özel kadiöy şifa hastanesinde doğum yapan var mı?

funda72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
4.470
6
51
kızlar kadiköy şifada doğum yapan varmı?ücretleri nasıl ve memnun kaldınızmı? bilgi verrimisiniz lütfen a.s.

Bende merak ediyorum hiç burada doğuran yokmu? bu çok eski bir hastanedir...

ben hamiş kalamadıgımdan dogurmadım ama ataşehir şubesinde muayeneye gitmiştim kesinlikle tek gecerim ozellikle doktor yasemin yakut super bir doktor

Bende Hamilelik Kontrollerime Atasehir Sifa Ya Gidiyorum Dogum Kadikoy Sifada Oluyomus.. Suandaa Doktorumdan Son Derce Cok Memnunum Hastanede Oyle Ama Bakalimm Doguma Daha Cok Varr..
1,5 Aylik Hamileyimm. Sorduklarimi Doktorumu Ve Hastaneyi Tek Geciyolar Cok Memnun Olduklarini Soyluyorlar..

kıslar ssk geçmiyosa fena.muayene ücretleri 70den aşağı değildir ozaman .doğum ücretleri nasıl acaba

muayeneye ben geçen gün 140 mı ne verdim...Tanju bey diye bir doktordu...

ya bende merak ediorum yokmu?hiç burda dogum yapan ben kontrole gidiorum ama dogum nasıl acaba bilgilendirirmisiniz........

benim eltim geçen yıl kadıköy şifada doğum yaptı.süper bir hastane.epidural sezeryan ile yaptı.epidural konusunda çok tecrübeli bir hastane olduğunu duydum.doktoru dışardan geliyordu,hastane doktoru değil ancak hizmet olarak çok iyi bir hastane.özellikle hemşireleri.bebeği tam olarak emzirtmeden bırakmadılar.fiyatları yüksek.karşılayabiliyorsanız hiç düşünmeyin derim ben.

Ben 4,5 ay önce Kadıköy Şifada doğum yaptım. Doktorum dışardan geldi. Epidural sezeryan oldum. Tüm ameliyat ekibi, doktorlar, hemşireler gerçekten çok iyiydi. Bebek hemşireleri çok başarılı,tecrübeli ve gerçekten sevgi dolu.

Hamileyken hastaneleri çok araştırdım ve doktorumun da tavsiyesi ile Kadıköy Şifaya karar vermiştim. Doğru karar vermişim, ben çok memnun kaldım. Fiyatı gerçekten pahalı ama eğer karşılayabilecek durumdaysanız veya özel sağlık sigortanız varsa, kesinlikle tavsiye ederim.

bugünlerde muayene için giden var mı ücretleri nasıl ve tavisye edebileceği doktor var mı

Ben Kadıköy Şifa Hastanesin de Egemen Hanıma gidiyorum çoook memnunum, 2011 doğum fiyatları sezeryan 5000 normal 4500 olmuş.Bu rakamlar özel sağlık sigortası olanlar için geçerli sanırım normalde ne kadar onu bilmiyorum.

Ben bu günlerde rahim yapışıklığı problemiyle gidiyorum.Muayen ücreti 285 TL.İlk önce Egemen Hanıma gidiyordum fakat sonra memnun kalmadım ilk başta çok ilgili çok sancı çektiğim dönemim de telefonla aradığımda bana şöyle konuştu şu anda yapıcak bi şeyim yok zaten hastane de değilim,telefonumu da kapatıcam falan gibi şeyler konuştu son derece ilgisiz.Ben yine onun ortağım dediği Fahri beye gidiyorum çok ilgili ve çok güzel konuyu açıklıyor.Doğum yapıcak olanlar için bilmeniz gereken Egemen hanım çok sezeryancı bir doktor olduğunu biliyorum.Ne yapar eder son anda sezeryana alır sizi bu konu bayağı nam salmış bir doktor.

