Gebeliğin Kacinci Haftasinda Kese Göründü Yardim...

canım bende sata göre 5+3 mü ne gitmiştim görememişti. ama senin dediğin gibi bi gezdirdi yok haftaya gel dedi.haftaya gittim göründü yani 6+1 falandi. canım zaten netten de arastırırsan görürsün karından bakılanda ultrasyonda gebelik kesesi 6. hafta görülürmüş vaginal den ise 1 hafta önce görünürmüş

canım ben 5 haftalıkken gittiğimde keseyi gördük.ama kalp atışı yoktu.bi hafta sonra gittiğimzide de kalp atışını duyduk.telaşlanma allahın izniyle sırası gelince hepsini görceksin.ama sen arayı uzatma bu haftalarda gidinki görün keseyi.

Canim Hiç Sikma Canini Bak Loraninda Geç Görünmiştü Seninkide Görünür Yakinbda Anne Ben Buradyim Der .. Herkesin Bünyesi Faklidir.. Unutma... Benim Ablam 7 Haftalikken Gitmişti Kizinda Görünmemişti... Rahat Ol...

canim benim korkma sakin benimki de 6. haftamda gorundu hemen de degil dr biraz aradi sonra cikti ortaya yani cok kucuk oldugu icin hemen gorulmeyebiliyor bazen panik yok tmm mi

canım aslında hamişliğinide kutlamadım senin forumlardan takip ediyodum uğraştın biraz ya evhamlı oluyo insan benim vajinal ultrasonda 5+4 de görünmemiştii sen düşünnn artık ama oğluşumm oradaymış saklanmışşsırnaşık şeysırnaşık şey

Bizde 5+3 iken keseyi gördük. Haftaya Pazarteside kalp atışlarını duyacağız inşallah.

Benim sormak istediğim birşey var benden daha tecrübeli anne ve anne adaylarına; ctesi günü gittiğimizde kesenin boyutu 18 mm.'di. Pazartesi gittiğimde ise 19mm olmuştu. 6 hafta ve 6 haftaya yakın gebeliklerde kese boyutu 8-10mm arası olur diyor. Benimki birazcık iki katı. Normalmi sizce bu? Birde ilk ultrason görüntüsündeki ile aynı yerde değil ikinci görüntü. İlk görüntüde rahmin sol tarafında daha aşağıya yakındı, ikincisinde rahmin ortasında ve yukarıya çıkmış :)) Neden olduğu hakkında bilgi sahibi olan varmı?

Birde ctesi gitiğimizdede 5+3 diyordu, ptesi gittğimizde de 5+3 'dü. Neden acaba???

Şimdiden teşekkürler,

Son düzenleme:
X