecek ne varsa yapmak sonrasını Allaha bırakmak istiyorum.Şunuda atladım demek istemiyorum.Biz buralara hem umut,hem sağlık, hem para ,hem zaman harcıyoruz.Yazık değil mi doktorumunda benimle aynı mantıkta olmasını istiyorum.Mekanik ben veririm iğneleri ,yaparım transferi benim vazifem bu ,olmadı bi daha yaparım mantığıyla olmaz bu iş .doktorumun bu işi oldurmak için kafa patlattığını bilmek istiyorum.Yada en azından moral verici bi söz duymak istiyorum.İnsanlar gebelik düşünüyorum doktor diye gittiklerinde bile vitamin folbiol vs. veriliyor hiç bir sorunu olmasada gebeliğe hazırlanması için.Kaldı ki bizim durumumuz özel belkide daha itinalı bir hazırlık gerekiyor.Yani aslında söylenecek daha çok şey var ama bu iş daha fazla uzarsa korkarım doktorlardan daha bilgili ve uzman olacağız gibi geliyor.Muhakkak iyi insanlardır,iyi yapmaya çalışıyorlardır,iyi yapanda vardır ama yetmiyor işte.Hepimiz yaşıyoruz bunları

yücem acıbademde genetik test yapılıyormuş hatta banada yapılacak çünkü benimde taşıyıcılık riskim var hakkımızda hayırlısı olsun

canım benim sağolasın embiryoyada yapıyorlarmı acaba çünkü tutmamasının veya düşüğün sebebi sperm veya yumurtanın genetiğinin bozuk olmasındanda kaynaklanıyormuş.Yani ben en iyi embiryoyu en sağlıklısını seçeyimde gerisi Allaha kalmış bi şey kendi vazifemi yerine getireyim de

Bursa acıbadem hastanesinde Doç.Dr.Şahin Bey tedavimi gerçekleştiriyor..Şu ana kadar negaif bir düşüncem ya da gelişme olmadı..İlk micro tedavisindeyim..İnşallah hayırlısıyla son da olur.. Başka bir merkez ya da doktorla karşılaştıramam çünki öncesinde başka bir deneyimim yok.. Herkesin tedavisinde bol şans...

Canlarım Jinemed Bursa'da yapılıyor genetik test..Doktoru Murat Erdemir.Yücemcim sen Jimerle Jinemed i karıştırdın sanırım..Benim bildiğim tüp bebekçi bir tane Dr. Murat var oda Jinemedteki Murat Erdemir.
Kendisi benim doktorumdur.Tüp Bebek tedavimi yürüttü şimdide gebelik takiplerimle ilgileniyor.Size şiddetle öneririm.Çok profesyonel ve samimi bir ekiple çalışıyor..

merhaba arkadaşlar baya geçmiş aylarda yazdıklarımı gördüm şimdi ben doktor seçimimi şahin beyden yana kullandım ve şimdilik çok memnunum bu gün yumurtalarım toplandı dokuz tane yarın embiryolarla ilgili gelişmeliri alacağız inşallah.Şahin bey çok iyi bir doktor ekibide öyle işlerine çok titizleniyorlar en azından beni dinliyorlar ve vucudumla ilgili verdiğim ip uçlarını hemen değerlendiriyorlar ve tedavimde bana artı olarak geri dönüyorlar.Üstelik şahin bey çok neşeli pozitif biri memnunum yani anlayacağınız.Sonuda inşallah iyi olur

merhaba arkadaşlar baya geçmiş aylarda yazdıklarımı gördüm şimdi ben doktor seçimimi şahin beyden yana kullandım ve şimdilik çok memnunum bu gün yumurtalarım toplandı dokuz tane yarın embiryolarla ilgili gelişmeliri alacağız inşallah.Şahin bey çok iyi bir doktor ekibide öyle işlerine çok titizleniyorlar en azından beni dinliyorlar ve vucudumla ilgili verdiğim ip uçlarını hemen değerlendiriyorlar ve tedavimde bana artı olarak geri dönüyorlar.Üstelik şahin bey çok neşeli pozitif biri memnunum yani anlayacağınız.Sonuda inşallah iyi olur

Dilerim yarın olumlu haberler alırsın..Yücem biliyorsun ki ben de şahin beyin hastasıyım..kısmetin şansın..mutluluğun bol olsun...

canım hakkında hayırlısı olsun içime doğuyor hayırlısıyla ikiz annesi olursun inşşş..ve bende inşş...hayırlısıyla tatlım..a.s.

Dilerim yarın olumlu haberler alırsın..Yücem biliyorsun ki ben de şahin beyin hastasıyım..kısmetin şansın..mutluluğun bol olsun...
evet sebaycım biliyorum zaten sizlerin tecrübesi bana ışık tuttu iyi dileklerin için çok teşekkür ederim inşallah sende en yakın zamanda o güzel mutluluğu tekrar yaşarsın canım benim.
Bu arada 6 yumurtam döllenmiş hayırlısı bakalım inşallah sonuna kadar kaliteli bir şekilde giderler ve bu defa yüzümü güldürürler.Allahım bütün dileyenlerin yüzünü güldürsün

canım hakkında hayırlısı olsun içime doğuyor hayırlısıyla ikiz annesi olursun inşşş..ve bende inşş...hayırlısıyla tatlım..a.s.
pinkrose canım allah razı olsun güzel yürekli arkadaşım inşallah içine doğan gerçek olur canım benim sonrada ben senin için heyecanlanacağım ve o güzel haberi duyacağım tez vakitte allahın izniyle seninde hepimizinde inşallah yüzleri gülecek

gürkan uncu 'yu bu konuda uzman diyorlar . ve adama randevu alamıyorsun . o kadar dolu . Bundan daha iyi olan varsa bende araştırum açıkcası

merhaba arkadaşlar transferim cuma günü yapıldı tedavimde herşey çok içime sindi sonucuda inşallah pozitif olur.Doç.Dr Şahin zeteroğlu na ve ekibine çok teşekkür ediyorum her şey oldukça güzeldi onlar ve ben elimizden gelenin en iyisini yaptık gerisi allahın arzusuna kalmış.
Şimdilik 31 aralığa kadar hamileyim gerisi allah kerim

X