Merhaba,
Ben yeni üye oldum. 20 haftalık hamileyim ve normal doğuma yönlendiren bir doktor arıyorum. Ataşehirde oturuyorum. Evime yakın olduğu için Kadıköy Şifa Ataşehir hastanesinde normal doğum konusunda ısrarlı bir doktor arıyorum. Su anki doktorum başka bir hastaneden ve benimle doğum konusunda konuşmak istemiyor. Son haftalarda konuşacakmışız. ama ben beni şimdiden hazırlayacak bir doktor istiyorum şimdiden ona güvenmek istiyorum. doktor dışarıdan da olsa doğumu kadıköy şifa ataşehir de yapmayı planlıyorum (evime yakın olduğu için). Yardımcı olacak birileri var mı?

Merhaba,
Ben yeni üye oldum. 20 haftalık hamileyim ve normal doğuma yönlendiren bir doktor arıyorum. Ataşehirde oturuyorum. Evime yakın olduğu için Kadıköy Şifa Ataşehir hastanesinde normal doğum konusunda ısrarlı bir doktor arıyorum. Su anki doktorum başka bir hastaneden ve benimle doğum konusunda konuşmak istemiyor. Son haftalarda konuşacakmışız. ama ben beni şimdiden hazırlayacak bir doktor istiyorum şimdiden ona güvenmek istiyorum. doktor dışarıdan da olsa doğumu kadıköy şifa ataşehir de yapmayı planlıyorum (evime yakın olduğu için). Yardımcı olacak birileri var mı?

Ben Kadikoy sifa Atasehir Hastanesinde Yasemin hanim'a gidiyorum ve fazlasiyla memnunum. Henuz konusmadik fakat normal ya da sezaryen ikisinde de israrci degilim. Hangisi benim ve bebegimin sagligi icin en iyisiyse o olsun diyorum. O yuzden Yasemin hanim sezaryende israrci mi bilemiyorum. Ama kesinlikle cok guven verici sicak ve benim icin mukemmel bir doktor. Kadikoy Sifa'nin en sevdigim yani hem hijyenik hem de en kisa zamanda bebegi annenin yanina getirip emmesi icin cabaliyorlar. Bu bebek icin cok onemli.. diger hastanelerde bu isi agirdan aldiklarini duydum.

Kisacasi KSH atasehir'i dogum icin ve doktor olarak da Yasemin hanim'i tavsiye ederim. Dedigim gibi normalde israrciysaniz onceden bir konusun derim.

Ben Kadikoy sifa Atasehir Hastanesinde Yasemin hanim'a gidiyorum ve fazlasiyla memnunum. Henuz konusmadik fakat normal ya da sezaryen ikisinde de israrci degilim. Hangisi benim ve bebegimin sagligi icin en iyisiyse o olsun diyorum. O yuzden Yasemin hanim sezaryende israrci mi bilemiyorum. Ama kesinlikle cok guven verici sicak ve benim icin mukemmel bir doktor. Kadikoy Sifa'nin en sevdigim yani hem hijyenik hem de en kisa zamanda bebegi annenin yanina getirip emmesi icin cabaliyorlar. Bu bebek icin cok onemli.. diger hastanelerde bu isi agirdan aldiklarini duydum.

Kisacasi KSH atasehir'i dogum icin ve doktor olarak da Yasemin hanim'i tavsiye ederim. Dedigim gibi normalde israrciysaniz onceden bir konusun derim.

Evet haklısınız ama o kadar çok şey duydum ve okudum ki, hatta eşimin kadın doğumcu bir arkadaşı (artık o işi yapmıyor) bile 'doktorlar sen ne duymak istersen onu söylerler' diyor. ben de tabi ki zorunlu durumda sezeryana ok derim ama genellikle olay şudur: sezeryan yarım saatlik bir mesai ise doktor için normal doğum belki de 20 saat mesai demek o nedenle sezeryan tercih ediyorlar. ayrıca hastane politikası da çok önemli arada fiyat farkı var ve tabi ki daha kısa sürede fazla kazanmak zihniyeti birçok yerde hakim. o yüzden doktorun normal ya da sezeryan kararını keyfi vermediğine veya vermeyeceğine inanmak çok önemli. sanırım ben dışarıdan doktor olarak tolga ergin'in e gideceğim. sezeryanın doğum şekli olmadığını bir müdahale olduğunu, tek bir doğum şekli olduğunu söylüyormuş. tolga bey hakkında birkaç farklı yerden duydum benzer şeyleri o yüzden kendisini tercih edeceğim sanırım.
ama yine de arkadaşlar KSH ataşehir de tolga bey zihniyetinde olduğunu bildiğiniz doktor varsa lütfen bana bildirin. doğum yapacağım hastanenin doktorunu öncelikli olarak tercih edeceğim.
bunları genel olarak herkes için yazdım. şahsınıza değil.

Size sormak istediğim şu: KSH ataşehir deki lamaze ve yoga sınıflarına katılıyor musunuz?

Hepimizin hakkinda hayirlisi diyelim o zaman :)

Katilmiyorum fakat annelik kursu vs. bu tip seyleri arastirmaya baslayacagim.

Evet haklısınız ama o kadar çok şey duydum ve okudum ki, hatta eşimin kadın doğumcu bir arkadaşı (artık o işi yapmıyor) bile 'doktorlar sen ne duymak istersen onu söylerler' diyor. ben de tabi ki zorunlu durumda sezeryana ok derim ama genellikle olay şudur: sezeryan yarım saatlik bir mesai ise doktor için normal doğum belki de 20 saat mesai demek o nedenle sezeryan tercih ediyorlar. ayrıca hastane politikası da çok önemli arada fiyat farkı var ve tabi ki daha kısa sürede fazla kazanmak zihniyeti birçok yerde hakim. o yüzden doktorun normal ya da sezeryan kararını keyfi vermediğine veya vermeyeceğine inanmak çok önemli. sanırım ben dışarıdan doktor olarak tolga ergin'in e gideceğim. sezeryanın doğum şekli olmadığını bir müdahale olduğunu, tek bir doğum şekli olduğunu söylüyormuş. tolga bey hakkında birkaç farklı yerden duydum benzer şeyleri o yüzden kendisini tercih edeceğim sanırım.
ama yine de arkadaşlar KSH ataşehir de tolga bey zihniyetinde olduğunu bildiğiniz doktor varsa lütfen bana bildirin. doğum yapacağım hastanenin doktorunu öncelikli olarak tercih edeceğim.
bunları genel olarak herkes için yazdım. şahsınıza değil.

Size sormak istediğim şu: KSH ataşehir deki lamaze ve yoga sınıflarına katılıyor musunuz?

Duygularıma tercüman olmuşsunuz, doktor ismine kadar aynı :) Ben de bu konuyla ilgili bilgi almak istiyorum :)

Nısan 2009 da kadıköy şifa hastanesınde dogum yaptım.Doktorum Birgül Sarıkamıştı.
hastaneden ve doktorumdan cok memnundum.Bebegım dogum sonrası aşılar kontroller vs
herturlu saglık problemı ıcın oraya gıdıyoruz.Hastane personelınden doktorlarına hepsı degerlı ve ıyı ınsanlar...şimdi 1 nısanda ıkıncı bebegımın mujdesını aldık.6 haftalık hamileyim.
tekrar kadıköy şifa ile yolumuza devam edıyoruz.Doktorum Egemen hn kendisi çok cana yakın ilgili bir doktor...Doğum üzerine anadolu yakasında 1 numara bır hastane hiç çekınmeden kendınızı evladınızı güvenle teslım edebilirsiniz.
sevgiler

temmuzda eltım dogum yaptı gercekten harıka ben öyle ılgı görmedım.emzırtmeden göndermedıler ugrastılar 2. gunde çıkolata ve lohusa serbetı dagıttılar tek kelımeyle harıkaydı sezeryan oldu 9 mılyar verdıler

X